Tuning [bez seljackog stajlinga]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.10.2011
31
1
0
31
moja droga su kola ,sredjujem jednog citroen saxa ,auto koj vozim trenutno caletov volvo xc60 bi-turbo dok ne uzmem sebi mitcubishi evolution 8 ili 9 ,bavim se trkam ulicnim na stazi i tako to :) sta vi mislite o sredjivanju kola i sta vozite :) pozz from d` streets of beograd :vb_wave:
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ja mislim da je to bacanje para,ko voli nek izvoli naravno svako zna što je za njega najbolje,ja osobno smatram da se taj novac može pametnije potrošiti.Primjer moj kolega je u fiat punto 1.2 kroz 5 godina zapucao 12000 eura na takve *****rije,ironija svega je što je sad sve to na otpadu jer je imao totalku.
Ja razmišljam da si je za te pare mogao kupti dobar kvalitetan auto i voziti se i dan danas ko čovijek.Fiat će uvije biti samo fiat isto kao i citroen samo citroen bez obzira šta poljepite po njemu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ljoVe

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
imao bi totalku isto kao sa fiatom da je kupio taj neki "posteniji" auto...stvar je u vozacu a ne u autu.tako da mu je svejedno kakav auto da je kupio,sredio kad je totalka na njemu.novac bacen u vjetar al kupit ce tatica novi kad tad
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doc_doc
31.10.2011
31
1
0
31
e pa u tome i jeste fora ,ja ne lepim nista ,idu originalni delovi uz malo prepravke ili profi sportski delovi ,od kad je proizveden to je bio auto moje keve i ona je prestala da vozi upala je u klimax pa je zivcirao saobracaj ahahhaha i onda ga je meni dala pre par meseci ,znam da ce saxo uvek biti saxo ,ali ja imam auto za svaki dan ,a ovo je projekat za stazu ,za 402 street race ,nije nikakva sklopocija :) niti ga radim da bih ga prodao ,kod nas je 9 godina i bice jos toliko minimum :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
ako se bavis time, to moze bit ok ako se probijes, ti 402. raceovi i brdski rally, al uglavnom ti za početak treba tatica sa jako puno para, da bi se uopće počelo...


al da volim aute, volim, i volim oko auta radit, volim da je auto pic-pic, da nije krama zazdrkana, da sav kmeči i da je blatan..... a volim i da ide.... heheh
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
plastik fantastik.. 90% sam siguran... :rofl:

meni je to sport za kompleksaše... pravi si frajer kad si pravi frajer (balkanac)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CIKABAJA75
31.10.2011
31
1
0
31
od plastika na kolima imam samo fabricki branik prednji i zadnji VTS za saxa i to je to nemam ni sajtne ni rubove ni krila plastike cak sam i zadnji kacket spojler skinuo jer za mene nisu te stajling smajling fore ,furam bbs felne od pre 25 godina oldschool sa bmw e30 7.5j tj 205mm sirine i poliranim falcom sa obojenim srcem u crno klasika old school :) zalepljen za patos ,bez cjunerskog auspuha tu je race land 4-1 grana i Group.N. zadnji lonac bez srednjeg :)
a sto se tice tatice to je kevin auto ,ja sam svoj prvi auto zaradio radeci celu godinu kao promoter i leti i nesto vise :)
pre toga ovaj plavi jugo je bio moj :) pozdrav http://www.youtube.com/watch?v=a3qJu1hdnvE&feature=channel_video_title
 
31.10.2011
31
1
0
31
kevin je ovaj koj sredjujem sad ,cale mi je pozajmio auto da vozim jer on nije tu :) a jugic je 130tc 1500ccm fiat ritmo motor vrlo redak za naci sa 2x sollex karburatorima 40/40mm :) i original remus izduvom za bmw525 :)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Eh ritmo, imao sam predzadnji auto ritmo 105tc, dvoje vrata iliti troje, bijeli, crna stakla, vrtio je ali mnogo pio. Prošlo me to, ne shvačaju te ljudi ozbiljno... Batalio sam fiate, prešao sam na "das auto", sad čuvam bubrege i pluča:))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Creative

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
derataur je napisao(la):
imao bi totalku isto kao sa fiatom da je kupio taj neki "posteniji" auto...stvar je u vozacu a ne u autu.tako da mu je svejedno kakav auto da je kupio,sredio kad je totalka na njemu.novac bacen u vjetar al kupit ce tatica novi kad tad

Neće mu niko kupiti novi dećko radi kao konobar i nisu nikakvi bogataši,nije poanta u tome,poanta je da je sve što je zaradio dao u auto vrijednosti 2000 eura maximalno,a što se tiće nesreće nema ćovijeka kojem se to nemože desiti.
Mogao bih shvatiti da neko neznam malo uljepša auto nekih 200 ks pa na dalje ali ove male kutijece zabijat 12000 eur meni nema smisla.Ašto se tiće onoga "pošteni" auto mislio sam reći da za te pare je mogao kupiti auto koji potegne a i lići na nešto već tvornićki,platiti kasko i doviđenja.Jer ipak je dosta para u pitanju za nas smrtnike
 
31.10.2011
31
1
0
31
prvi moj auto ovaj plavi jugo mi je deda ostavio kad je preminuo u njega je ulozeno 1000e i bio je brzi od vecine automobila u to vreme kod nas nista nenormalno i prevelika cena ,nakon prodaje sam bio u plusu 1000e :) jer sam ga prodao za duplo a caletu vratio koliko je on ulozio :)
 
24.05.2011
229
111
0
ja mislim da je ova tema totalna glupost,ne zato što sam cura,ne zato što me auti ne zanimaju,nego iz razloga što foruma za automobile postoji mnogo i previše

ovo je mjesto gdje ljudi razmijenjuju iskustva o nama svima dragoj biljci a ne o nekakvim jugićima i šta ti ja znam;)

bilo bi ljepše da si otvorio dnevnik uzgoja zar ne:watchplant:

bez ljutnje to je samo moje mišljenje;) unaprijedimo VUTRA.ORG

pozz i sretno;)
 
31.10.2011
31
1
0
31
dok sam u fazi premisljanja oko uzgoja se zanimam ovim :) trenutno prikupljam sve zive informacije kako bi pravilno zapoceo svoj prvi grow :) toliko ne znam o dzidzi a vi vecinom znate pa ja reko da ubacim temu za razonodu koju ja znam a vi koliko toliko pa da budemo jednaki :)) :p :hehe:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: VirtualH