Tunis?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.01.2007
18
1
0
38
za 2 nedelje putujem u tunis,cuo sam neke price da je lako naci wu..i prakticno da te niko ne dira jer si turista..zanima me da li ste vi imali neka iskustva sa nabavljanjem robe tamo i da li je stvarno lako naci?
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Ovo sam procitao na jednom stranom forumu... pokusavajuci da nadjem nesto sto bi ti pomoglo:

"Beware of young men in the area offering Drugs such as Cannabis, Cocaine & Heroin, whilst out shopping we had a couple of guys approach us & offer us all kinds of drugs, a firm no thank you to them is usually ok. "La Schukran" In Arabic is no thank you."

Cuvaj se! :D

Evo nadjoh jos jedan dobar post na istom forumu:

"We had the surprise to see some people walking by our side and asking us if we were interested to buy some cannabis. It was really funny because the police was just 10 meter away from us but this man asked us. Just for information in Tunisia, drug is strictely forbidden even for "personnal use". So if you don't want to visit their prison be carefull. Heard that it is not that nice there."
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Na maturalcu u Lloret de maru,lik mi daje kockicu hašiša,ja njemu pare,policija prolazi i sve o.k.Ima i likova koji nude ali kolko sam skuzio oni uglavnom imaju lošiju robu.Vecina ce vam pokazat u sred grada ako trazite da vidite sto kupujete.Ako izgedate ko da ste u potrazi nasmjese vam se i pricekaju vas.I likovi su ljubazni i simpaticni a imaju odlicnu robu i dobro rade svoj posao_Osim ako zbilja nemate srece povikat cete VOLIM DILERE.

Skroz lako je prepoznati dilere i 100% sam siguran da ih i policija lako prepoznaje ali ih ne dira,mozda s vremena na vrjeme par uhvate i sutradan puste.

Zašto uništavati turizam?To rade samo kod nas.

Nema potrebe ici u Nizozemsku samo zbog trave...ljepo je biti skroz siguran da neces najebat dok kupujes al ak se normalno ponasas,trazis da vidis sto kupujes,probas spustit cjenu i tako...U spanjolskoj sa 20(max. 30 ali uglavnom ce vam ako prodaju za 30 spustit cjenu na 25 eura)eura ce se totalno napusit bar 3 osobe.Uzeli smo od jednog lika za 30 eura i nas 4 smo bili napuseni cjelu noc i sutra ujutro jos nenormalni.Jedan frend koji je sveg par puta pljugo je tolko zabrijo da smo mislili da ima shizofreniju.

Kod nas toga nema no drugdje se na ulici moze naci bez ikakvih poznanstava.

Ej,ti decki sto prodaju droge 10m od policije sigurno dobro znaju sto rade ako se oni ne boje....trazi da vidis robu,vjerovatno cete otic na neko sigurnije mjesto...ako valja kupi,ako ne valja nemoj i trazi dalje.Kad skuzis 1 dilera moci ces ici po gradu pitat ih ljepo jel ti mogu pomoc da nadjes travu....

nexus_thc ne boj se nista vise nego kad kod kuce kupujes.Javi kakva je trava.
 
04.06.2006
38
0
0
bili smo ja i SLo-era..ovako je..hm...mislim da nije bas lako naci vuju, imaju dozivotne kazni za dilanje tako da nije bas bezbedno i mislim da nemaju nikakve tolerancije do turista...naisli smo na neke dilere, u glavnom na tim njihovim pijaca, pozdrave te i onda ti sapnu "hasis" ali ja ti savetujem da se ne petljas u sve to jer mislim da im policija a ni vojska nisu bas jako mili, a inace je tunis jako lep i ljudi su divni tako da ces se najbolje provesti ako budes straight!

a da sto se tice turizma samog, pokazi malo postovanja do severno africke kulture sto ce biti skakako i odraz tvoje kucne kulture...sve misli o ganji i zaradku para ostavi u nasoj lepoj pokvarenoj evropi...
pa bez zamerke...