Tunis

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Tunis ti je policijska država i na kanabis ne gledaju blagonaklono. Kada vidiš koliko tamo ima policije zgadi ti se sve, u večim turističkim mjestima tipa u luci u Soussu ili Hammametu navodno i murjaci u civilu nude pa onda hapse. U zatvor tamo ne želiš a konzulatu če trebat sigurno mjesec dana da te izvuče(tako je kazao animator :p). Pomoć od lokalnog stanovništva u sređivanju ili tako nešto nemoj očekivati. Ja sam ponio onešto malo haša sa sobom iz RH jer smo išli u velikoj grupi- cijeli čarter pa nas nisu posebno pregledavali na aerodromu. Pušilo se poskrivečki u sobi i tak... loše u Tunisu. Bili smo i u Alžiru i tamo je puno opuštenije nude ti uz cestu i po autoputu.
Inače Tunis ti je diktatura prepuna glupih pravila pa poslušaj vodiča/s tim da diktatora nema u javnosti 10ak godina i o tome se nesmije ni pisnuti, gradovi su podjeljeni na sektore s policijskim punktovima tako da ih policija može brzo blokirati. Nazad nismo nosili ništa još su nas na plesu i pošteno pretresli.
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Tacno tako ,ima puno pandura u civilu pa budi pazljiv ako radis bilo sta . Imaju dobro vino :)
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Nemoj se vutrom bavit u Tunisu jer iako sve lijepo i uredno izgleda na izgled i iako su demokracija na papiru, u biti su vrlo sjebani i strogi iznutra, kao sto je gore spomenuto, prakticki diktatura. Radje odi u prvi kafic i naruci nargilu i caj i uzivaj cijelo popodne gledajuci ulicni zivot :) Shisha je uzasno jeftina i u kaficima (10-15kn, 20max) i pogotovo u trgovinama (mali paket 2kn, u zg smart shopu je 60) ako si vlastitu nargilu kupis tako da mozes pusit do mile volje a vjeruj mi njihova shisha je nesto predivno za opustit se i ne vodi u nehumani zatvor :) Bolje pricekat za vutru kad doma dodjes nego tamo imat stvarno ozbiljnih problema.

Tunis sam po sebi je predivna zemlja i ljudi su prezakon kad gledas izvan okvira sjebane vlasti i imas puno srece da ides tamo za maturalac :)
 

Trip

Aktivan Član
26.04.2010
138
1
0
39
www.jeboteja.com
Tamo sam zavrshavao extra hash, ALI bio sam tamo puno puta i znam dosta ljudi. . . Ovako ni ne razmishljaj da zavrshavash od onih majmuna koji idu okolo i vichu "hashish, hashish"(ma koliko ti mlado izgledali). Mogu samo da potvrdim shto su ljudi gore napisali.

Inache hash je prejeben i prejeftin, al jbga :)

P.S.

Shto se tiche prelaska grane, smeshan je i za brdo godina nisam video kerove, tako da ako imash herca i zeza ti se pokushaj da prenesesh. Ja se lichno ne bi zezao sa tim, jer su po svim arapskim zemljama zatvori sjebani, pa makar proveo i 24h. Ode guza i ostala oprema :)
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
****r izbor. Mada moram priznat da bi otici kilometar u pustinju negdje predvecer u okolici Douza ili Ksar Ghilane, leci se na pijesak i zakurit pljugu usred svog tog egzoticnog krajolika sigurno bilo jebeno iskustvo. :D
 
06.07.2010
2
0
0
31
Hm... E neam pojma iskreno koj hotel. Najvise dana smo u Sousseu. Boo... Ni ne znam kojeg datuma idem.. Krajem 8. uglavnom... I jesi se zabavio? Trip... KAko to mislis? Zasto?
 

trq7

Aktivan Član
18.05.2010
85
3
8
37
Trip je napisao(la):
Druze, ili su te odrali ili ti ni nisi zavrshavao tamo nishta :)
zasto mislis da nije?
druze,ja sam citav Magreb prošao, i BTW jugoistocnu Aziju,i vjeruj mi,na Magrebu cijene nisu toliko jeftinije,nego u Europi.( sad mozes reci " onda su i tebe odrali")
ti si mozda imao sreće,jer normalno je da te Arapi zavaljaju...
JI Azija je druga prica...

a i da su ga odrali,(malo je skuplje platio,ne puno),ak ne sere to je nekih 7-10g hašiša. a da je i 5g nije puno,
duplo jeftinije nego u CRO.
a i da nije ni sve to,nema potrebe da ga provociras,jer da je platio cijenu ko i u CRO,super je prošao jer je našao i bilo mu dobro na maturalcu...
bio si i ti klinac, a mozda si jos uvijek,pa znas da se najbitnije zabavit.
a lovu ko hebe.glavno da je nabavio...
prema tome...nemoj sirit negativnu vibru i klincu se,što bi Sarajlije rekle,srat u čejf! moze?
no hard feelings
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
od cijele ove spike imam neodoljivu potrebu za marokanca zapalit jednog :D
nadam se velikom broju francuskih turista ove godine