Turbo mix!!! [out14]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
e sad ja bi skinuo odma ahhahaha,odvoji te pljesnive djelove i na sušenje,sad neznam u kakvoj si situaciji,kad si gnojio i to,ak je nema puno,otkini te djelove,i nemoj dirat ostatak biljke da se ne zarazi,a dalje treba nabavit neš protiv plijesni i špricat ako hoćeš da se hedovi još udebljaju
 

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
iskreno neznam šta bih napravio, ovo mi je prvi put da gledam rast svojih hedova i neiskusan san u ovom stadiju rasta biljke, power vrijeme je jako loše s obzirom na sedmi mjesec, skoro da bih mogao reći da ima jednako sunčanih koliko i oblačnih i kišnih dana (s jakim pljuskovima) trenutno nisam u stanju nabaviti nikakve kemikalije koje bi je mogle zaštititi od plijesni, jedino što sam u mogućnosti je posjeći plijesnjive cvjetove i pustit da se razvija dalje, mogu li zaribati u nečemu s tim djelom?
 

Stokula

Aktivan Član
06.06.2014
105
71
0
Znaš šta ja bi sad odmah to pobro,prvi ti je grow i hedove si dobio,idući put će bit bolje,a i ovo će bit dobro,vidim da ima kristalića,da je sunčano,aj isplatilo bi se ostavit,al najbolje da to pobereš čim prije....Evo to je moj savjet,a i mslm da je najbolje za tebe...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skunkgrower

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa skini plesnivo, trebao si to cim si uocio. videces za par dana jel biljka ok ili se nastavlja plesnaviti, ako nastavlja odmah skidaj. dok skidas trulez ne cackaj mnogo po biljci jer spore se lako prenose, mada ako je stalno velika vlaga u vazduhu dzaba ti posla. a da spricas hemijom 10ak dana pre branja ne dolazi u obzir, kasno ti je sad za to
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skunkgrower

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
hvala vam puno na svjetima, vlaga je prevelika stvarno jer čim se zemlja osuši, ne osjeti tu suhoću više od 1 dana i eto ti odma kiše koja zna i potrajat, evo sada sam gledao kažu da će bit loše vrijeme kroz ovu sedmicu, jako malo sunca jako malo... a to vidim i sam kad pogledam u nebo svakog dana :( stvarno neznam šta da napravim, mislio sam o tome da je stavim odmah večeras u mračnu prostoriju na 2 dana, nakon toga iščupam s korjenom i stavim sušiti, nebi htio izgubiti svoje prve hedove , a s druge strane bi htio da budu prasci... nebi htio riskirati da plijesan prenesem na cijelu biljku
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Onda sjeci i to po danu po mogucnosti dok su suhi hedovi. Neradi se o vlagi zemlje nego o kombinaciji vlage zraka sa temperaturama preko 20. Dere nas sve pljesan ove godine. A sto je vise kisnih dana i sto su hedovi tvrdji to lakse dolazi i do pljesni. Ako ce lose vrijeme potrajat skidaj to dok jos imas sta skidati. Ne kuzim to susenje s korijenom, s korijenom il bez ista stvar.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skunkgrower

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
Pozdrav ekipa, nije mi bilo malo duže vremena pa sam zaostao sa zapisom informacija po pitanju KC45 u ovom dnevniku..
Naime posjekao sam ga početkom 8. mjeseca (03.08), sušio do 11.08 i degustirao istog dana, točnu količinu u gramima nemogu napisati jer nisam izvagao, ali znam da je bila puna staklenka od majoneze.. po mojoj procjeni nije bilo više od 50g..

Nisam se imao što žaliti jer to je bio moj prvi put da sam dobio svoju vutru i očekivao sam i lošije rezultate od onih koje sam dobio tako da je ispalo uredu :)

šta se tiče KC45 i njegovog djelovanja na homosapiensa:

-okus je teško osjetiti, skoro da mogu reći da ga i nema pri pušenju, dok će prostorija u kojoj konzumirate imati mirise tržnice na kojoj se prodaje raznorazno voće i povrće, hmm čudno ali neznam kako bih to bolje opisao..

-efekt: ovo je definitivno vrsta cannabisa kojoj sam najviše otkrio djelovanje na mozak, naime, ovoj vrsti se ne sviđa vaše tijelo i igranje s njim, više je fokusirana na igrice u vašoj glavi (visok stupanj head high) idealna za društvene okolnosti i druženje ovakvog tipa ljudi, potiče komunikativnost te maximalno oslobađa od stresa pred bilo kim i čim! :) ljudi jednostavno postaju humoristični i pronalaze svijetlu točnu u svemu (kc45 drastično povećava optimizam!) dok i paranoja nije isključiva.. svaki put kada sam zapalio osjećao sam se vrlo kreativan ali i oprezan.. efekt je dugotrajan, prvih par sati je aktivan konstantno, nakon toga polako slabi euforija nakon koje dolazi još par sati dubokog stanja stvijesti u kojem se osjećate opušteno i spremno za razne fizičke aktivnosti te visoku koncentraciju svega što radite .. eto neznam jeli se ovako piše smoke report ali ja mislim da sam to dobro napisao s obzirom na moja iskustva s ovom sortom :)

Naime vjerovatno ste zaboravili da od svega šta je trebalo biti u ovom dnevniku ostao i Barneys Blue Cheese, njega nisam toliko isticao u dnevniku jer svi već znate kako napreduje biljka u fazi vegatacije pa sam mislio da je nepotrebno pisati i objavljivati slike u toj fazi, dok faza cvjetanja donosi 100 radosti i 100 problema (nekima)

Moj blue cheese je preživio svašta, od bezosjećanih napada raznih šumskih gmazova još dok je bio beba pojele su ga cijelog, tako reći ostala je samo stabljikica, iz toga je se izvukao, nakon oporavka odmah je doživio lom stabljike još u mladim danima iz čega sam ga također spasio vezanjem stabljike za olovku koju sam pritom zabio u pitar, obnovio je stabljiku i nastavio s rastom u podporu plantele list i cvet i dogurao do vamo :)



evo ga ekipa moja :) sada mu je 20 dana od kako je pokazao svoj spol :) trihomi se taman pojavljuju, napreduje lijepo s obzirom da odrasta u pitaru 20x20x30 :/ posadio sam ga iz plastične čaše u tako mali pitar jer sam ga presađivao u periodu kada se dan taman počeo skraćivati (20.-30. 06. mjeseca) ali eto počenička neiskusnost, mislio sam da neće stići narasti ali eto ga na..čovjek uči dok je živ.... što vi mislite ekipa? POZDRAV SVIMA! :D


ps. zaboravio sam pitati zašto mi donji listovi biljke popirmaju žutu boju i suše se i kako to spriječiti?