Tutankhamon & Amnesia Haze fem.250w HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pajo patak

ॐॐॐॐॐॐॐ
31.01.2013
213
1.011
143
31
forumaši, žao mi je što vam moram priopćiti da sam amnesiu morao cepnuti iz mojih osobnih sigurnosnih razloga... mozda je 20% dlacica bilo smedje... selim se za 2 dana i morao sam, sta cu. sad preko ljeta imam u planu baciti vani mozda 10 autosa... vidjeti cemo. moze u zavrsene kada bude smoke report amnesie
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Vjerujući ti na riječ prebacujem dnevnik sada u završene. Nadam se da nas nečeš uskratiti za smoke report i općenito dojam nakon ovog growa. Jesi zadovoljan?
 

pajo patak

ॐॐॐॐॐॐॐ
31.01.2013
213
1.011
143
31
Vjerujući ti na riječ prebacujem dnevnik sada u završene. Nadam se da nas nečeš uskratiti za smoke report i općenito dojam nakon ovog growa. Jesi zadovoljan?
Ja se kao prvo ekipi moram duboko ispričati ovdje... Upravo sam sam sebe šokirao naletivši na ovaj post dok sam surfao po forumu... Mr. pajo patak se nakon 6 godina ima obraza javiti ovdje? 6 godina? Nisam normalan znam, ali sam onih dana bio adolescent na faxu kojeg je bolila ona stvar za sve, depresivno dijete koje je škodilo i sebi i okolini... kako bi rekao: "kada sam napunio 21. godinu sam mislio kako sam sa 18 bio glup, a sada gledam unazad i nemam uopce komentara"...Ja sam totalno zaboravio da trebam postati još ovu objavu, a najveće isprike u vašem smijeru: @Bizzzo @Tarzan @VenloNL @PowerSeed & @metalmaniac. Slijedi najiskreniji smoke report koliko god se mogu sjetiti, te dvije izgubljene i zaboravljene slike, jedine koje su uopće slikane. Nažalost nemam ni jednu sliku suhe materije Tutankhamona i toga mi je ultra žao. Nikad nisam okinuo fotku.

Tuthankhamon: Znači neću lagati, ali ja do dan danas nisam naletio na cvijet koji me razvalio kao ovaj. Čak ni ne vjerujem da mi je tada tolerancija bila niska. Top shelf roba A-class. Samo mjesec dana je izdržao u tegli bez da ga diram i trajao mi je samo mjesec dana jer sam ga dijelio sa svim svojim ondašnjim prijateljima. Urod je bio oko 63g. Također iznadnad očekivanja. Dobro se sjećam da sam sam vrh biljke (nug od 2-3g) stavio tad na dno tegle i zapamtio ga kako izgleda. Taj vrh je bio naravno zadnji koji sam zapalio, a kad je došao na red je bio ljubičasto-sive boje sa sitnim naznakama tamno zelene. Jako kompaktani su bili budovi, rado bih to opet vidjeo. Za uokviriti je bila. Jako sedativan, skoro narkotički efekt je imala. Teški couchlock. Aroma mi nije bila nešto pre posebna mislim, ne bih se mogao toga sjetiti.

Tutankhamon - glavna cola nakon trimanja
Tutankhamon.jpeg

Amnesia Haze: Nemam puno šta da tu pišem. Totalna suprotnost Tutanu i osrednja ocjena jer sam ju morao skinuti prije vremena, onako dosta klimavo sam ju odradio. Lagani high, povećana motivacija, super za šumske šetnje mi je bila tada. Kao zadovoljan sam ipak bio. Ne sjećam se uroda. Aroma je makar bila na svom mjestu, klasične sativa limonene note. Sušio sam ju bio na balkonu u sjeni poredanu po plastičnom stoliću (i tutana mislim da sam tako sušio, ne bih znao... ne sjećam se). 2 tjedna je samo izdržala u tegli, nisam mogao odolit jednostavno.

Amnesia Haze.jpg

Molim za razumijevanje. Također, drago mi je ako se tko dobro nasmije na ovo sve.
Svako dobro, mir bio s vama. @Bizzzo - može u završene :lol:

Ako želiš biti star i mudar, moraš prvo biti mlad i glup.