Tutankhamon Auto by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Pozdrav ekipa,evo me u novom growu i novom dnevniku koji ću podijeliti s Vama.
Dakle,ovaj puta idem s auto Tutankhamon-om od Pyramid Seedsa,oprema je ista kao i u nekoliko zadnjih dnevnika.

Evo malo o sorti,mada je već dosta poznata sorta na ovom forumu,ali nije zgorega ponoviti:

A selection of Ak 47, this variety has one of the highest percentages of THC in the market (as demonstrated by Energy Control in the 2011 Barcelona Spannabis).


This variety becomes a small, compact and densely branched plant with plenty of THC buds.


This is an excellent and productive plant, with a fresh fruit taste and long lasting psychoactive effects



Type 100% autoflowering
Indoors
Production
550 gr. / m2 20 W 600 plants per meter
Bloom 7 / 8 weeks
Height 50 / 110 cm

Zemlja koju koristim je Supstral Universal,20 litara. Režim svjetla će biti 18/6,zaljevanje običnom vodom česmovačom metodom odokativnog korigiranja ph vrijednosti,od treninga još ništa ne planiram,pustit ću je da raste u vis,eventualno neki lagani lst. Sjeme jučer prijepodne stavljeno u maramicu na klijanje,danas pustilo klicu (niti 24 sata),s danima počinjem računati kad otvori kotiledone.




p.s. Razlog zašto je tegla tek malo više od pola popunjena sa zemljom je taj da je tegla cca 30 litara,a Substralove zemlje sam imao samo pakiranje od 20 litara,a nisam htio miješati ni s jednom drugom zemljom jer me zanima kako će se ponašati u ovoj zemlji...možda nije estetski prihvatljivo,ali nije me briga iskreno,furam ovako do kraja.

p.s. 2: Razlog zašto i ovdje slike idu preko postimage-a je taj da i dalje ne mogu uploadati slike direktno preko foruma,cijelo vrijeme mi izbacuje grešku. skužajte ekipa,drugačije ne mogu stavljati slike.
 
Poslednja izmena:

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
slatkica mala..sav se raznježim kad vidim par dana stare/mlade bebice..sličan efekat kao i sa djecom..eheheh..sretno stari..pazi sa gnojenjem tutka..nije bas žderač mineralnih gnojiva..