Tutankhamon Auto by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

blackfox

Aktivan Član
04.05.2012
216
864
93
40
Dobro ti je Power rekao ali nemoj se bas hvatat za to, vecina autosa krene brzo u cvat nakon pokazivanja pistila , neki i odmah ali neki znaju i do tjedan dana kasnije.. meni je naprimjer biodiesel kojeg trenutno imam pokazao pistile 19 dan a krenuo cvjetat tek jedno 10 dana nakon toga, tako da je nabolje racunat od onda kad primjetis da se formiraju pistile na vrhovima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
Pratim ti grow, i na početku dnevnika di si stavio zemlju (piše: "no nije pogodan za biljke koje rastu na kiselim tlima") , dakle visoki ph a i vapnenac u sadržaju zemlje diže ph prilikom zaljevanja

Iskusniji ispravite me ako sam u krivo :ajnstajn:

sretan grow :thumb:
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ph zemlje je ok bio,6.9-7.2... problem je definitivno bio u zemlji ali ne u ph pošto je kanabis biljka koja ne uspijeva u kiselom tlu. ;)

p.s. ovo sam našao na jednoj drugoj stranici,isto neki vodič za uzgoj:
PH bi trebao biti izmeðu 6.5 i 7.5 buduæi da marihuana ne uspijeva dobro u kiselom tlu.
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
koja razlika u par dana :)....znači ipak je bilo do zemlje, a ne do growera ;)
bar si jeftino platio školu, oteglo se malo duže nego što si planirao, ali sada to izgleda kao da nikad nisi ni imao problema.
Moja školica je malo skuplja, jer nisam promijenio zemlju, i patnja se nastavila (i još traje :mad:)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@Jones_Davy iskreno,ni sam ne znam zašto sam pored TeraMagme koju sam imao doma odlučio isprobati ovu zemlju,al što ti kažeš,prošao sam školu bez padanja :) da sam je još koji dan ostavio u onoj zemlji,mislim da bih je mogao baciti... nadam se da kod tebe nije kritična situacija,da će bar nešto biti na kraju. ;)
 

Jones_Davy

kontra mraku, kontra sili
Poznanik Foruma
23.11.2013
589
2.796
163
baš se lijepo rekuperala, ma nisi ni ti od jučer ;), bila bi šteta da je propala...spasio si curu u zadnji trenutak.:)
ma nisu moje baš tako loše, a da se mučim oko njih neću niti spominjati.....ma nisam ni ja od jučer...spakirat ću ja njih u boce ;)
za nauk.....sasvim dovoljno iskustvo....a sada imam u podrumu i TM, i Biobizz, i biobizz coco, a od danas i potgraund....NNNI :D
od sada ti je laganini, onako......kao i prošle growove, ........da ti ljeto u opuštanju prođe :joint:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer