Tutankhamon Auto by ganja_farmer

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@ChiliHead baš si razmišljam dal da napravim lst ili ne,rekao sam da ću ovaj puta pustiti bez treninga,al svrbi me ona žica što stoji u boxu,hehe...možda je i raširim malo. ;)

@pipac1986 imamo i ti i ja još jahati do kraja,nadam se da će fotofiniš odlučivati. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pipac1986

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
e bas mi je drago za vidjeti da se oporavila i to tako lijepo :) steta sto ju je zakocilo odmah na pocetku, sad bi bila jos veca :D tebi svaka cast sto nisi odustao od nje, da sam ja u pitanju vjerojatno bi bila druga prica hahha. i ja bi je malo rastegnuo kao sto kaze ciliH, ne previse samo malo hehe :D :D bit ce to vrh, poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
nema odustajanja dokle god pokazuje znakove života. ;)
hehe,razmišljam o lst-u cijeli dan,ali ipak ću je ovaj puta pustiti da ide sama od sebe,jedino sam joj danas sklonio ove listove dolje koji ne dobijaju svjetla dovoljno,već su počeli žutjeti lagano,a i dodiruju mi zemlju,sveukupno šaka lišća. :)
 

pipac1986

Aktivan Član
24.04.2015
240
407
63
37
Bogami sam sad već malo i ljubomoran!;) Ono ruzno pače se u pravog labuda pretvara! Skidam kapu!:clap:::thumb: A jel nisi nikaki trening radio? Lijepo je formirana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ma upravo to,imam prostora u boxu da se raširi sama od sebe,pa nek se širi kako zna. :) da je fotoperiodna s mjesec dana vege,to bi bio drugi par opanaka. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
48.dan/27.cvijetanja:

manje-više sve ok,vrhovi lišća su pokazali početne znakove pregnojavanja iako nisam pretjerano gnojio. to samo potvrđuje što je @fulldedarak na početku growa napisao,da nije žderač mineralnih gnojiva. zadnje zaljevanje je dobila 4 litre obične vode,definitivno neću onako kako sam planirao jednom voda-jednom gnojivo...iduće zaljevanje ide opet voda..
imam nešto sitno ovog gnojiva,tj. boostera
gbb432.jpg
pa si razmišljam napraviti flush i isprobati s ovim da vidim kako će reagirati. u pravilu se daje pri kraju cvijetanja,al kontam da ne bi baš naštetilo da dam malo nakon što Plantelu isperem iz zemlje.
o ovome ću još razmisliti.
pistile lagano dobijaju smeđu boju,miriši pravo fino...dosta se ˝zašećerila˝ i na dodir je ljepljiva..to me,iskreno,veseli. :)
lišće kod glavnog vrha je malo promijenilo boju,lagano je požutjelo iz razloga što je glavni vrh na nekih 5 cm od cooltube-a.
evo i par sličica,ovo na trećoj slici za usporedbu je rola wc papira. :)


 
Poslednja izmena:

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
nazalost,nisam u mogucnosti...pokvario mi se laptop pa nemam kako uploadati slike,a preko mobitela ne zelim jer me pere paranoja i dok ovo pisem :)
uglavnom,biljka je prva liga,pumpa se i ide lagano kraju...ovih dana planiram flush napraviti i lagano pripremati za berbu,ako uspijem osposobiti laptop barem cu staviti slike od berbe.
p.s. capnuo sam jednu granu za probu i mogu reci da nije lose. ;)
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Dragi moji vutrasi...evo da javim da je Tutankhamon okoncao svoj zivot pod naletom skara... :) 54 dana,s tim da pise cvijetanje 7-8 tjedana,je po mom misljenju bilo dosta. prezadovoljan sam kako je na kraju ispalo,kolicina i vise od ocekivanog. s obzirom kako je grow krenuo,zavrsio je na najbolji moguci nacin.
htio bih se ovim putem ispricati svima koji su pratili dnevnik i ocekivali slike,a na kraju su ostali zakinuti za taj dio. nemam na sto uploadati slike s fotica tako da nisam ni slikao ovu zavrsnu fazu,jbg sorry ekipa,ovaj pita sam zeznuo. :)
cim budem u mogucnosti poslilat cu par vrhova da vidite! ;)
hvala svima koji su pratili dnevnik i slali pozitivnu vibru kroz cijeli dnevnik.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Čestitke Farmeru :)
Za slikice lako,bitno da je sve završilo dobro i da si ti zadovoljan rezultatom :)
Njih ubaciš i kasnije a do onda ti vjerujemo na riječ :D