Tuzna vijest - Ukidanje Psihoaktiva na Vutra sajtu - APRILILI

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.03.2008
1
0
0
31
a jbg.narode...kad nas oni nerazumiju...al kako vi kazete mozda iz svega nesto i ispadne dobro,ali čisto sumnjam,jer ako je kazna za to sto si ja začadim p i uzivam nikog ne trujem ni ništa,stroža nego npr.za nanošenje teških tjelesnih ozljeda...mogu se samo upitati gdje ovaj svijet ide...VIVA!
 

griva

Aktivan Član
08.05.2005
100
2
0
51
Cim se ubace nevladine organizacije i slicni verovatno ce umesto pecuraka i sl. biti tema gay prava i slobode
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
twilight_zone.jpg
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Nadam se da se niko nije naljutio ali sve je bila aprilska sala. Anarhoster je malo prije svih prokuzio ali necemo mu zamjerit na dovitljivosti. RedSh je tek kasnije saznala i nije razbila casu i ostaje sa nama. Mi ne razdvajamo grupe ljudi i ne brisemo za sad nista.

Ne postoji nikakva ozbiljna nevladina organizacija da nas podrzi jer ih zaboli turac. Svi misle o sebi pa tako i mi. Nastavljamo da skupljamo sto vise ljudi dok nas bas ne bude mnogo mnogo da imamo svoju rijec veoma glasnu.

Srecan prvi april!!!! Dan tuge, iznenadjenja i smijeha!

:b_evil:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
da nasjeli, srce mi se prekinulo :( genjo genjo adresu ti znam, doma bi ti dosla i preko koljena bi te savila :b_cowboy:
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
pa nije bilo tesko samo je ideja bila bitna...evo cak sam uhvatio hate shout juce a bogami i pokazalo je koliko ima ljudi stvarno privrzenih tom dijelu sajtu i ovi sto su protiv jednostavno nemaju toliko ljubavi i energije da ikad prevagne na njihovu stranu

:family1:

Untitled-11.jpg
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Ovo je najbolji aprililili koji sam doziveo :) Vec sam i ja razmisljao kako ste se prodali, da uopste ne mislite na druge ljude i tako, bas sam pao u bedak, ali sad.... :cow_yellow:

Vutragenjo je napisao(la):
Ne postoji nikakva ozbiljna nevladina organizacija da nas podrzi jer ih zaboli turac.
[/COLOR][/SIZE]
Ova izjava moze samo u ovakvim prilikama da bude tragi-komicna :icon_lol:
 

Slične teme

S
Odgovora
7
Pregleda
3K
San Pedro de Peyote
S