Tuzna vijest - Ukidanje Psihoaktiva na Vutra sajtu - APRILILI

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Zbog izvjesnih nevladinih organizacija koje zele da nas podrze moracemo izbaciti sve sto nije vezano za marihuanu sa sajta. To znaci gljive, biljke, zivotinje, kaktusi i ostalo mora da ide....

Meni je stvarno zao ali nadamo se da je to za bolji svijet u buducnosti. Takodje sa foruma moracemo ukinuti svu o pricu o istim supstancama.
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
aaaaaaaaaaaaaaaa ...
a šmrc!
a taman se smijemo kako je 'slačni promet' gust ...
kmeee
niš, triba neko otvorit drugi forum samo za gljive i slakušu i to ... šteta tekstova pustih, guideova, ma šteta općenito ...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
jupiiii !!!!
sad će biti začepljena usta dostini koji nisu htjeli da nas podrže u dekriminizaciji !!!

a biće nekog foruma i za to nije smak svijeta
lično nikada nisam smatrao da to treba biti zajedno
ne zbog podjele u mojoj glavi
već radi lakše borbe da dobijemo prava na 4 saksije
 

Cutki

Aktivan Član
12.08.2007
54
8
8
38
"it's the end of the world as we know it"

steta, velka steta,
al MOZDA?! ispadne nesto dobro iz toga svega...

iako, sve mi se cini da je to samo jedna velika cenzura
jer na ovom forumu zapravo pise puno previse sta bi moglo nastetiti
mnogima pocevsi sa farmaceutskim industrijama...

steta, jos jednom...
 
29.08.2007
27
1
0
69
:icon_eek:

Naravno da je šteta jer je ovo jedini sajt na ovim prostorima gdje se mogu
naći informacije o svim tim biljkama, gljivama itd...

Trebalo bi sve nakupljeno pohraniti pod obavezno!

Isto tako razumijem i podržavam da se to makne jer ako se želi nešto postići po planu
dekriminalizacije naravno da mora biti samo trava prisutna. Ipak je to
bila prvobitna ideja :)

ŠTETA :(

:sun2:
 

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
ja to vidim ovako - udruženo gljivari i da napravimo novi forum, i zajedno prenesemo namještaj s ovog foruma ... normalno da bi bilo glupo i barbarski pobacat tekstove ;)

a super je ideja ova o '4 saksije'!
 

Jah

04.03.2008
33
0
0
53
Da nije ovih informacija o gljivama i biljkama (koji će sada biti izbrisani) ja i pola moje ekipe bi se već potrovali
A šteta stvarno...

Jel ima šta dobro u tome?
Kakva podrška?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Tako je.. nema straha.. Gljive, biljke i zivotinje odu na drugi forum nepovezan sa ovime i to je to. Naravno da genjo nece pobrisat sve ove mukom stecene tekstove..

Osobno mi je zao sto se to odvaja, ali ne zalim previse jer mi je jasno da uz te sadrzaje ce biti puno teze izboriti se za cannabis prava svakog covjeka na planetu, pa tako i nas samih koji smo obespravljeni i tretirani kao ubojice sto je veci apsurd i primitivizam od nekadasnjeg lova na vjestice.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
meni osobno je žao najvise nekolicine stvarno aktivnih članova,sa nesto soli u glavi. Trudili su se približati osobni uzgoj pečurki,bilja... i njihove odogovorne upotrebe...
Nači če se valjda neko rešenje- osobno mi ta tematika nije blizu ali ok je,da postoji edukativno,informativni sajt,forum po toj temi....
probat čemo nekako pomoči!
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A joj, ma baš sam volio čitati o tome, a dogovorite se neznam ko bi preuzeo tu odgovornost da otvori novi forum s tim temama ali treba svakako ako ništa drugo dajte te tekstove negdje za download
 

Cutki

Aktivan Član
12.08.2007
54
8
8
38
nazalost nemam web prostora,
al se javljam za pomoc na novom forumu ako ce ga bit,
a naravno i ostajem tu pratit razvoj situacije,
iako opet: sumnjam da ce se ista promjenit na bolje u ovoj truloj drzavi..
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
dakle tako... kupimo prnje i selimo se negdje drugdje. osjecam se ko da sam izbacena iz ugodnog stana gdje sam bila podstanar....los osjecaj.

nakon 2 godine aktivnog djelovanja, sudjelovanja, djeljenja, prevodenja, savjetovanja,. baljezganja, svadanja i prepucavanja....odjednom kraj....

izgleda da se vise necemo citat.... :eek:hno:
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Neka se nitko ne uvrijedi, ali to je za dobrobit napredka ka dekriminalizaciji, a zatim i potencijalnoj legalizaciji. Što se mene tiče, potpisujem izjavu kolege balkana - Jupiiiiiiiiiiiii... :sun2:
 

Slične teme

S
Odgovora
7
Pregleda
3K
San Pedro de Peyote
S