Tuzno da je smesno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.10.2017
23
41
13
25
Toliko sam pre neku noc bio razbijen od vu i tako blejao na komp i ostavio rizle dva jointa i upaljac na stolu i otiso da spavam ne shvatajuci da mi je sve na vidiku a jako se krijem od porodice da chiliram sa vremena na vreme

I eto kad vidis meni nema to ujutru na stolu i znam ko mi to pokupio i sad nedelju dana kroz kucu spusten pogled samo cekam da me zapale :D

Nije mi dobro preostalo mi da se smejem ovoliko vremena kolko imam
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Slično se i meni desilo sa starim, dok sam u srednju išao...
...dođem ja doma nadimljen, a kako me već na putu stislo čim sam ušao odjurim na WC smiley9934...i tako ja sjedim na školjci, uživam... sjetim se da imam još neke ostatke za neku ružnu pljugu što sam sačuvao...tad je bila neka nestašica pa i nije bilo baš nešto kvalitetno već onako ružno granato...izvadim paketić iz džepa, čeprkam, gledam i kad sam obavio nuždu stavim to onako sa vrećicom otvorenom na pod kao uzet ću kad izlazim. Kako sam ja izašao van, stari par min. nakon mene ulazi, a ja se debil u tom trenu tek sjetim da nisam ono uzeo s poda :D...ništa šta ću sad, pričekao sam da izađe a ja odmah unutra i naravno tog više nema na podu. ;)
Par dana se on pravio kao da je sve u redu, a ja se naravno već ponadao da možda nije niti skužio jer je inače polućorav...al svejedno se pitam gdje je onda moj paketić nestao?

Nakon par dana mi samo bane u sobu sa paketićem i kaže; "Šta je to?"...šutim, pravim se glup... znam da zna, koliko god on nikad nije pušio travu (cigarete puši naravno)...zatim me pitao; da kako mogu to odvratno granje pušiti? :lol: I dalje šutim, smijao bi se a ne smijem...
To je bilo prvi put da su me ulovili. :D Danas se više ne moram skrivati, pomalo su počeli shvaćati i on i stara da nije to neko zlo. ;)
 
Poslednja izmena: