tvorovi / ferrets :)))))

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
vec neko vreme razmishljam o kupovini tvora i aktivno ih gledam na yt i ne mogu da se nachudim koliko su to lepe i zanimljive zivotinje :)
kada sam spomenuo ukucanima moje namere prvo su me sa chudjenjem posmatrali ali nakon odgledanih par video klipova i oni su se odushevili ! :D
zanima me da li neko od forumasha ima tvora ili zna nekog ko ima iste ? :)
cena me u ovom trenutku interesuje najvishe !
samo mi je problem jer u kuci drzim zenku koker shpanijela koja je veoma ljubomorna na ostale zivotinje a navrati i machor ( shvalerchina ) Gosm. Micko , ali on je miroljubiv :)
ljudi odgledajte par videa i odushevicete se ! :)
ovo je jedan lep ( koliko sam skontao , obozavaju da se igraju u pirinchu :pP ) :

http://www.youtube.com/watch?v=rsRo6uRuRA4
 
17.05.2010
40
3
0
33
hah, podrzavam x) tvorovi su zakon...nisam nikad imo al mi se svidjaju ... ja brijem da cu si kupit misa, cim skupim neke pare za onu 'kutiju'
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
ludi su skroz , koliko sam shvatio , cene im e krecu oko 50 eura , nije skupo preterano , ja nameravam da uzmem dva muzjaka , ne bih hteo da imam posla sa velikom bandom :))
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
chisto sumnjam , veoma su druzeljubivi i ne verujem da imaju toliko veliki nagon za teritorijom , kao i psi , bice malo koshkanja ali ne toliko strashno , jer kada zajedno odrastu stvara se posebna simbioza :)
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Tvor je odlična stvar za kamuflažu kad se doma pura sadi , i kad netko dodje i pita sta smrdi samo prstom u tvora pokažes da smrdi mali gad!!!
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Tvorovi su nešto najlipše šta sma vidija od životinja....imam ih u planu kupiti vec duze vrime ali se curi nije sviđalo, sad nje više nema tako da nema prepreka ;D. Jedino što moram je skupiti neku paru jer sam sad u teškoj stisci...sa foruma znam da 4herbs(ja mislim) ima africkog tvora
 
03.05.2010
40
9
0
31
cmfsrle je napisao(la):
ludi su skroz , koliko sam shvatio , cene im e krecu oko 50 eura , nije skupo preterano , ja nameravam da uzmem dva muzjaka , ne bih hteo da imam posla sa velikom bandom :))
ja sam imo tvora i da ti kažem štetočina je od životinje grize dok spavaš i ostale šeme osim ak nije u kavezu kavez če te jako skupo izač a ako budes sam pravio kavez tvor če ga sjebat jer je preinteligentan,agresivni su do jaja isto napadaju ostale životinje i znaju gadno prebit čovjeka moj lega ima ožiljak na faci već pol godine što ga je tvor maznio i nije dobro ga imat ako su u blizini mala djeca...bit če krvi vjerujte,i da još jedna napomena smrde i to jako i svugdje ostavlju smrad
zato što oko čmara,jaja i na prsima ima žljezde koje kaplju smrad a operacija da im otkloniš te žljezde ti je oko 400 kuna tako da je to jako skup sport hrana je isto dosta skupa zato što bi ih trebo hranit sa malo skupljom hranom za mačke ili pse a previše je požderu još više razbacaju i ne pojedu tak da vjeruj mi ne isplati ti se.pozdrav
 
03.05.2010
40
9
0
31
i ako vam uđe u grow box najvjerojatnije če počet kopat i radit sranja i zavlačit se taj tvor sto je bio kod 4herbsa u boksu je njega i prebio... :D