u cemu drzite vutru

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
elo drustvo, sta se radi, eo imam pitanje jedno, kao sto u naslovu pise gdje ili u cemu drzite vutru, i ako se drzi u staklenci dali se moze unutra bacit limun ili nesto, hoce li povuc malo miris ili nece?
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Staklenka. Nisam siguran za miris, ali vlagu bi malo trebalo povući, a to sam radio kad su mi bili headovi full suhi. Samo sa kriškom jabuke. :) Probaj, pa javi ;)
 

indian_summer

Aktivan Član
15.11.2008
61
6
0
36
www.dl-share.org
ja držim u staklenkama dok se kjura, poslije prebacim u plastične hermetički zatvorene posude..

što se tiče korice limuna, možeš staviti, miris ništa neće dobiti, ali kao što kaže putnik, ako ti se hedovi presuše, staviš korice unutra i za 2-3 sata, pa čak i prije su ti ponovno malo vlažniji.

također možeš stavit: jabuka, korica naranče, limun.. ja stavljam koru od naranče i radi super :thumb:
 

peace_pipe

Aktivan Član
14.03.2011
56
3
8
47
ok bas cu probat to sa koricom, inace su mi vrhovi onako normalni al probat cu ovo da vidim kako ce ispast jeste probali mozda iscjedit limun po vutri i tako pustit par dana rekla mi frendica da dođe kao kao pljesanj nakon 3 dana i da je puno bolja vutra onda valja i to probat
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Hedovi se ne smiju previše "vlažiti" jer mogu popljesnivit.
Tu svoju kolegicu pitaj jel ona svjesna šta puši kad puši pljesnive hedove!?
I btw,ovako se čuva vutra :)
:vb_whip: :icon_lol: