U Hrvatskoj se otvara prvi Cannabis muzej

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
585
3.173
203
ponaljam svaka cast za muzej ,go go go . .,podrzavam u fullu.,spomenutu skupinu u tekstu, ne podnosim tj ne podrzavam isto kao niti oni nas. :), nazalost postovani 0Marac0 ovo ti je politicko pitanje, htjeli mi to ili ne.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Captain Fantastic

Tvrle

Aktivan Član
16.07.2019
71
610
83
www.hemps.garden
Apolitičan sam u potpunosti i volio bi obrazloziti sto zelim postici. Naime, cilj je da se kupine koje donose odluke oko zakona kada je ovo podrucje u pitanju sto bolje informiraju. To su upravo ta tri ministarstva koje napominjem. Mozemo se pomaknuti na vise nacina, edukacijom ili da interesne skupine vide svoj cut u ovoj bransi ili da EU donese pojedine odluke. Mi guramo ovo prvo - edukaciju. Vama edukacija ne treba jer zivite ovu biljku. No sto ce netko bez edukacije danas sutra zaokruziti na referendumu? Upravo zato se zelim obratiti ovoj skupini. I da znas, dosta suradjujem sa Ministaratvom poljoprivrede, u jednom pozivu mi je receno da si interno komentirali jel stvarno pozivam besplatno ili je to sarkazam. Znaci, ipak se komentira interno. A to je bitno. Hvala svima jos jednom :)