u hu hu minijaturica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
eo mali updejt

ova lijeva je 99% sam siguran mushka, kod ove desne josh ne mogu razaznati...

a imam i pitanje: sinoc je bilo nevrijeme na nasem podrucju i na tren je nestalo struje i ugasio mi se box na sekundu dve dok se struja nije vratila... biljke su u cvijetanju 11 dana... kolko to moze zasmetati/nastetiti?
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
imate gore slike od prije dva dana, pa necu svaki dan slikat :icon_confused: nista se nije promjenilo, lijeva je i dalje lijeva a desna desna... :ludaci_lol:
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
vrtlar je napisao(la):
a imam i pitanje: sinoc je bilo nevrijeme na nasem podrucju i na tren je nestalo struje i ugasio mi se box na sekundu dve dok se struja nije vratila... biljke su u cvijetanju 11 dana... kolko to moze zasmetati/nastetiti?

..a to im je jedna vrsta šoka/stresa
pa se može desit da ne bude
ni On ni Ona nego Ono(hermić)
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
stara mi je bacila biljke!!! opet! jebo joj ja pas mater!

sad sam bio u takvom razbijackom pohodu da je to neistina... anywayz danas ide novo na klijanje, vishe se neide na buksanje vec cu zakljucavat vrata sobe stalno i gotovo, ocito ne postoji drugi nacin.. slike za par trenutaka
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Budi sretan što majka nije i tebe hitila van skup s tim biljkama...i ako
neide pa što ga siliš,skuliraj i ne sadi ili ako svi u familiji znaju
napravi si boks 400W na šifru :D

:maryjane:
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
evo i slikice

ova lijeva je bila muska i bila je visoka nekih 22 cm, ova dena je bila na 35 cm i pretpostavljam da se radilo o zenskoj biljci buduci da josh nije pokazala spol a bila je upravo danas na dva tjedna cvijetanja...



eto, moja tuga i revoltiranost je velika ali sta ces...eto :icon_cry:
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
@gloss - jebi ga stari, moram silit jer sad trenutno imam vremena da se zajebavam s tim, nema trenutno ispitnih rokova rijesio sam neke obaveze i reko sam ovo vrijeme posvetit proucavanju biljaka i posvetit se vishe proucavanju ovako nekih stvari i informiranju o istima te pripremanju materijala za demo... i to je sad to vrijeme... istina starci su mi dosta liberalni, stari vishe stara manje, ali ovako za neke stvari je stvarno glupa... reko sam da prvo moramo pricat o tome da cu joj materijal dostavit u pisanom obliku pa ako me suzbije argumentima sve u dure, jer ja vise nemam nikakvog kontakta sa travom osim ovakvog sta me zanimaju ove stvari + sta me cine sretnim... neopisivo je zadovoljsvo gledat ih kako rastu... no dobro, i onda koza samo doceka trenutak da izadjem iz kuce da onda moze ici njuskat i kopat po stvarima jer nema svoj jebeni zivot pa mora zabadat nos u tudji...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Jbg bro steta

meni je stara bila hash bacila kad je u zavrsnoj fazi bio
zato jer je hash "ono opasno iz marihuane"
onda sam ju educiro pa valjda vise nece :D

nemoj odustat i jbg sta rec vise...
bice bolje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SimasZg