u hu hu minijaturica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
NEBI TREBALO!!! nego kolko ti je stara ova nova runda jer ako su jako male,mlade onda sve 5 brijem sigurno....!!! pozdrav i sretno ovaj put...okaci neke slike!!
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
eo mali foto updejt, jebiga, slika je takva kakva je :(

neko je spominjo neku makro i super makro opciju ali ja to ne nalazim...

anywayz, ako tocno racunam ovo im je tjedan dana, izbacili su druge listove i moram reci da su zilave to bestije, hrvaju se sa povremenom temperaturom i od 42 stupnja sta nije dobro, nikako ali....

pa ono, samo da javim da ide....

edit: jebiga, ja zaboravio ali i sami znate kako je to.... :)

 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
O presađivanju jer kolko ja widim(možda brijem kriwo) posadio si ih u dec zemlje i to od silnih posudica šta se da iskombinirat ti isfuraš ono od hamburgera!!!
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
sve prema van makni filtere jer ionako vidim da ti na gornjem rubu ne filtriraju a i dve ti nebu smrdile uopce nego zadnja dva tri tjedna i onda stavi hepa filter (za nape
sa aktivnim ugljenom cca 50 kn)ako baš moraš . i ostavi naravno pasivni ulaz negdje dole i dovidjenja. ako ni to nije dovoljno onda dodaj vent za ubacivanje u pasivni ulaz i naravno probaj imat otvoren prozor u sobi da što hladniji zrak bude i u sobi pa ce ti i tempa u boxu skocit dole ja znam ja sam jednu zimu spavao sa poluotorenim prozorom jer se 400 grijala u 3pm-a a bila je u boxu rel malom

neboj se smrada samo cvjetanje kažem zadnja 3 -4 tjedna prema intenzivnijem.
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41




na prvoj slici je samo ova veca, a na drugoj su obje... izasle su malo u setnjicu prije nego odu na cvijetanje... znaci bile su desetak dana na vegetiranju a sad kad imaju nekih desetak cm sam ih sviknuo na cvijetanje... prema onom da u cvijetanju josh narastu 2/3 ukupnog racunam da bi mogle dosegnut nekih 40tak... cisto ogledno da vidim jer sam ih prosli put pustio prevelike da narastu prije nego sam ih bacio na cvijetanje...
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
nisu do pola puni, kad bi stavio skroz do vrha, stalo bi josh nesto malo manje od 1l zemlje... znaci u ovaj pot stane sve skupa 3 litre sta mislim da je sasvim ok za biljku koja nebi trebala bit veca od 50-60 cm... a tu zemlju cu dodati poslije, za kojih tjedan dana, kad pokazu spol...
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
evo mali updejt... evo vec su par dana na cvijetanju i moram priznat da nestrpljivo iscekujem da pokazu spol!

zajedno


veca


manja


maloprije je svaka dobila po 2.5 deca vode sa peroksidom i tako...

eto nista, samo da se javim
 

Ivory

Aktivan Član
13.09.2008
197
0
0
34
opa,lijepe su ti biljke.....ja cu svoje stavit od pocetka na 12/12 posto nemam prostora,.nego ,da te pitam,ako je odmah 12/12 hoce li se biljka izduzit zbog nedostatka svijetla ili ?jer to je ipak neobican period svejtlosti,:thankyou:
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
Ivory je napisao(la):
opa,lijepe su ti biljke.....ja cu svoje stavit od pocetka na 12/12 posto nemam prostora,.nego ,da te pitam,ako je odmah 12/12 hoce li se biljka izduzit zbog nedostatka svijetla ili ?jer to je ipak neobican period svejtlosti,:thankyou:

nece se izduzit zbog 12/12. izduze se ako je slabo svijetlo, da bi mu bile blize. u mraku se nemaju prema cemu ispruzit... valjda si me skonto..

vrtlar, samo tako...
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
eo pitanje, proslo je vec tjedan dana otkad su stavljenje na cvijetanje a kooje, ako su zenske, nisu sisice pokazale... dali je to dobar predznak obzirom da mooshki ranije pokazuju spol!?
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
strpljenje je majka vrtlarstva.... moze bit i dobar i los znak zavisi kako ti to dozivis i to apsolutno nista ne znaci...
znaci dok ne izbaci jaja ili dlacice bit ces u neznanju...
a i tako je nekako sladje...vise ces volit zbilje koje budu cure :)
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
evo malog foto updejta





na lijevoj je nesto pocelo izbijati ali josh ne mogu razaznati... ova desna josh nedaje nikakve znakove...