Foto/Auto U kavezu

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
Hammer 2 +5 bombi

Hammer 2 +5 bombi

Aktivan Član
24.01.2019
666
3.591
163
:wave: Bilo je to rano, dobro jutro wutro... :respect:Malo slikica i malo kamuflirano iznenađenje ASB i Hibrid. ASB je Krtica triput zatrpala, Hibrid jedanput koji je posaden na mj. u zemlji u samo svoje 3l gdje mi je prošlu god. bio GHC:smoke::vutra:

Prilozi

OP
OP
Hammer 2 +5 bombi

Hammer 2 +5 bombi

Aktivan Član
24.01.2019
666
3.591
163
:wave: Zdravo ljudi :D Dobro jutro, kako ste? :respect::vutra:Udate:73 Dan otprilike od kada su vani:zvezda::. Na većem hibridnu ima najviše pistila, i manji je pokazao par kao i FLC. Isto tako i ovaj treći Hibrid ima par pistili.Treći hibrid i ASB su stari oko 40 dan od nicanja, uz neke probleme još su na životu. Njih držim što niže da se ne vide od susjeda. :zvizd:eyessss:Žućkasta Boja grana pokazuje naznake preflowera. Jutros malo prihranjene sa sv, tnt i asef. Oko 2l vode po biljci. Evo malo više slikica. ::volimj:: Uživajte, L. P:razvaljen::

Prilozi

OP
OP
Hammer 2 +5 bombi

Hammer 2 +5 bombi

Aktivan Član
24.01.2019
666
3.591
163
:wave:
Update:92 dan Kings Kush, ostale malo mlade. Hibrid 3 i ASB 53 dan od nicanja... Prošli vikend je bila jaka kiša pa sam ih samo pogledao i jutros zalio sa sv, tnt, asef za pelagronije... ::volimj::Malo mi je problem slikat zbog malo prostora oko cvijeća... eyessss::lol:Sretno svima... :respect::razvaljen:::D

Prilozi