U kojoj ruci drzite filter kad rolate?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kojom rukom drzite filter kada motate


  • Total voters
    217

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
uvijek u lijevoj iako sam desnjak,tako mi je najzgodnije, iako nisam probao drugacije, al mi se cini kad u desnoj imam filter da je naopako. a kad pusim onda u desnoj ruci drzim đoju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Ramona_Red

Aktivan Član
27.02.2007
258
9
0
49
www.magicatmint.has.it
čudno mi - gore u rezultatima - da ipak ljudi više drže filter u desnoj?? nekako mi logično, aksi dešnjak, da lijevom držiš stvari a desnom radiš/motaš - a viš, nije to pravilo ...
(ja isto filter livom) :spliff:
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
eee bas mi je drago da sam nasao ovu anketu...ja recimo drzim filter desnom rukom oduvjek, jos kad nisam pusio nista onda me sis ucila kako se mota duhan...tako da mi je sudjeno da duvam i sve to...uglavnom htjeo sam rec da vecina ljudi koju znam i s kojima se druzim svi drze filter na lijevoj strani bili desnjaci ili ljevaci...od svih tih nema ni 3 osobe koje znam da drze filter na desnoj strani al ova anketa govori suprotno pa mi je bas drago da sam naletio na nju :D pis
 
25.09.2005
10
0
0
ljevak sam, filter drzin u desnoj i ostatak radim ljevom...
desna mi je prakticnija za zatezanje papira oko filtera
nemogu rolat obrnuto jer su mi ruke uvatile tu motoriku, kao i sa gitarom, ruke
pamte pokrete i obrnuto neide...
 

psychedelic_vision

Banned
Banovan
23.12.2007
16
0
0
44
pa nisam leonardo da vinci,pa da ides s desna u ljevo,kao kad pisem u ljevo prema desno,tako sam prvi put zarolao,i jos uvijek rolam,i malo njih znam koji drze filter u desnoj