U POMOĆ POLUDEĆU napali me zeleni!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Naj najlepšem primerku juče nadjem nekakvog zelenog ugojenog crva i bilo mi ga žao ubiti i prebacim ga na neko pored drvo jer sam jednom prilikom dok sam zalivao bebe oko mene je letio obad i ja zamahnem i oborim ga uhvatim i ono stisnem ga u zemlju kraj jedne biljke ubijem ga kraj njenog stabla i kažem onako sebi u bradu žrtva , i od sutra mi se ta biljka počela sušiti i osušila se,lečio sam je ali ništa nije pomagalo i utripujem da je to zato što sam ubio obada i rekao žrtva.... E sad ja da mi se slučajno ne bi desilo isto(SUJEVERJE ) pustim tog,,crvića,, neka živi mislim se i on ima pravo da živi ,ja danas tamo u štek,gledam gomilice neke,govanca neka, počnem da pregledam da vidim šta je ono mi delići hedova ostaju mi u rukama,otpadaju,pojedeni, pogledam malo bolje a ono taj zeleni debeli dasa se navadio na moju najbolju biljku i klopa li klopa ono što nije njegovo a meni srcu drago,lepo ga ja pozovem nemoj tako ,,ne lomi mi bagrenje,,a on me ne jebe pet posto ,pozovem ga da izadje na ferku,on neće ja uzmem dva prsta izvučem ga iz heda i ubijem ga sa dva prsta puko je kao pukovnik, sad časni sude sudi...JBT.pregledao sam biljku nema ih više (valjda)al ko su ti alieni,kako se protiv njih boriti,zeleni debeli glatki crvi?
 
  • Haha
Reactions: Badi

Lucifer

Aktivan Član
13.06.2008
56
0
0
40
Jebe se njemu, on se od jednog heada razbija cijeli život, i baš mu godi, a mi svaka tri mjeseca od početka krećemo.:spliff:
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Ali mogu li prouzročiti veću štetu?Jebi ga pojeo je on sam dosta ,hed po hed,biljka....Ko su nametnici ?Jel neko zna? Ajmo nešto da naučimo o neprijatelju, a da šalu ostavimo za kasnije.
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Paaa veruj mi da sam ja ubedjen da jeste(znam samo da više nikad neću prizivati vraga,šta mi je trebalo to ,ajde dobro što sam ga ubio obada al što sam sebi rekao u bradu ,,žrtva,, to veruj mi neću nikad više) inače Bogu hvala ima ih biljki još.Danas ću još neku ubrati.
 
04.09.2008
22
0
0
45
Ima ih na orasima, na mojoj biljci ih je bilo par komada.
Nažalost biljka je bila muška, pa se nisam previše obazirao. Nedavno sam je počupao, bila je jedina pa sam je malo pustio da raste i promatrao kako se ponaša.
Uglavnom dok sam mirisao jedan dan vrhove tog mužjaka, nisam ni skužio te crve, nego primaknem jedan vrh nosu, a ono mi pred facom dva debela zelena crva, grrr.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
Garinco je napisao(la):
Paaa veruj mi da sam ja ubedjen da jeste(znam samo da više nikad neću prizivati vraga,šta mi je trebalo to ,ajde dobro što sam ga ubio obada al što sam sebi rekao u bradu ,,žrtva,, to veruj mi neću nikad više) inače Bogu hvala ima ih biljki još.Danas ću još neku ubrati.

ti mora da i u horoskop vjeruješ,iako isključuje genetiku

kakve veze to ima sa vezom ?

mada se sjećam kad sam jednoj reka ebaću ti majku
e kako me pukla poslije
jedva sam gleda
imaš pravo
pušti đaola tamo

@noose
aj da zamislim vrhove na mužjaka
ali kako nešto orah napada nije mi jasno
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
noose je napisao(la):
Ima ih na orasima, na mojoj biljci ih je bilo par komada.
Nažalost biljka je bila muška, pa se nisam previše obazirao. Nedavno sam je počupao, bila je jedina pa sam je malo pustio da raste i promatrao kako se ponaša.
Uglavnom dok sam mirisao jedan dan vrhove tog mužjaka, nisam ni skužio te crve, nego primaknem jedan vrh nosu, a ono mi pred facom dva debela zelena crva, grrr.


Ej brate pa to je rešenje i moje su biljke u blizini oraha i 100% su sa njih.Bravo.
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
balcan_smoke je napisao(la):
ti mora da i u horoskop vjeruješ,iako isključuje genetiku

kakve veze to ima sa vezom ?

mada se sjećam kad sam jednoj reka ebaću ti majku
e kako me pukla poslije
jedva sam gleda
imaš pravo
pušti đaola tamo

@noose
aj da zamislim vrhove na mužjaka
ali kako nešto orah napada nije mi jasno

Ma brate da se razumemo ,ja ti u Boga i te kako verujem,verujući sam,al sam tad bio napušen, kao i sad, i ono takav me trip pukao, i samo sam moj trip preneo vama kroz priču.Ko još veruje u horoskope???Jer ako si verujući u horoskop ne možeš verovati jer jedno drugo nipodaštava,negira, al to je druga priča.
A moja genetika je jako dobra.Hvali cigo svoga konja :)
p.s.gde su ovi smajliji u postovima,pre je bilo lakše sad ih ne vidim:)?
i apropo oraha to je to ,ja mislim isto kao on,mada ništa ne tvrdim.
 
04.09.2008
22
0
0
45
@balcan smoke
Čuj i muška biljka ima svoj korjen i vrhove, a orah sam naravno mislio na stablo (imam ih par ispred kuće 20-ak godina) na kojem bude tih zelenih crvi, al' 'ajd dobro nek ti bude.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
šalim seeeeee :b_cyclops:
ljudi kiša je
a pitanja ubijaju
a bogova barem 10 ima
budi ti dobar čovjek i dobar grower
a sekte su sekte
legalne ili ne


 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
alo bre ne citiraj bez potrebe :ludaci_lol:


edit:zaboravih reći ali ozbiljno
ne sadite blizu oraha jer pušta previše CO2 tokom noći
i ako išta raste,jedva raste
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
kad već ucamo offtopic

dnevno pije oko 1000 do 1500 litara vode
svako isparavanje spušta temperaturu
napuniš psu jastuk sa orahovim lišćem i nema buva i krpelja

ali noću nije zdravo leć ispod njega