U susret 21.12.2012.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ljudi hvala na postovima; keep 'em comin'!
Ima pojedinaca ovdje koji se lagano bude; a probuditi se znači biti sretan i zadovoljan, u svemu vidjeti smisao i napredak, pjevati, fućkati (za što god treba ili fućkati se za sve) i nešto stvarati vlastitim rukama.
Imamo ih da stvaramo (ruke).
Prilagoditi vlastitu percepciju prema nekome drugome i tražiti uzrok zašto je netko takav kakav je, a ne odmah osuđivati, trpati u koš s nekim trendom (ili pokretom, subkulturom), cijepati atom...
Svi smo jedno, ne možemo se cijepati na pola.
Svi žele biti ekonomisti, a nitko ne želi biti tokar ili bravar.
Zato i kapitalizam cvjeta jer kupujemo šugave kineske brave za 10 kuna. To je samo jedan primjer...
Rađe kupujemo sranja nego da sami stvaramo stvari po svojoj mjeri.
Dovoljno je reći - istraživanje tržišta je pokazalo da je konkurencija prevelika... I nekome san o nečemu pada vodu. Tužno.
Nije tužno ako netko shvati može bolje i da može od početka.
Čini mi se da se ljudi boje biti samostalni, barem većina oko mene.
Rađe bi radili za nekoga drugoga i opijali se svaki vikend zbog cjelotjednog karanja od poslodavca u mozak nego sami iskoristili svoj potencijal.
I tako u krug, iz dana u dan, iz vikenda u vikend.
Mozgovi zato i ne napreduju jer manipulacija traje već tisućljećima.
Možda ja imam tu sreću, no moja djedovina nije rasprodana i sad sam si složio drvenu kuću iz 30ih godina na solarni pogon nasred svog brda okružen livadom, kanjonima i šumom i tek kad se maknem iz kuće u kojoj živim sad, tamo mogu osloboditi svoj um.
Tamo navečer vlada tišina, čujem zvuk koji je udaljen stotinama metara, kilometrima dalje i nemam straha.
Svaki dan vježbanje, trčanje, penjanje, čista izvorska voda i zrak, nakon 3-4 dana postanem prirodno high.
Po prvi puta sam tamo uzeo acid nakon što sam već mjesecima tamo.
Išao sam se prošetati prije zalaska sunca, otišao do izvora po vodu, gledao sam one poljske preslice i izgledale su presmiješno.
Bilo ih je bezbroj i izgledale su poput nekih ogromnih zelenih čupavaca.
Na jednom proplanku uz potok, drveća su počela plesati i tlo je postalo tepih.
Zatim kad sam došao do kolibe, izvalio sam se na ležaljku.
Mjesec je počeo sjajiti plavičasto-zeleno-srebrnim sjajem u fraktalnoj kombinaciji.
Nebo se počelo mijenjati, postajalo je kao more, bilo je kompletno u valovima.
Umirio sam se skroz, opustio i odjednom sam zajedno s ležaljkom i ja postao val.
Lagani val i lagan poput perca. Kao da se u ležaljci njišem, a bio sam nepomičan.
U jednom trenutku skroz sam zaboravio na tijelo i od onda više nisam bio u tijelu.
Bilo mi je smiješno kako tijelo na ovoj razini svijesti uopće nije bitno.
Tako do jutra, plovio sam gdje god sam htio i bio sam sve što sam god želio biti.
Sve i svatko je bio ja i ja sam bio sve i svatko.
Kad je jutro izašlo, slika je bila bijela. Nebo, šuma i livada koja je inače dosta bijela jer na njoj rastu stolisnici, jutarnja rosa i sumaglica (haze) u kanjonu preko puta.
Nikad nisam mislio da je tako nešto moguće.
Zatim sam zaspao k'o klada i probudio se u pol7 popodne.
Prošla su dva dana i još sam pod utjecajem tog iskustva i biti ću pod tim utjecajem dok sam god živ, makar nakon ovoga sumnjam da smrt uopće postoji.
Više bih rekao da je smrt kao val, kad ga zajašimo vječno smo mirni i možemo biti što god odaberemo u bilo kojem trenutku.
Kad se pitamo zašto smo ovdje? Pa zato što smo sami to izabrali, samo se ne sjećamo!
Nekoć nismo disali plućima nego trbuhom. Zato svi imamo pupak.
Kad ponovo počnemo disati trbuhom (dijafragmom) i vježbamo kako je bilo dobro u maminom trbuhu, kako smo se njihali u balonu i vidjeli smo kroz mamine oči.
Smrt NE možemo izbjeći, to treba svatko znati! Deal with it! Svi ćemo bit' jednog dana mrtvi. Rodiš se - umreš. I tako stalno. Dok ne naučiš zašto si se rodio.
Nakon toga ponovo biraš igricu.
Zato bi danas svatko od nas trebao jebeno skakati od sreće jer smo svi još ŽIVI!
I tako SVAKI dan.
Jednostavno je k'o keks - DNK je software koji se prilikom svršavanja u picu instalira.
I onda kad sam danas nešto bio radio (bavim se pisanjem) zaključio sam da ona jabuka iz Knjige postanka itekako ima smisla.
Zašto se čovjek odvojio od Boga? Zbog odvratne zmijurine. Zato jer se Eva usrala zmije. Eva nije mogla doći do zmije i reći: "Bok zmijo baš si super, mogla bi od tebe napravit nove kožne čizme". Eva se preplašila jer je bila lijepa i osjetljiva, nježna i sve dobro, sva ljubav što žena može biti. Ona je morala pojesti tu usranu jabuku jer ju je zmija vjerojatno ucijenila. Slično današnjem represivnom sustavu, odnosno sili tj. vojsci i oružju.
Žena u početku nije bila glupa, već puno pametnija od muškarca, ali osjetljivija. Stvar je u tome što se uspaničarila, kao što bi se svaka žena uspaničarila jebene zmije u jebenom rajskom vrtu.
Kad je napokon pojela jebenu jabuku, postala je kurva i dala je Adamu dok su se karali ispod palme nakon dobrog orgazma. Vjerojatno je ubrala i sama drugu jabuku i onako teatralno nakon seksa i dobrog svršavanja (Adam nikad nije bolje svršio) dala Adamu da jebe tj. jede. I Adam je tako postao glup. I od onda ne shvaća zašto su žene ponekad takve drolje. U početku žena nije bila kurva, već najljepše nešto što je Bog mogao zamisliti.
Žene imaju i danas taj potencijal, ali im je presjebano.
Zato je meni moja prva ljubav mirisala najljepše na svijetu, jer je imala nešto što danas nema - jumf. :icon_mrgreen:
Dakle, prvo normalno pa onda u pikču. :icon_lol:
Keep it green! :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: delboy

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Slikovito opisano,več sam zamislio Evu šta li sve radi u vrtu:rofl:
Tek san u zadnja 2 dana skinija i pogleda Zeitgeist-ova 2 filma,1 ipo:mrtva_banana:zapravo,puno stvari stoju,još ču malo istraživati ali predobro analizirano,u globalu,u detalje još neidem.
Zanimljivo mi je da veliku večinu stvari o kojima filmovi govore iman registriranu u svojoj podvjesti,vjerovatno samoanaliziranjem životnih situacija i dešavanja okolo.Dio o novcu sam slabo kontao prije filma,i još nisan poveza detalje i "stručne" nazive,iako glavni zaključak da je sve oko novca več imam,kao i svi imalo osvješteni koji kao i ja večinu svog posla odradi za druge budale.Cura mi jedva išta skužila,vjerovatno zvog dosadašnje globalne medijske manipulacije i možda prejakog Hashbarry-a,ali pokazat ču joj da shvati u detalje.
Ja nastojim da ne hebem medije 5%,Naravno,interesiram se za informacije,događanja,nove LAŽI itd.Sinoć bilo na vijestima-otkrili su ameriku kad su skontali da je svinjska gripa bila globalna LAŽ,i da je to bija samo još jedan farmaceutska reklama da proda svoj usrani proizbod.Ma...
Treba imati oči uprte i gledati naokolo da lešinari ne širu svoja krila,voditi računa o svojoj sreči,ne raditi za druge i ostale stvari.
Trebao san na poslu biti prije pola sata,ali sad ču polako,zato šta tajming ne hebben!Ne želin biti rob vremenu,nebi ni novcu da nije več odavno proklet...
Svašta se tu da pisati,a ja idem polako provjeriti šta oče lešinari danas od mene,ali nek znaju,MOJA je ZADNJA!!!
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Svugdje u medijima, pogotovo u ovim našim balkanskim tiskanim žurnalima vlada lešinarski PR, potplaćivanje tekstova i prikriveno oglašavanje. Ponekad se nađe pokoji članak/prilog/komentar vrijedan potpune pažnje.
Ekonomsko stanje zemlje bi se poboljšalo da ima više mladih poduzetnika i da počne dobra domaća konkurencija.
Hrvoje Šalković u knjizi Kombinacija d.o.o. dobro prikazuje jednu sličnu stvarnost u zanimljivom romanu. :violent018:
Domaća konkurencija ne može funkcionirati jer je problem u strukturi i zakonima, te legaliziranom kamatarstvu i lihvarenju, nepotizam je disi buraz, a korupcija je na dobar dan. No što se može napraviti da to spriječimo? E to je već nova tema.
Svatko ide linijom manjeg otpora... Ebiga tak je to. Zato ja dimim vutru. :smoke18:

Cura mi jedva išta skužila,vjerovatno zvog dosadašnje globalne medijske manipulacije i možda prejakog Hashbarry-a,ali pokazat ču joj da shvati u detalje.

Hehehehe, kao da je išta bitno nakon Hashberry-a. :icon_lol: Znam za taj sindrom - BMK. :D
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Maje si lijepo računaju vrijeme na svoj način, sve super kul, i onda se za nekih par tisuća godina neki mangupi sjete da bi mogi brijat brije na bazi potpunih dezinformacija i slobodnom tumačenju nečega što ne razumiju, i tako pola civilizacije uspije zabrijat.
[video=youtube;ft9izbelVc0]http://www.youtube.com/watch?v=ft9izbelVc0[/video]
[video=youtube;KHcF8eYXj4M]http://www.youtube.com/watch?v=KHcF8eYXj4M[/video]
 

kLick

Aktivan Član
21.10.2007
94
17
8
44
Svatko o temi ima svoje misljenje pa da i ja pruzim svoje. Dobar dio razmisljanja je baziran na Law of One. Nakon nekoliko godina istrazivanja, razmisljanja i analiziranja raznih teorija dosao sam do ovog zakljucka, tj prilagodio sam svoj mozak/prijemnik-odasiljac-procesor na upravo ovu frekvenciju (koja rezonira po cijelom Svemiru od pocetka kreacije, bas kao i sve druge frekvencije). Desit ce se ono sto kolektivno odlucimo da se desi.
Majanski kalendar je kalendar svijesti, ne samo vremena i s njegovim krajem zavrsava jedno poglavlje ljudske svijesti. Na svakom od nas kao pojedinca je da odaberemo model svijesti koji nam odgovara. Vrijeme pojedinca zavrsava, vrijeme kolektiva u punom smislu rijeci pocinje. Gdje ja nasa paznja tamo cemo biti i mi. Dakle ako smo u zavjerama, katastrofama, nwo i slicnom zavrsit cemo upravo tamo, zajedno sa ostatkom ljudi cija je paznja tamo, na poziciji koja odgovara nasem stanju svijesti.
Podsvjest tu takodjer igra veliku ulogu. Svijet ljudskih snova je cesto miljama daleko od svijesti . Dakle mi mozemo svjesno zeljet divan svijet, jednakost i pravdu za sve, ali ako nasa podsvjest zeli moc, robove i manipulaciju ne mozemo ga kreirati jer smo u konfliktu sami sa sobom. Tek kad rijesimo svoja govna mozemo rijesavat tudja, a ljudi ce najcesce radit bilo sto i krivit bilo koga, samo da se ne bi morali suocit sa vlastitom sjenkom. Nwo i slicna ekipa su odraz nas samih kao kolektiva, da ih nismo prizvali/da nam nisu potrebni da evoluiramo, ne bi postojali. Ne radi se o tome da mi trebamo cekat da se desi novi svijet tada, trebamo ga kreirati upravo sada. Trebamo napraviti novi funkcionalni model po kojem mozemo zivjeti. Mi smo kreatori koji vec predugo pustaju drugima da im kreiraju Svemir.

Mislim da dolazi do podjele. Sluzenje sebi(Egu) ili sluzenje drugom(Bogu). Na znam kako ce se tocno fizicki to desit, ali vjerujem da cemo se odvojit.
Oni koji odluce sluzit egu ga trebaju nabildat do kraja, na bilo koji nacin, jer ce samo najveci egoisti "prezivjeti". Nwo ekipa to zna.
Oni koji zele sluzit drugom trebaju pocet stavljat tudje potrebe ispred svojih vlastitih. Trebaju kontinuirano radit na tome da cine ljude oko sebe sretnima, jer je to jedini nacin za stvaranje sretnog i zdravog drustva.

U konacnici radi se o tome u sto vjerujete:
- U to da trebamo bit bolji od nekog drugog zato sto smo razliciti i da samo najbolji uspjevaju. Da stjecemo moc da bi mogli kontrolirati ostale i da su oni tu da nam sluze i udovoljavaju nasim zeljama.
- U to da je druga osoba odraz nas samih i da smo odvojeni samo fizickom iluzijom. Ne postoji bolji i gori. Duznost onog s vise moci je da tu moc podijeli s onim koji je ima manje. Da ga nauci lovit ribu, a ne da mu je kontinuirano prodaje i zivi od toga.

Dugo vremena nisam volio ovaj Dylanov stih jer nisam zelio vjerovati da _moram_ sluziti nekom. Sad mi je puno jasnije, sluzio sam egu a da nisam bio ni svjestan toga, misleci da sam gospodar, a ne sluga.
"It may be the Devil, or it may be the Lord but you re gonna have to serve somebody".

Love/Light
 
13.01.2011
5
0
0
48
Zion train is coming our way, soul train is coming.. cime nas je ucio nama svima dragi i voljeni Robert Marly , ever livin' !
Nova svest sa promenama kroz koje prolazi planeta, i kraj ciklusa dugog 5125 godina se zavrsava na taj datum, a nama ostaje samo jedno : "you got a ticket, so thank the Lord "!
 

Cannabeast

Aktivan Član
13.06.2010
53
7
0
37
slazem se sa venlom,,buksna u ruku pa gledanje zalaska
a kad me ne bude,necu ni znati da me nema
 

galija

Aktivan Član
05.02.2009
62
14
8
35
www.zajebavanje.blogspot.com
Jeli neko ispitivao timewave zero od Terrence Mckenna-e? Ukucajte to na youtubeu. Po mojim istraživanjima, prošireno stanje svijesti nas sigurno čeka od kraja 2012, a da li će biti kataklizme ili ne, to se nezna. Možda se desi, a možda to bude mirna transformacija u raj na zemlji, ali neće se desiti ništa treće.
 

xarabas

Aktivan Član
05.09.2005
161
8
0
40
Mjesec dana prije navedenog datuma dizem kredit i ko vas jebe, sve cu potrosit ko kralj. Bar se ne moram brinut kako cu ga vratim.
E ako ne bude neki smak svijeta nakon tog, onda sam u velikim sranjima :/
 
17.01.2011
4
0
0
34
au covece, pa ti nista ne razumes... ne trebas yapravop da mislis, vec da osecas. zato, posto sledis postavljene stavove yatvaras se da shvatis da ovo nije nicije misljenje vec istina. Peace & Love!!!
 

RockOfAges

Aktivan Član
29.06.2011
50
5
0
50
Potpukovnik JNA: Naredili su nam da oborimo NLO! - Dru?tvo | Kurir

Kao, doci ce po njega 21.12.2012... Koga zanima, neka baci pogled

Nisam od onih koji bi da veruju u ovo, ali sve se vise informacija pojavljuje koje na indirektan ili direktan nacin doprinose potpirivanju price o vaznosti dvadesetprvog dana u dvanaestom mesecu sledece godine.
Radujemo se internetu zbog mogucnosti da sirimo vesti, razmenjujemo znanja. Radujemo se s pravom, evo ovog foruma, eno wikileaksa... Problem je sto i druga strana koristi internet, ona koja zeli da nas drzi u neznanju. Mnogo se dezinformacija siri, ili se desava tzv. spinovanje istine. A kako PRAVU istinu u moru svakakvih vesti prepoznati , TO ce biti pravi izazov za misleceg coveka, kako da u toj potrazi sacuva zdrav razum... nebitno da li je vezano za 21.12.2012. ili za bilo koji datum. Rekao bi neko, eno ga RockOfAges, poludeo od pusenja vutre. Ma ja bih poludeo da je ne pusim, da je ne sadim, da je ne volim
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Taman sam počeo da prikupljam šta treba za jedan solidan box.I to sad treba da mi propadnezbog ebenog smaka sveta...E pa neće moći,nedam.Da li se pripremate za dan posle?Svaki savet i komentar je dobrodošao.

Predlažem zaključavanje teme posle 21.12.2012.,ako pretekne koji od moderatora
:)



Odavno se oko jednog datuma nije unapred podiglo toliko prasine kao uoci 21. decembra/prosinca 2012. Ako je suditi prema proročanstvu drevne civilizacije Maja, smak sveta nas očekuje bas tog dana.
Tada će se odigrati i redak astronomski fenomen, koji se dešava jednom u 230 miliona godina...

Nekoliko vekova pre nove ere Maje su osmislili kompleksni kalendar, za koji stručnjaci tvrde da je najtačniji od svih poznatih. Posle dešifrovanja došli su do zaključka da kraj dolazi za nešto manje od tri godine. Ovu teoriju, sve popularniju u svetu, podržali su i pojedini matematičari i astrolozi, koji su takođe izračunali isti datum za smak sveta, kao i Maje.

Šta bi trebalo da se dogodi tog sudnjeg dana 21. decembra 2012. godine? Tada će se odigrati redak astronomski fenomen, koji se dešava jednom u 230 miliona godina. Sunčev sistem će se izjednačiti sa Mlečnim putem i još dve galaksije će biti poravnate sa našom. U teorijama geofizičara pominju se i radikalne promene elektromagnetnog polja Zemlje, pa čak i zamena polova, što bi izazvalo katastrofu kataklizmičnih razmera. I baš tog datuma, završava se i drevni kalendar Maja...
Narod Maja poznat je po brojnim dostignućima koja su i danas misterija za naučnike. Na primer, Maje su sa neobjašnjivom tačnošću, izračunavali periode okretanja nebeskih tela. Iako nisu znali za teleskope i druge astronomske sprave, smatrali su da godina traje 365,242129 dana. Prema važećem gregorijanskom kalendaru Zemlja se okrene oko Sunca za 365,242500 dana. A tek nedavno, uz pomoć najpreciznijih savremenih astronomskih uređaja, utvrđeno je da godina traje 365,242198 dana. Takođe, ovaj drevni narod je izračunavao trajanje meseca sa tačnošću od 0,0004 dana, a u određivanju vremena za koje se planeta Venera okrene oko Sunca pravili su grešku od samo 14 sekundi na 100 godina. Kalendar Maja sastojao se iz šest delova. Aktuelni, peti deo u kojem mi sada živimo je započet 1987, a završava se 2012. Od 2012. će započeti šesti deo kalendara koji je prazan... U kalendaru Maja je i dan rođenja Isusa Hrista, označen kao dan kada bi trebalo da se dogodi nešto veliko. Označen je period Drugog svetskog rata i još neki važni događaji.
Arheolozi su, prošle godine, u potpunosti uspeli da dešifruju pismo i matematiku Maja, po kojima se predviđa da će 21. decembra 2012. godine nestati naša planeta. Oni su još pre dve hiljade godina dali preciznu tablicu kretanja Sunca, planeta i asteroida u odnosu na Zemlju- za svaki dan. Velika je misterija zašto se ta tablica završava sa 21. decembrom 2012. godine. Mnogi s razlogom pretpostavljaju da su drevni astronomi Maja predvideli da planeta posle tog dana neće postojati.
U spisima Maja se poravnanje koje će se dogoditi tog dana naziva spajanje sa utrobom Velike Majke, odnosno Zemlje. Maje su verovale da ukupan ciklus života Zemlje traje 26.000 godina. Tog dana se očekuje ulazak u šesto doba i, prema njihovom verovanju, šesto doba je, zapravo, prazno i zavisi isključivo od kreatora nove civilizacije.
Kulminaciju ekonomske krize neki teoretičari predviđaju upravo oko 2012. Bez obzira na sve teorije i predviđanja, jedno je sigurno - ako se 2012. ništa ne dogodi, u Londonu će biti održane Letnje olimpijske igre.
Upravo ovog datuma, prema mišljenju i proračunima nekoliko vrhunskih matematičara, planeta će, jednostavnim rečnikom, umesto da uspori, 21. decembra 2012. godine, ubrzati u najoštrijoj krivini oko Sunca, zbog čega će se na površini pretumbati kontinenti i nastaće opšti haos.

PROMAŠENA PREDSKAZANJA
* 634. god. p.n.e: Rimljani su očekivali da će njihov grad biti sravnjen sa zemljom, jer je to bila 120. godina od osnivanja Rima
* 500. god: Smatralo se da će Isus sići na Zemlju i da će to biti kraj sveta kakvog mi poznajemo.
* 1000. god: Veliki broj priča opisuje masovnu paranoju koja je vladala uoči te godine jer se smatralo da toliko okruglih brojeva ne može doneti ništa dobro.
* 1555. god: Francuski teolog Pjer d’Ajli predvideo je smak sveta, jer se tada po njegovoj računici navršava 7000. godina od stvaranja sveta.
* 1843. god: Viljem Miler, vođa Mileritske sekte, objavio je rezultate svojih proračuna po kojima će se Isus Hrist vratiti na Zemlju između 21. marta 1843. i istog dana sledeće godine.
* 1900. god: Više od 100 članova sekte Ruska braća i sestre crvene smrti izvršilo je samoubistvo 13. novembra 1900. godine, jer su očekivali da će toga dana biti smak sveta.
* 1910. god: Halejeva kometa se pojavila ove godine i sa sobom donela strah da će 18. maja otrovati sva živa bića.
* 1988. god: Edgar Vajznant objavio je knjigu 88 razloga zašto će 13. septembra te godine biti smak sveta, koja je postala bestseler.
* 1997. god: U martu je Sunčev sistem posetila kometa Hale-Bop, koja je takođe, donela proročanstvo o smaku sveta
* 1999. god: Zbog „nezgodnog“ datuma sa tri obrnute šestice mnogi su prognozirali nestanak sveta
* 2000. god: Vekovima unazad smak sveta je najavljivan baš za ovu godinu, zbog famoznog niza nula.
tekst preuzet sa sajta u poverenju.com
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
PowerSeed je napisao(la):
nesto mislim da smo caskali na tu temu hook, kanda si to preskocio

Pregledao sam,nisam našao sličnu temu.Mislim i ja da je bilo negde nakačeno ali ne usko vezano za neku već postojeću temu o ovome,nego onako usput.
Ako grešim,izvinjavam se.

PowerSeed je napisao(la):
al ajd kad si vec krenuo

Kad je već tu,neka je,greota da se baci,još ovih par meseci što nam je ostalo

Pozdrav Power
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.184
358
Neki prorok je rekao da ce prezivjeti samo ljudi koji su rodjeni na datum kad i ja, tak da box i sve ostalo u njemu mozes prepustiti meni, hehe.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Ima tema ; https://forums.vutra.org/putovanje-na-mentalnim-talasima/6945-u-susret-21-12-2012-a.html
tamo sam napisao ovo... https://forums.vutra.org/putovanje-.../6945-u-susret-21-12-2012-a-3.html#post153201

Nego,klikajući malo po tu nekim linkovima,ugledam jednu rečenicu koja ide ovako:)
Slavica Milojković iz niškog sela Međurovo tvrdi da je u kukuruzištu videla vanzemaljca.
,i sjetim se jednog vica:icon_lol:

Javili preko Vutra radija da su u Bosnu sletjeli vanzemaljci te da se može s njima komunicirati,samo moraš razgovarati polagano...
I ide ti Mujo u šumu,prolazi pored jednog kukuruzišta,kad....u kukuruzu nešto malo zeleno i ima velike oči.
Zaustavi Mujo trakotor,siđe,oprezno priđe te začuje neke neartikulirane zvuke...i kaže:
Jaaaaa Mujooooo,zeeeemljaaaanin ideeeem u šuuuuumuuuuuu.
A iz kukuruza dopre odgovor:
Jaaaaa Haasooooo luuuugar,seeeereeemmmmmm.:alien555:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.