U susret 21.12.2012.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ko su ovi klinci? Zna li ko ? :))))

[video=youtube;s5vCPPUNTgo]http://www.youtube.com/watch?v=s5vCPPUNTgo[/video]

Trop evo ti jedna pesma za Radio pa da se vrti 21.12 -og , :leafblunt::)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.994
34.359
2.598
Hooki prica se po selu da si 21.na vutra radiju.....?!
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
opa cupa je napisao(la):
Hooki prica se po selu da si 21.na vutra radiju.....?!

Zavisi na situaciju kod mene kući tu noć ... Kako ću razvaljen i sa pivom ispred da kenjam o smaku sveta sa vama, a tu mi ćerke, ili komšinica došla na kafu ili ženini ...

Zamisli da me punica vidi takvog odrekla bi me se preko novina da svi vide, odma :))

A slušam i na čavrljanju sam 100 posto
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Hooker je napisao(la):
Zamisli da me punica vidi takvog odrekla bi me se

Tko još mari za puničino mišljenje?

Tako ne zvuče prave muškarčine!

:icon_lol:

EDIT: sve mi se čini da mi je bolje ka samac i s vrimena na vrime imati fak frendulju ;)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
u jbt...bas sam se pitao sto sam tako nemiran danas...samo sto bi spremao na stick...idem offline ;-)

a ovaj komentar mi je najjaci:

"Jes vala! Evo šta je meni ciganica prorekla:

Auuu, velika sreća te čeka, će da nadješ dobrog provajdera! Neka djevojka sa fejsbuk nešto mnogo dobro ti misli. Svako veče čeka da se uključiš, ma se ti nešto kriješ! Mnogo joj se svidjaš, čak će da oće i sajber seks.
Sad mi daj desnu ruku da ti bolje pogledam. Auuu, malu ruku imaš, al vel'kog miša držiš. Vidim ti vel'ki trafik sa jedan bezobrazni sajt. Apdejtuj antivirus i nema te boli glava.

Ajde, daj sad 100 maraka i Gospod da čuva i tebe i softver i hardver.
Nemoj da me pređeš! Ako ne platiš ima da ti kunem! Kompjuter ti se napunio s virusi! Vindous ti se dizo samo za djurdjevdan! Dabogda reinstal svaki dan radio! Imejl spamovima ti se prepunio! Sve pasvorde zaboravio i svi akaunti da ti se ugasu! Samo ružne žene ti se javljale na fejsbuk!"
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.994
34.359
2.598
Nisam kupio duge gace......bez njih sam u k...cu a vidi koji je datum:)
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
prebdela sam noc u dvanesti portal, ali ne svojom voljom, nadam se da sam pokupila jos sta pored glavobolje
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Širi se priča da će numera „Gangnam Style“ označiti smak sveta.

Ovoj tvrdnji ide u prilog i navodna Nostradamusova izjava o kraju sveta:

„Jednog mirnog jutra, kraj će doći. Kada na rasplesanom konju broj krugova bude 9“.



Ova apokaliptična priča širi se internetom sa tvrdnjom da je Nostradamus predvideo mirno jutro, rasplesanog konja i 9 nula koji će voditi ka apokalipsi.

Tvrdnje o smaku sveta podstaknute su činjenicama da je Korea poznata kao „zemlja jutarnjeg mira“, da Psaj izvodi ples konja i da bi video uskoro mogao da dostigne 1 milijardu pregleda, odakle bi dobili 9 nula.

Mnogi čak veruju da će video ovu cifru dostići 21. decembra 2012. godine što bi išlo i u prilog tvrdnjama Maja o smaku sveta.

:ridinghorse:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
prestanite čitati pi*darije i posvetitte se svojim bliznjima! Obnovite "veze" sa svojima, Posvetite se duhovnoj obnovi, gledajte kako da izađete iz začaranog kruga danasnjeg bolesnog društva, počnite ovisiti sami o sebi.....definitivno to ce biti smak svijeta za korporativno društvo koje kroz svoje gladi mi pi zdu medije šire paniku po svijetu!
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Naime,poznato je da je u svetu sve veca pomama za krompirom i pasuljom.Krompir je biljka bogata celulozom ,kao i pasulj,a to kod ljudi otezava varenje i dovodi ih u stanje nadimanja. Samim tim covek koji konzumira pasulj i krompir ispusta i gasove. Gasovi sami po sebi nisu otrovni,ali mogu da :1) uticu na unistenje ozonskog omotaca 2)uticu na smanjenje koncentracije kiseonika i time onemoguci biljkama da kiseonik primaju iz vazduha i 3) mogu da deluju kao pogonsko gorivo.

Tako su americki naucnici sa Univerziteta Solanum Tuberozum iz grada Prudensa napravili takozvanu TRBUHOGASNU TEORIJU O UNISTENJU SVETA.

Evo o cemu se radi .U jednom danu imamo 24 sata ili 1440 minuta ili 86400 sekundi. Kako ispustanje gasa iz trbuha ima energetsku snagu od oko 1o kw (!?) potrebno je tacno sto hiljada ljudi da u isto vreme pusti gas kako bi doslo do tragicne klimatske promene. A to ce se desiti kada na zemlji bude 8 milijardi i 640 miliona stanovnika.

Proces ce biti sledeci:posto se pri pustanju gasa ljudi nesvesno okrecu na zapad,kada sto hiljada ljudi ispusti gas istovremeno,Zemlja ce dobiti takozvani zamajac i brze ce se poceti okretati oko ose i to veoma nepravilno. U vrlo kratkom roku ubrzanje ce biti toliko da ce jedan dan trajati 12 a ne 24 sata. Gravitacija ce se duplo uvecati a to ce dovesti do jos veceg ubrzanja ,posto ce ljudi cvrsce stajati nogama na zemlji i svako dalje ispustanje gasova ce biti jos katastrofalnije,posto ce se od kriticnog momenta svakog sekunda oslobadjati novih MILION KILOVATA stomacno-gasne energije. Tragedija je NEIZBEZNA.

ALI ... naucnici sa istog univerziteta dodaju da ipak postoji spasonosno resenje. Naime ,trebalo bi svaki stanovnik istocno od Amerike da se pri ispustanju gasova okrece na zapad,a zapadno od Amerike da se okrecu na istok. Kako bi se trbuho-gasna energija sudarila na prostoru iznad Amerike i oslobodila u atmosferu jedna drugu ponistavajuci. To bi povecalo kolicinu smrada iznad same Amerike.ali... Amerikanci su na smrad vec naviknuti pa to i nece biti velika steta.

Ova ,u narodu vec prozvana- PRDEŽ TEORIJA nije nimalo bezazlena. Konacno,Amerika ce nas sve spasiti. Nadamo se bar da je tako...

preuzeto sa extracafe.rs ( badule )

 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ma necemo mi dozivit 8 milijardi stanovnika ako za 8 dana nas nema vise xD
bas me zanima sta ce bit za 8 dana :) jedva cekam :)
ne jer je smak svijeta ( kako se prica ) nego iz znatizelje da vidim je bio ko u pravu od svih tih pustih prica... mozda na kraju i nebudu puste :)
drzite se ljudi!!!

peace out !
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Kad se malo bolje razmislim:spliff:,sljedeći četvrtak je i zadnji četvrtak u ovoj rundi :)
Tropico pravi party uoči smaka svijeta,mene danas pajdaš na poslu pita da se zamijenimo za smjene,jer njemu treba druga...a meni baš štima da zapalim u četvrtak navečer, pa ispade odlično.
A onda u petak navečer,il' će da palimo jopet il' nećemo...ko' bi ga znao:joint2:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.