U svezi prava na pm

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.11.2016
12
25
3
36
pozdrav modovima i članovima, malo sam se krivo izrazio neki dan, pa možda i uvrijedio nekog, ovo se odnosi na moju opasku u svezi broja postova potrebnih da se skupi pravo za PM te naknadni mail od osobe koju stvarno poštujem te njeno malo krivo shvačanje moje reakcije, što me i malo iznenadilo (odgovorio bi direktno njoj ali ne mogu)

1)Ja sam na forumu davno bio član, imao i slike nekih biljčica , i učio zajedno sa svima, ovim sam se bavio davno jer sam bio veliki zaljubljenik u manifolding, ajmo reći više botaničar nego konzument, (konzumirao sam dosta ali u mlađim danima) a ujedno sam napravio par puta ulje za jednog ukučana, radi bolesti
Prvi nick sam zagubio (pasword, mislim da sam se zvao clover nešto), ovo mi je drugi iskreno neznam ni od kada točno ni kolko sam ga koristio.
2) ne bacam pare na poker, par godina sam živio od toga, dok je ta scena bila aktualna, to je bilo prije nekih 7 godina, sad znam otkartat jednom u u pola godine s društvom isto ko i belu ili nešto drugo
3) Poker forum je bio u sivoj zoni i mnoge stvari nisu bile legalne, naravno da nije isto ko vutra org ali je potreba za zaštitom članova i foruma bila možda i veča. Kad te netko scama za 40000$ nije mala stvar, ili koliko se para povlačilo izvana razno raznim putevima u sjeni radi anonimnosti (porez i sl)….no to je već pišanje u dalj i nebitno, poanta nije bila omolažovanje potrebe za zaštitom i anonimnosti članova već razumijevanje istog

Uglavnom moje mišljenje je da je 20 ili 10 postova ista stvar, i ne vidim kako bi tih dodatnih 10 postova zaštitilo ikoga, zaštita se radi na druge načine, i ponavljam , ne tvrdim vec mislim, da ovo nema puno veze s tim.

Ja sam jasno naglasio da nisam aktivan član, a da li sam svratio samo da prodam svoje malo opreme, pa trenutno jesam, ali ja malo malo pa svratim da vidim šta ima, šta je novo u led svijetu i tako, ili opet dobijem želju da bacim kakvu menku , pa dok čekam svoje pratim i tuđe dnevnike da ne čekam sam. Nema ljepšeg od 9mj-a dok vrhovi se počnu debljat i listat slike

znam da ako koristim forum za nešto treba i pridonjeti, ali nisam ja nekog uvaljo, pa i ja ću njemu pomoč s tim što sam mu prodo ako mu to treba.

Eto , malo duži “predstavite se” hahah

Btw ovo je dobronamjerno, ja sam svoje sve riješio, tako da nije da nešto trebam , i pišem ovo iz koristi. Ako sam nekoga uvrijedio ispričavam se, na eventualne negativne komentar necu reagirait, jer mi nije namjera unosit nemir, šta se mene tiče mod može izbrisat moje oglase, pa i ovaj post dok pročita

svima želim puno sreče , green is out (for now ;) )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.159
358
pozz, gle, ti potrebni postovi su više da se novi član upozna sa forumom pa da modovi imaju manje posla
forum je dobro zaštićen, a moguće nelegalne aktivnosti na PM prijavljuju sami članovi ;)
podijeli neko svoje iskustvo ili razmišljanje, okači neku sliku ili song i eto....:wave:
 
27.11.2016
12
25
3
36
hahah, di si to našao, je, to je moje, tako mi i glavni mail počinje koji još i sad koristim, clover je djetalina s 4 lista, hebiga praznovjerje iz davnih dana hahah
al može ostat ovaj novi acc, nema frke nije bed ni za Pm, dobro je ovako, budem ja to skupio, hvala u svakom slučaju

piše joined 2011, znao sam da ima dosta , pa ja sam veteran hahahah, pozz ekipa
 
11.01.2016
21
18
3
34
Ah, znaci ipak je u tome fora.. Ja sam u jednom trenutku pomislio da sam lud, jer ne mogu odgovarati na poruke i pokrenuti konverzaciju. Clan sam od 2016 i znam da sam se pre dosta dopisivao na ovom forumu, tu sam i prijatelja stekao i vidim sada da vise ne mogu da se dopisujem sa njim.. Inace slabo sam postovao, vise sam bio '' voajer'' i kucao u PM. Ali dobro, pravila su pravila i sigurno imate razloga za to. :rasta: