u vezi narudjbe ....????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
zasto alien ili ko davaju 5 sjemenki djabe ako si clan vutra.org i ako naravno narucis sjemenke....??? nije mi jasno jer neko moze iskoristit uclani se u vuttra org naruci sjemenke dobije 5 kao pokloncic i podje ca vise nikad ne vidi vutra.org ne znam...
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
....vak su pravi clanovi zadovoljni a i ko se uclani samo zbog toga jebiga....sta je to lose....nek se veseli.....forum pomogo nekom da dobije 5 ekstra sjemenki....to je bas ljepo...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
nisam siguran, al moguće da to daju većinom ko dar...ja bio dobio 10sjemenki free još prije 2god a nisam nikom naglasio da sam sa ovog sajta...a mislim da je bilo par ljudi koji nisu dobili extra poklončić....tako da ne znam koje su im metode, al naglasit da si s ovog foruma može bit def dobra stvar...a možda vide da narudžbe srbija-hrvatska pa kontaju da si naprave reklamu u tim zemljama...
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Tak je, svima daju free :D naravno kad imaju a i kad nemaju ubace neke noname sjemenke za koje kasnje neznaju sta su al to rijetko prvo su djelili NLX onda Sour Jack pa NLSJ i sad opet Sour jack

i *********** uvjek da nesto free bar rizle ili filtere, bluntove, ovisi : )