U zatvor radi gljiva ???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.02.2008
12
0
0
44
Neznam da li je netko već napisao ali danas je jedna jako šokantna stvar se desila !!!

Eto, dečko i njegova djeva bajna, odlučili naručiti malo gljiva, onako da se nađe, usput, za pizzu ili nekakav umak hehehe

I tako preko "svemrežja" (interneta) pih, bljak, naručili oni gore spomenute, i paketić je krenuo...

Naravno, nešto se desilo, naši dečki a bogme i cure na carini, otvorili paket, a kad ono, gle gljive.... .... i zapitali se oni... hm... što je ovo ??? Nazvali oni sebi nadređene, plave uniforme i eto naš mladi zaljubljeni par sa početka priče našao se u duuubokooj kakici...

E sad, zanima me, pošto svi mi tako jako iščekujemo evropu, kada bi mogli usvojiti neke od njihovih zakona??? Zna li to netko ????


:icon_cry:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
predpostavljam da su narucili nekakva grow box sa zivim gljivama, jer koliko sam ja upucena suhe gljive su ilegalne i u holandiji i prestali su slat suhe okolo...pa sada ne znam sta i kako ali ne cudi me...vec sam negdje pisala da je moj frend narucio grow box i naravno stalo na carini i napravili mu pretres stana, sva sreca nista nisu nasli pa su rekli da ce ga samo drzat na oku, ali to je sranje....da te netko stalno nadgleda i ima na oku...

prije su suhe gljive lako prolazile carinu jer su slane u obicnim kovertama pa to nitko nije ni gledao, ali narucivat cijeli paket...hm...pa nije bas mudro, kako je itko mislio da bi to proslo granicu? ccc...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
na vijstima je bilo da su otvorili paket tek nakon drugog slanja na istu adresu.
to im se učinilo sumnjivim.
 

KaraJack

Aktivan Član
Bilo šta se naruči iz NL sve se otvara i sve se pregledava, dali bilo to gnojivo ili substrati itd. sve je to kod nas zabranjeno ili su potrebne dozvole. Gljive more samo onaj uvozit ko se bavi medicinskim istraživanjima ili je pharamceutska kuća !!

Dečki su pali na glup, način ništa novo, smooke ostaje smooke šta da kažemo na takve gluposti!

Gljive i kaktusi su od 01.01.2008 u NL zabranjeni zbog raznih nezgoda, primjer su teens koji nemaju pojma šta uzimaju i koliko uzimaju pa počnu pucati filmove na razne načine i na kraju sve to svodi do lošeg kraja.
 
17.03.2008
31
0
0
37
Ma to je skroz bezveze preko poste narucivati gljive prevelik je rizik, zato najbolje kad ima gdje u blizini nabavi kada nema onda DUVAJ i sve ce biti ok :)
 

Cutki

Aktivan Član
12.08.2007
54
8
8
38
Hmm,
a koji bi ti to "njihov" zakon usvojio?

ja cisto sumnjam u njihovo narucivanje za osobnu upotrebu jer im je to drugi paket
u par dana, ali svejedno, 200g ako su svjeze nije bas puno. istina bog, treba u to uvjerit i suca, za sta nema teorije, jednako kao i sta nema za 50g trave..

ne znam zasto mislis da ce priblizavanje EU imati ikakvog utjecaja na nas KZ i odnos prema opojnim drogama.. to odreduju oni na vlasti, a njima ne mozes objasnit puno toga.

i dalje me zanima koji bi zakon ti "njihov" usvojio kod nas... ?
 
17.02.2008
12
0
0
44
Da, kako i svi kažete, malo su to glupo i prenaivno napravili, ali eto, na raznorazne načine možemo puno toga naučiti hehehehe

Tako da do daljnjega, duvanje brate, ništa drugo, šta ćeš....

E da.... Cutki, malo bi promijenio KZ u tom smislu da po evropi nisu sve droge iste a niti kazne nisu iste, tako da ne bi bilo teorije da gledaš u novinama kako je frajer za kilo heroina dobio 2 godine isto kao i ovaj za dvije stabljike konplje, a nasuprot toga vidiš kako je lik izudarao sjekirom susjeda i dobio godinu dana i 10 uvjetno i takva slična sranja.... ma užas.

Zatim, 50g marice može biti za osobnu upotrebu dokle god nije rasparčana u komade iliti paketiće po manjim gramažama, dobro to se donekle u HR i ktegorizira, ali slabo i naravno sve ti na kraju ovisi o tvojoj priči i o volji suca i tome dal se tog dana dobro najeo ili ne.

Zatim, proizvodi od konoplje itd.

Neznam da li ste znali, ali zamislite si ovo...
Bong ti zaplijene ako ima nacran list marihuane a ako nema, nikom ništa.... i znate li kako se to naziva??? Odgovor: Propagiranje i reklamiranje opojnih droga ! Besmislica !!!
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
legajuana je napisao(la):
Bong ti zaplijene ako ima nacran list marihuane a ako nema, nikom ništa.... i znate li kako se to naziva??? Odgovor: Propagiranje i reklamiranje opojnih droga ! Besmislica !!!


Ne kuzim foru, onda bi ti trebali i majicu sa listom ili necim slicnim zapljenit?!?

A da ne govorim da bi svakog ko ima HDZ-ovu majicu u javnosti trebalo tuziti za propagiranje idiotizma, degenericnosti i govnarstva.
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Brus je napisao(la):
Ne kuzim foru, onda bi ti trebali i majicu sa listom ili necim slicnim zapljenit?!?

A da ne govorim da bi svakog ko ima HDZ-ovu majicu u javnosti trebalo tuziti za propagiranje idiotizma, degenericnosti i govnarstva.

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
17.03.2008
31
0
0
37
E pa sada......... jednom prilikom drot mi je nasao 11 sjemenki od vutre i fino sam dobio 250 eura kaznu dok mi je jedan drugi drot nasao smotan joint spreman za paljenje i samo ga lijepo stavio na dzep i otisao bez prijave ili bilo sta.... Sto znaci ako se nekom qrac digne i srat ce ti ako ne pusti te na miru ;)
 
17.02.2008
12
0
0
44
Istina, takvih priča ima na stotine, tako sam i ja znao prolazit.
Mislim da će nam tao biti još narednih.... pa bar desetak godina.