Ubiti cu se

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
E pa neznam šta cu..
ženska koju toliko volim....koja mi je sve posstala..koja je sve što hoæu..sve
APSOLUTNO SFVE..
prestabio bi i piti i pušiti zbog nje koliko mi znaèi..i neželi biti samonm..rekla mi je da mora razmislliti!!!!!!
PA IMA DA AKO NEBUDEM SA NJOM..KUPITI CU LSD I UBIT SE U DROGI I TO JE TO JER JA BEZ NJE NEMOGU!!!!!!!!!!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :porque_esta: :porque_esta: :porque_esta: :porque_esta: :sha: :sha: :sha: :porque_esta: :porque_esta: :porque_esta: :porque_esta: :banana_smorena: :banana_smorena: :banana_smorena: :banana_smorena: :banana_smorena: :banana_smorena: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :| :| :| :|


LJUDI JAKO SAM U KURACU..PROPADAM!!!!!!! :cry: :cry:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
hm..pa biti cu sa njom :D ali fora je da sam opet piso gluposti na forumu pijan i neznam ni ja šta a neznam ni šta :D LOL

de nek netko ovu temu obriše od admina
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
ma ko jebe ženske..100 posto sam se napuco neèega juèer i pao u bed i poèeo misliti..
dogaða mi se to :D
ahaha :D :D :D
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
:D evo sada prièao sa legom..kaže da ga u 2 ujutro nazvao i poèeo prièati nešto :D
LOL

ma to je sve posljedica alkohola..nemojte kriviti dim za to ;)
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
1135.gif


Alokohol je nezgodan,a ljubav jos gora :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
07.10.2006
0
1
0
mislim kao neka povremena nuspojava alkohola koja dovodi do nekontroliranog ponasanja usljed cega slijede nezeljene posljedicejesu ustvari samo iskrene mislim koje je korisnik predhono imao na umu. Kombinacija pive i vutre je veoma dobra u odredjenim kolicinama. Ali eto ti si se izgleda previse reknop alkoholom da ko kao na neka vremenea ni sam nisi svjestan da si piso i tako kaoo st si bio u badu zbog neke trebe koja nije vrijedna nicijeg zivota. Vutra je najbolja treba koju sam ikada upoznao i mislim da cu sa njom ostati ceo zivot jer prava vutra me nece nikaada ostaviti na cjedilu. Pusite travu budite sretni sa sobom i svojim zivotom ....

Vutra :twisted:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hejzoni

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
Ras Tafari je napisao(la):
E, zato je najbolje uopce ne pricati sa drugim spolom i nema sanse da se ubijes.


da, biti *****!! :?


prije dok sam bila mlaða, mislila sam na svakakva sranja kad bi bila sjebana...
ali sad previse volim sebe i vutru da bi sebi nesto napravila...
ali nema bolje stvari-imat nekog :srtze: kraj sebe i :joint2: ehh...
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Navezanost na nekoga ili nešto u toj mjeri da taj isti ili isto uvjetuje moju egzistenciju(izuzevši Boga koji je preduvjet za isto), nužno je štetno. Ako sam ja ja zato jer si ti ti, onda ja nisam ja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: skipe