Ubrati je ujutro ili uveče?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Za optimalnu potenciju uberi pred prasak zore kada prvi foton obasija kapljicu rose, ona kane niz ruzinu peteljku i trn ju podjeli na dva besmrtna bica ying i yang.
 

Lucifer

Aktivan Član
13.06.2008
56
0
0
40
elephant0r je napisao(la):
Za optimalnu potenciju uberi pred prasak zore kada prvi foton obasija kapljicu rose, ona kane niz ruzinu peteljku i trn ju podjeli na dva besmrtna bica ying i yang.

TZARE , svaka ti dala osim moje
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
elephant0r je napisao(la):
Za optimalnu potenciju uberi pred prasak zore kada prvi foton obasija kapljicu rose, ona kane niz ruzinu peteljku i trn ju podjeli na dva besmrtna bica ying i yang.

Slone, poeto, uljepso si mi ovaj gens svojom recenicom.
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Možda,po mojo logici bi bilo negdje u zoru ili po noći,jer ono,kako u indooru ostaviš dva dana u mraku da klorofil i ta sranja odu u korijen il tako nešo,al problem je šta je vlaga velika.boo
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
p.s.Ja jutros krenuo da ,,ubijem njih dve,, i usput se napušo se i dodjem na štek gledam jeste sve je to to, ali ipak nekako ne seku mi se , u rukama mi makaze stojim kraj njih ono ,,glava joj na panju ,,i odlučim da je poštedim do sutra,daću im još jedan dan života.. i poštedio sam im im život do sutra.I otišao veseo što sam od ranog jutra uradio jedno dobro delo spasao dva života nije to mala stvar :,,Rodjaci !!!,,
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
da ne skrenemo s teme samo da se nadovezem ja svoje inace berem tocno u pola 8 navece jer rista dagle dnevnik i nist ne ziku dok je ramfu kroz dvoriste.