Ucinak pusenja par puta.....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.03.2008
4
0
0
33
Za pocetak pozdrav svima iz foruma......imam jednu pitanje prije nego se predstavim i ostale stvari nooba. naime zanima me kad probas par puta recimo ako imas 16 godina i zapalio si tri puta i ono ok ti je to sve ali eto ne zelis vise,jel to ima kakvi ucinak na tebe ta tri jointa? i sta mislite ako kaze osoba da je to probala iz znatizelje ono bezveze zasto si probao tri puta a ne samo jedanput i jos govoris kako je ok pusit i to?? kakva je to osoba i jel to ona stvarno probala samo tako? molim da mi neki ljudi ne zamjere na glupom pitanju..hvala!
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ja ne osjećam učinak ni 30 000 dzokova
..ni kljun ni krilca ni glavu :icon_biggrin:

ozbiljno tri dzoka ostavljaju posledice koliko i tri puta pojedena japanska jabuka

tri puta ne probaš,već samo prvi put
a druga dva,jer prvi put i drugi ništa nisi osjetio,
konzumiraš u namjeri da osjetiš taj rad o kome svi iz lll3 kenjaju kao foke
a u tim godima i nema nekog višeg tripa jer se sve svodi na smijeh i sladoled
kasnije već možeš lijepo da se družiš

bilo bi gadno da je neko "probao" heroin tri puta
e to je već gadno
zato jedite ljuto jer onda lučite endorfin
i nemate podrebe za dopom
 
23.03.2008
4
0
0
33
balcan_smoke je napisao(la):
ja ne osjećam učinak ni 30 000 dzokova
..ni kljun ni krilca ni glavu :icon_biggrin:

ozbiljno tri dzoka ostavljaju posledice koliko i tri puta pojedena japanska jabuka

tri puta ne probaš,već samo prvi put
a druga dva,jer prvi put i drugi ništa nisi osjetio,
konzumiraš u namjeri da osjetiš taj rad o kome svi iz lll3 kenjaju kao foke
a u tim godima i nema nekog višeg tripa jer se sve svodi na smijeh i sladoled
kasnije već možeš lijepo da se družiš

bilo bi gadno da je neko "probao" heroin tri puta
e to je već gadno
zato jedite ljuto jer onda lučite endorfin
i nemate podrebe za dopom
A sta ako si cura? mislil onda bi trebao barem nesto osjetiti a i radi se o jednoj curi a koliko sam razumio ona kaze da se opustila i smijala svacemu....i poslije govorio kako je to ok i da je dobro nekad zapalit na tulumu da se opustis....ali opet zasto ne jedan put ako je samo tila probati??
 

Pacox

Aktivan Član
20.04.2005
82
5
0
34
Nemoj da se obezhrabris. Ucinak 'kao iz filmova' se retko kada postize u pocetku, bilo zbog napetosti, bilo zbog kvaliteta (jer su dileri skoro uvek kreteni) a mozda i zbog vrste. Imas ovde topice o takvim stvarima (aktuelan je high vs. stoned ) pa se informisi, jer znanje je moc :)
Nadam se da sam dobro shvatio prirodu pitanja tvog prvog posta :))
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Hahha.. bakane samo opusteno.. izgleda da jedno od djece upravo otkriva da muskarcima od canabisa ipak ne rastu sise, a mama i tata su lagali i za djeda bozicnjaka pa tko zna sta se jos desava na svijetu! :hehe:
 
23.03.2008
4
0
0
33
Pacox hvala na odgovoru pomogao si mi...a vi neki nema smisla da me pokusavate uvrijediti ili slicno jer to vrijedi samo ako je istina. il ise praviti neki mangupi...a vi neki da ste imali svoje ja,ugled i slicno sigurno nebi radili neke stvari. a ja nemam nista protiv trave jer moja ekipa pusi na veliko. samo one sto svaki dan puse smatram jadnim klosarima.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
LOL a šta ti je pacox pomogao ?

zamisli da ti on tj ta osoba ona počne pušit svaki dan
a ne puši tebi :icon_mrgreen:

postane dno od rave
što puši govnjav tuki
za pola keta trave

..misliti otome

a sad paljba da ne postaneš klošar jadni
riba ti se napušila od gnoja gadni

blajva razrednom blagajniku
da izvuče malo keša
malo duvana i eto kloš smješa

a ti skupi mu.da pa je startuj
umjesto da si frend slavuj
što joj o travi brine
a samo bi sebi mrak da skine

ajmo tuš kabina :vomitwar:
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Small_angel je napisao(la):
Za pocetak pozdrav svima iz foruma......imam jednu pitanje prije nego se predstavim i ostale stvari nooba. naime zanima me kad probas par puta recimo ako imas 16 godina i zapalio si tri puta i ono ok ti je to sve ali eto ne zelis vise,jel to ima kakvi ucinak na tebe ta tri jointa? i sta mislite ako kaze osoba da je to probala iz znatizelje ono bezveze zasto si probao tri puta a ne samo jedanput i jos govoris kako je ok pusit i to?? kakva je to osoba i jel to ona stvarno probala samo tako? molim da mi neki ljudi ne zamjere na glupom pitanju..hvala!

Sledeci put kad postavljas pitanje postavi ga jasno,precizno,konkretno.I onda nece niko da te zajebava.A ovako si sam sebe doveo u ovu situaciju.


p.s. Da bi cuvao ugled prvo moras da ga steknes.Nemoj me pogresno shvatiti ali malo si mlad da bi davao sebi za pravo da tako lako kvalifikujes ljude.A i prilicno si mlad da bi pricali o ugledu...
 
23.03.2008
4
0
0
33
Znam da sam mlad ali nisu svi mladi isti....imas ljudi sto su kroz mali zivot uspijeli steci malo iskustva i dozivit svata. a jos ako izgledas starije i stalno si u starijem drustvu,biras drustvo i ljudi te smatraju da si zreo i da razmisljas tako za razliku od blavacava tvojih godina. nemam se sta uvrijedi jer sam vec rekao da se uvrijedis samo ako je to istina. ali zato sam primjetio da su se ovdje neki uvrijedili i pokusavaju to prikiriti igraju nekog mangupa. i da se zna ja nikoga nisam uvrijedio a kamoli poceo zajebavati. jer ako neznam pitanje necu odgovoriti a ako znam odgovorit cu i gotovo. a ne se pravit neka faca...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Svega toga ne bi bilo da si pitanje postavio jednostavno i jasno.Jbg.

Inace posto si maloletan a verovatno i ta devojka...moj je dobornameran savet da se strpite malo pa kad "odradite" jos koju godinu onda probajte ako zelite...
 

THC mind

Aktivan Član
05.04.2008
76
0
0
31
necem da se kru*im ali ja sam s malo godina probala prvi put i od toga puta me svaki put posteno shora i svega sam se 2 puta smijala i "ljepo se druzim"..
nema nikakav ucinak, moze imat samo pozitivan
"zelis" jos jer je DOBRO a ne zato jer si NAVUCEN
al brijem da si malo fulo sajt no neka ga...
mozda se i ja pravim pametna ali nema tu karaktera kod trave jer to radis zato zato i zato a ne da budes cool pred frendovima...