UEFA euro France 2016

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Čestitam braćo Hrvati, zaslužena pobjeda :thumb: Zabrinjava onako visok procenat nerealizovanih 100%-tnih šansi .... u daljem toku prvenstva se onakvi propusti ne smiju tolerisati, i ako se nešto konretno ne promijeni, ne valja Vam rabota... prije svega selektoru !
U ovim "Velikim narodima" su, izgleda samo velika njihova :poop:
Engleski navijači su se opet dokazali kao primitivci par exelans, ubacujući slanine i kobasice kroz prozor lokalne Džamije, a u Svete dane vaskolikog naroda vjere Muhamedanske... Poserhem im se na krunu zlikovačku :grrr:Još nenormalniji primjer primitivizma stiže iz redova Turskih navijača... nepismeni idioti ne znaju ni protiv koga igraju, ali zato znaju da se sprdaju, pa i sa pokojnima.... Provociraju Srbe, a igraju protiv Hrvata :zvezda::
https://www.google.com/url?sa=t&sou...MIIjAB&usg=AFQjCNFrCdzcb0QWbKAi59bR-rzgN21PgA

I ovo je dio Eura, pa ne zamjerite što pravim osvrt na ove svinjarije... jednostavno, ovakvi postupci se uvijek moraju osuditi, te diskreditovati kao nedostojni civilizovane čeljadi:djede:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: i33i

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Pusti politiku i ta sranja paranoja, ovdje smo zbog sporta. Jebe mi se za takve stvari ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD
29.05.2016
22
6
3
32
svugdje i nigdje
igra je bila na nivou Hammer2 sta pricas ti??
dobri smo bili u obrani .organizirani u napadu.
modric odigro za 10 ,raketa na nivou ,perisic vrhunska partija kao i srnina,vida i carli pozrtvovni ...vrh igra,jasno je sad da mozemo puno ako budu pravi u glavi ,a cesto to nismo jbg mi hrvati
falilo je srece samo za taj drugi gol i mirnu utakmicu..
nije nas htjelo ,a sto ce biti kad nas krene i ove precke postanu golovi??

iskreno bio sam pesimist prije ove tekme ,pripremao sam se za blowout. turska je neugodna ,ceska nije za bacit ,a o spanjolcima ne moram govorit iako znam da je kvaliteta bila na nasoj strani ,nasi ne odigraju ko u klubovima i desava se to sta se zna desavat svima ...npr francuzi proslo prvenstvo
....sada mislim da mozemo jako daleko dogurat samo neka ovako nastave ,i male nedostatke isprave.
cekam tekmu belgija italija. mislim da bi ove godine belgija mogla pomest neki favosi iz sjene su mi. igracki kadar svi znamo da imaju brutalan ,jos igra ako se poklopi ..
sve cemo vidit nakon ove tekme na cem su ...francuska podbacila prvu tekmu totalno ,za sada neopravdano su favoriti na kladama za naslov

edit paranoja : slazem se moraju takve lopte pocet ulazit ,ali neka krenut ce .zna perisic zabit,srna,raketa,kovacic,pjaca pocet ce to ulazit i onda kada pocne moglo bi biti svega
istina da nam jedan vrhunski golgeter nebi bio na odmet nije kalinic za bacit odlicnu sezonu u firenci je imao.ako sada nesto ne napravimo necemo sljedecih 8-12god napravit ,dok ovi dinamovi klinci ne porastu imaju bolesno talentirane mlade igrace ,uspjeh mlade repke na svj za mlade sve govori
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
lepo su hrvati odigrali, kad god sam gledao na polovini turske se igralo. moglo je biti vise od 1:0..
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
Drago mi je što su Hrvati dobili Turke , dobar tim a poznato je da grizu za pobedu uvek
Nisam gledao utakmicu ali matori mi reče " ej dobili Hrvati Turke " a ja smešak heheee i odmah se setih vas sa foruma , jer jedino sam u životu komunicirao sa Hrvatima je Vutra.org
Ahahaha :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
29.05.2016
22
6
3
32
svugdje i nigdje
ja se s dosta srba druzim ,sto sa pokera ,sto sa posla.ljudi kad si kliknu nema tu nacionalistickih razmisljanja ,gleda se tko je covjek i tek tad shvatis koje su to gluposti cime se ljudi danas opeterecuju i politicki manipuliraju.desnica nikad jaca.
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Svaka čast svima danas ali samo jednom čovjeku skidam kapu ----Čorluka
Koliko je dobio batina a niti jedan zračni dvoboj nije izgubio.:thumb:
 
08.03.2015
149
125
43
33
igra je bila na nivou Hammer2 sta pricas ti??
dobri smo bili u obrani .organizirani u napadu.
modric odigro za 10 ,raketa na nivou ,perisic vrhunska partija kao i srnina,vida i carli pozrtvovni ...vrh igra,jasno je sad da mozemo puno ako budu pravi u glavi ,a cesto to nismo jbg mi hrvati
falilo je srece samo za taj drugi gol i mirnu utakmicu..
nije nas htjelo ,a sto ce biti kad nas krene i ove precke postanu golovi??

iskreno bio sam pesimist prije ove tekme ,pripremao sam se za blowout. turska je neugodna ,ceska nije za bacit ,a o spanjolcima ne moram govorit iako znam da je kvaliteta bila na nasoj strani ,nasi ne odigraju ko u klubovima i desava se to sta se zna desavat svima ...npr francuzi proslo prvenstvo
....sada mislim da mozemo jako daleko dogurat samo neka ovako nastave ,i male nedostatke isprave.
cekam tekmu belgija italija. mislim da bi ove godine belgija mogla pomest neki favosi iz sjene su mi. igracki kadar svi znamo da imaju brutalan ,jos igra ako se poklopi ..
sve cemo vidit nakon ove tekme na cem su ...francuska podbacila prvu tekmu totalno ,za sada neopravdano su favoriti na kladama za naslov

edit paranoja : slazem se moraju takve lopte pocet ulazit ,ali neka krenut ce .zna perisic zabit,srna,raketa,kovacic,pjaca pocet ce to ulazit i onda kada pocne moglo bi biti svega
istina da nam jedan vrhunski golgeter nebi bio na odmet nije kalinic za bacit odlicnu sezonu u firenci je imao.ako sada nesto ne napravimo necemo sljedecih 8-12god napravit ,dok ovi dinamovi klinci ne porastu imaju bolesno talentirane mlade igrace ,uspjeh mlade repke na svj za mlade sve govori
 
08.03.2015
149
125
43
33
Ako ne razumiješ ono što sam napisao tu ti ja nemogu pomoć.Mogli smo lako dobit gol i džabe onda što smo bili bolji cijelo vrijeme.Ne želim dalje sa tobom raspravljat jer nema smisla.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
sutra Španjolska - Češka :). To će biti zanimljivo, navijamo za neki neriješeni, iako sumnjam da česi išta mogu Španjolskoj.

ehh da;
Socar.jpg
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni

fenomen111

Aktivan Član
23.01.2015
108
335
63
modric, svaka cast ali na zadnjem veznom po meni nije iskoristen,moze vise,mozda protiv spanaca da igra dmf-a al s turcima....hmmm
raketa isto tako, najbolje partije je pruzao ne na toj poziciji...5 min prije kraja cacic se zatvara, vadi jednog od igraca koji moze drzat loptu za trceg stopera dok okrvavljeni carli ceka transfuziju,nista mu vise nije jasno, vidi mate parlova na terenu, a ne badelja milana iliti strinica kojeg iskreno nisam primjetio da je stigao u pariz...doduse mogli smo zabit jos bar 4 komada ali su i turci mogli utrpat taj 1...hmm
nisam mrzitelj hrv. repke, stovise, bas suprotno ali mi ovo ne izgleda kako se prikazuje, pa se nadam da ce bit ustimaniji kroz koju tekmu
na kraju, iskrena sucut kapetane
 
Poslednja izmena:

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Naša igra je nakon dugo vremena izgledala odlično, bilo bi i bolje da su turci dozvolili igru. Moram se osvrnuti i na suđenje, odnosno nedostatak istoga. Sramotno je da ovakvi suci sude na euru, da naše svako guranje bude suđeno, a nemoram ni pričat šta je sve njima puštao. U svakom slučaju najbitnjije je tu, a to su tri boda i za prolaz nam Španjolska nije bitna. Pitanje je samo kako će se igra sa jednim krilom pokazati protiv imalo kvalitetnije repke, jer ovi turci nisu pokazali ništa osim tučnjave. I one dvije šanse šta su imali produkt su naše neuigrane obrane, ali imamo Subašića koji je najbolji naš golman do sada.
I za kraj fala susjedima na podršci i lijepo je vidjeti ovakvu slogu na :vutra:.

VELIKI :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Hammer 2

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
poz vutromanijaci.....posto pratim fudbal i ovo prvenstvo normalno red je da dam i moje mislenje od dosad vidjeno.Za mene uopste nije iznenadjenje igra Hrvatske po meni jedna od 3repke koje ima najvise sansi da doguraju do titule.Kao u svakom sportu je potrebna sportska sreca i Hrvati imaju protivnike koje ne bi im odgovarale , ali kako i da je bice tezak plen za sve jer imaju splet iskustva,majstor igrace koje sa jedan poteg mogu da prelome svakog.Belgija e slicna i Francija kao domacin jedna od ove tri idu po meni do titule.Navijam da to bude balkansa braca ekipa Hrvatske jer Modric,Mandjo, Raka, Srna i ostali pokazali su najvise
do danas idemo Hrvati poz :mario:::sesir::clap::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Raconja and d@ni
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.