UEFA euro France 2016

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Odlična utakmica za Italijane, za koje sam navijao by the way .... ne volim kada nekoga unaprijed otpišu, kao što je većina i uradila ! Belgija je po meni prenaduvan tim, i teško da će ući u najuži krug pretendenata na tron... žabari su to već odradili ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wuvuzela

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Da, mudro zboriš doktore. Rekoh ja da netreba podcjeniti italiju, znaju oni kako se igra na velikim natjecanjima. Talijanska obrana na vrhunskoj razini, mladi igrači željni dokazivanja, totalno zaslužena pobjeda. Od belgije sam očekivao mnogo više, ali jednostavno to nije bilo to.
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Navijački aspekt je ovoga prvenstva, zaista interensantan :D Jes gledao Farmeru, maniaci nakačili Go-Pro kamere na sebe, pa pojurili u tuču :D Snimci su spektakularni, ali kada bi mi sjutra dijete reklo da oće da bude dio neke "navijačke organizacije".... a poslije svega viđenog.... polomio bih mu močugu po glavi .... da mu istjeram te pomisli iz iste :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ja bi bez razmišljanja izbacio Ruse i Engleze sa prvenstva. Euro treba da promiče toleranciju i jednakost a ne nasilje. Hrvati su se pokazali kao jedni od najpozitivnijih navijačkih skupina, tako se navija.

 
  • Sviđa mi se
Reactions: wuvuzela and baobab

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
@No Joke mislim da takve odluke idu samo na štetu normalnih navijača, ljudi koji su potrošili hrpu para da bi došli gledat tekmu a zbog grupe debila bi im to bilo onemogućeno. Veliki problem je što niti jedna država ne preuzima odgovornost za nerede koji se na njenom teritoriju događaju. Po mome ta bagra nije trebala ni ući u Francusku, a kad su već ušli nek mjere sigurnosti rade svoj posao i redom im polupaju pi... Još kad bi poslije toga svaki dobio 10 000 eura globe i nema kući dok ne plati vidio bi ja kak bi dolazili raditi sranja. Već nakon izvlačenja skupina rusi su najavili da će se doći šibat sa englezima, a sad se francuzi izvlače na manjak ljudstva, a ne žele preuzeti odgovornost za neorganiziranost. S druge strane englezi su se dobro potrudili da njihova gamad ni ne izađe iz države, preko 2000 navijača ima zabranu izlaska iz države zbog istoga. Isto tako zanimljivo je da francuzi ne dižu vojsku već kukaju kak nema ljudi. Ovo je razmišljanje bivšeg navijača koji NIKADA nije sudjelovao u neredima, I još da napomenem da te novčane kazne savezima ne da nemaju smisla već u nekim slučajevima još i daju povoda budalama koji se na kraju izvuku i bez opomene.
Isprika moja ako sam otišao previše off, ali žao mi da zbog takvih sranja na kraju popuše ljudi koji sa sobom dovode i žene pa i djecu. Mislim da su naši pokazali kako se to radi, ali isto tako mislim da je tome razlog naša neimaština pa te vucibatine ni nemaju para za euro.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: xcx

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ja samo znam da su naši napravili sranje kao rusi da bi već bili izbačeni.
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.050
163
Glupo je izbaciti selekcije , navijače da ali reprezentacije ne ... huligane treba noga u zadnjicu ...
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ali isto tako mislim da je tome razlog naša neimaština pa te vucibatine ni nemaju para za euro.
Ne generaliziraj,ko boga te molim. :) nisu svi koji ne misle isto vucibatine. ;)
Otislo je dosta takve ekipe vucibatina gore,tko hoce naci ce nacin,a tko nece naci ce izgovor.

Kako bih volio da Island iznenadi Portugalce,taman su izjednacili,nadam se pobjedi da vidim sokiranog Ronalda. :D
 

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
Cestitke Islandu na osvojenom bodu protiv Portugala, nisam bio u mogucnosti gledati tekmu danas, ali drago mi je da su dokazali da nisu slucajno na ovom europskom. Od vjecite kante za napucavanje stasali su u ozbiljnu europsku momcad. :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

baobab

vutropush
Poznanik Foruma
25.03.2014
970
2.139
188
heh.. legenda - on i njegova trenirka. Najstariji igrac u povijesti europskih prvenstva... (41 god)
444.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wuvuzela

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Zanimljiv dan, zanimljive tekme. Prve tekme u skupinama odrađene :thumb:. Svi su ponešta pokazali, neki su zaista iznenadili dobrom igrom dok su neki razočarali. Po meni nekako repka koja je najviše podbacila je Belgija, Ukraina i Turska. Očekivao sam mnogo više od njih, pa se pokazalo da griješim. Neznam, moguće da sad svi polude pa se pokažu u nekom drugom svijetlu u narednim utakmicama. Od pozitivnih iznenađenja tu je svakako po meni Irska, Mađarska i Wales. Kod sve tri repke se vidi da su organizirani, motivirani, uigrani i vjerujem da će sva ova tri po meni iznenađenja proći skupine. Šteta ne spomenuti i Island koji su danas uzeli bod portugalu, ali realno gledajući od toliko prilika portugala mogu biti sretni i što su taj bod izvukli. Ovo bi mogao biti Euro sa standardnim trojcem: Francuska, Njemačka, Italija dok bi na to čelo dodao još Hrvatsku i Španjolsku.
Šta je tu je, idemo dalje, sutra najzanimljiviji zadnji meč Francuska - Albanija, mislim da neće francuzima biti lako, ali opet kad im ne ide "They have Payet" i tako to :D.
Zanimljiv podatak za sve kladioničare da niti jedna tekma prvog kola u skupinama nije prešla granicu od tri gola, tako da tiplajte laganini z1 ;) .
 
Poslednja izmena:

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
@ganja_farmer Moje isprike ako si to shvatio kao generaliziranje, to nije bila namjera:thumb:.

Gledao jučer samo Portugal i na moju žalost nisu izgubili, a "curica" se opet pokazala u punom sjaju. Od očajne igre, preko loše glume i plakanja, pa sve do one jadne (ni neznam kako bi je nazvao) izjave o "malima". Znači govno. Island je uz odličnu taktiku i golmana trebao i pobijediti na kraju. A drago mi je i zbog Mađara, jer su mi oni nekako bili najveća nepoznanica.
Danas veliko bravo za Slovačku mada nisam gledao, a švicarci su dali nadu albancima za bodom. A sada ajmo albanci:)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Znači zanimljiv dan, i ono “We’ve got Payet, Dimitri Payet! I just don’t think you understand." Svaka čast Payetu, taj mi malac posebno drag. Malo je stariji ali je definitivno nenadjebiv, čudo od igrača i top klasa :thumb:. Kako neki bljesnu tako kasno u karijeri, to je strašno :popcorn::

Payet Tiket.JPG
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni and Zelenko63
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.