Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

UEFA euro France 2016

Diskusija u 'Sport' započeta od No Joke, 07.06.2016.

Status teme:
Zatvorena za pisanje odgovora.
  1. Stipe

Stipe Japanac
    Moderator

Učlanjen(a):
    20.03.2014
    Poruka:
    9.150
    Sviđa im se:
    17.330
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +21.222 / 16 / -0
    Ja bas i ne :D
    Isilovci cu obrazovani :D znaju geografiju, pricaju engleski, znaju elektrotehniku, pirotehniku, taktiku i strategiju.... problem je ispran mozak kroz generacije. hahah (malo sarkazma)
    Ovi sa stadiona(nekolicina ovih sto su bacali baklje i TU) ne znaju nista od toga. Znaju jesti, lupat se prsa o prsa i proizvodit neartikulirane glasove nalik na gorile. E da...imaju teletekst i kladaru u malom prstu :D :D

nego...
    nastavljamo euro ili ce jos biti vijecanja?

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 1
  2. opa cupa

opa cupa c20let
    Moderator

Učlanjen(a):
    04.03.2012
    Poruka:
    4.536
    Sviđa im se:
    10.230
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +11.222 / 10 / -1
    Naravno da nastavljamo...jos cemo razbiti Spanjolce haha

3. MMSplit

MMSplit Tata Splico :D
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    21.03.2014
    Poruka:
    255
    Sviđa im se:
    1.548
    Trofej poeni:
    143
    Ratings:
    +1.849 / 1 / -1
    Ako nas ne izbace prije... Sto je vrlo vjerojatno. Steta, mislim da igramo najbolje otkad ja bar pamtim...

Poslednja izmena: 18.06.2016
    • Slažem se Slažem se x 2
  4. xcx

xcx Aktivan Član

Učlanjen(a):
    07.05.2015
    Poruka:
    522
    Sviđa im se:
    566
    Trofej poeni:
    113
    Ratings:
    +766 / 2 / -1
    Pozadinu? Pozadina je takva da bi svaki dan netko mogao dizati političare u zrak a ne lete. Ako su mamić&co lopovi, skupite dokaze i na sud, šta bi bilo da je udruga Franak umjesto civiliziranog i normalnog postupka palila banke !? Mada će ti kreteni naći bilo kakav izgovor da naprave sranje. Najlakše je rušiti...
    Osobno bi ih rasčetvorio, ne samo zbog baklji, nego zbog onoga šta su Srni napravili. Usrane bakterije.

Edit: nadam se pobjedi, ali najviše želim dobru i uzbudljivu tekmu :)

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 2
    • Slažem se Slažem se x 1
  5. Tako ponosni, a tako osramoceni. Nema se tu sta puno raspravljat, da se mene pita, metak bi im sudio. Opet s druge strane kad gledam pa zar je moguce da takvi maloumnici mogu proci toliko osiguranje pogotovo sada kad je pojacano zbog terorizma?! Nezz uopce sta bi mislio, najbolje se uopce ne osvrtat na to al kad nemozes, tesko...

Ako nista drugo uzeli smo bar jedan bod, iako za taj jedan bod najvise krivim onu panjinu od covjeka Cacica, po meni je on najslabija karika u repki.
    Nadam se da cemo se bar malo oporavit od ovog i biti spremni da uzmemo neki bod i Spanjolcima :mario::

6. Barbarossa

Barbarossa (na)dimljeni pirat u sopstvenom sosu
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    20.12.2014
    Poruka:
    1.584
    Sviđa im se:
    8.970
    Trofej poeni:
    258
    Ratings:
    +10.142 / 6 / -1
    Kol'ko ja vidim ova tema je "Hrvatska na Euro 2016" :D:razvaljen::

Island-Mađarska danas deluje zanimljivo. I dalje na kladionicama potcenjuju Mađare (kvota 3,05), mada i ovaj Island možda bude prijatno iznenađenje prvenstva. Ja ipak igram na Mađare i Portugalce večeras. :popcorn::

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 4
  7. Stipe

Stipe Japanac
    Moderator

Učlanjen(a):
    20.03.2014
    Poruka:
    9.150
    Sviđa im se:
    17.330
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +21.222 / 16 / -0
    Imam neki growerski filing da bi Island mogao iznenadit :D

8. Barbarossa

Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    20.12.2014
    Poruka:
    1.584
    Sviđa im se:
    8.970
    Trofej poeni:
    258
    Ratings:
    +10.142 / 6 / -1
    Da, ali cenim da su mnogo energije i startnog elana potrošili u prvoj tekmi, a Mađarska ima jako iskusnu ekipu, koja je protiv favorizovane Austrije pokazala šta znači iskustvo naspram mladosti. A moj instikt mi govori da će pasti više od tri gola, a ishod je svaki moguć. :popcorn::

9. perikle

perikle Aktivan Član

Učlanjen(a):
    22.04.2015
    Poruka:
    519
    Sviđa im se:
    1.185
    Trofej poeni:
    163
    Ratings:
    +1.338 / 5 / -0
    Ajmo Irska :D

10. pux

pux

Učlanjen(a):
    24.03.2016
    Poruka:
    12
    Sviđa im se:
    3
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +4 / 0 / -0
    Koliko god se ne voleli mentalitet balkanaca je isti..treba im jeb...majku huligansku po svim nacionalnostima.ista gamad.bilo kakav ispad 10godina robije .Za nauk drugima. No joke mislim da preterujes sa tim stvarima oko tita juge,i nama puca patka za Jugoslavijom i mislim da ovde nije nesto cetnikovanju i ustastvu.Srecno sa Spancima...

11. No Joke

No Joke Predvodnik Krda
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    10.09.2012
    Poruka:
    5.042
    Sviđa im se:
    14.063
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +16.807 / 29 / -1
    Nemože netko tko se smatra Hrvatom takvo šta napraviti na štetu vlastite domovine. Zbog par budala ispašta cijela nacija. Kažu zbog Mamića, Vrbanovića i njima sličnih. A šta ta ista bagra onda nije ošla ispred HNS-a pa ih pljunula u lice, zato što nemaju muda, eto zašto. 22 imena su objavljena, od ta 22 samo 14 ih ima hrvatsko državljanstvo, a od tih 14 samo ih 8 boravi u Hrvatskoj. Od njih 22 niti jedan nije nosio Hrvatska obilježja, o kakvim onda Hrvatima da govorimo. Oduzimanje državljanstva i izgon iz države, po kratkom postupku i bok bako.

12. Barbarossa

Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    20.12.2014
    Poruka:
    1.584
    Sviđa im se:
    8.970
    Trofej poeni:
    258
    Ratings:
    +10.142 / 6 / -1
    Svaki napaljeni i potencijalni samoubica je ovim činom na stadionu, dobio jasan singal da sa lakoćom može da se raznese na kojoj god utakmici želi.
    Francuska je pala na ispitu... I to na najlakšim pitanjima. Ne daj bože da im zapadne neko "smrtno" ozbiljno pitanje... Horor! :razvaljen::

• Slažem se Slažem se x 4
  13. No Joke

No Joke Predvodnik Krda
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    10.09.2012
    Poruka:
    5.042
    Sviđa im se:
    14.063
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +16.807 / 29 / -1
    Da što se tiče osiguranja je katastrofalna situacija. Treba organizatore pošteno oplest po džepu da se zamisle. Ogromni propusti se događaju, ako je netko mogao unijeti topovske i bengalke mogao je i C4 pa bi bilo kabooom! A tko je onda krivac svi bi se pitali.

14. Johnny666

Učlanjen(a):
    13.03.2016
    Poruka:
    52
    Sviđa im se:
    27
    Trofej poeni:
    18
    Ratings:
    +30 / 0 / -0
    Mame i tate im rade za 300 eura,bake i dede primaju mirovinu od 150 eur,a oni se bore da mamic i suker odu iz hns-a... Bolje da su te baklje pobacali na sabor i prekinuli sjednicu ionako nista ne rade... Ima vecih problema u drzavi i svi okrecu glavu i govore moze i gore... Dokle god mediji budu objavljivali 40 clanaka o takvim idiotima i mi budemo raspravljali oni ce to i dalje raditi... Ignore

• Slažem se Slažem se x 2
  15. perikle

perikle Aktivan Član

Učlanjen(a):
    22.04.2015
    Poruka:
    519
    Sviđa im se:
    1.185
    Trofej poeni:
    163
    Ratings:
    +1.338 / 5 / -0
    Zbog takvih i sličnik nikad nisam išao na stadion , niti planiram
    Gledam kući i uživam ...
    Ti huligani su armija budala i država ih se plaši , jer da mogu već bi rešili a pošto ne nisu rešili znači da nemaju moć da reše , prosto ....

Poslednja izmena: 18.06.2016
  16. hazeri

hazeri I came,i saw,i loved...
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    25.01.2016
    Poruka:
    2.107
    Sviđa im se:
    6.332
    Trofej poeni:
    258
    Ratings:
    +7.640 / 2 / -0
    To su bili klinci koji su placeni da naprave sranje na stadionu,treba naci one koji su to financirali pa ce pravi krivci biti kaznjeni.A sta ce ovi klinci,neznaju tko im glavu nosi i daj im par tisuca eura pa ce svoju mamu napasti,a ne napraviti sranje na stadionu.Uglavnom velika sramota samo i iskljucivo za osiguranje na stadionu!

17. fenomen111

fenomen111 Aktivan Član

Učlanjen(a):
    23.01.2015
    Poruka:
    105
    Sviđa im se:
    264
    Trofej poeni:
    63
    Ratings:
    +290 / 0 / -0
    Slazem se, treba ih pošteno kazniti, ignorirati tj. ne posvećivati medijski prostor jer se od toga hrane!!btw. u svim civiliziranim drzavama kao sto je i fra u ovom slucaju, postoji zabrana snimanja ovakvih nemilih dogadjaja, upravo zato,da se takve pojedince izolira i sankcionira, a ne jos raspravljat 30 dana po medijima i trosit uzalud vrijeme i novac na takve izrode.
    po meni su oni definitivni krivac za konacni rezultat, 10god robije, ko proba unijeti pirotehniku na stadion pa da vidimo kad ce sljedeci put!!
    Francuska policija, no comment, uz sve uzbune zbog terorizma ovo si dopustit...pa, oni su totalni amateri!!

18. xcx

xcx Aktivan Član

Učlanjen(a):
    07.05.2015
    Poruka:
    522
    Sviđa im se:
    566
    Trofej poeni:
    113
    Ratings:
    +766 / 2 / -1
    Ajmo Island !!!!!!!!!!!!

19. D&M

D&M Aktivan Član

Učlanjen(a):
    02.03.2016
    Poruka:
    347
    Sviđa im se:
    398
    Trofej poeni:
    63
    Ratings:
    +463 / 3 / -0
    Jucer si moga na stadion uniti sta god si tija, jedva da su se i karte pogledale.
    A da se Mamica i takve vodi na sud u ovoj drzavi nema smisla kad su svi njihovi.
    A za utakmicu protiv spanjolske ima najava da ce opet biti prekid.

20. razman

razman Aktivan Član

Učlanjen(a):
    10.07.2010
    Poruka:
    328
    Sviđa im se:
    1.155
    Trofej poeni:
    143
    Ratings:
    +1.179 / 0 / -0
    mafijasi i huligani u lozama,huligani i na tribini, mene nije iznenadilo, da se nije trebalo desit istina, al jbg

Status teme:
Zatvorena za pisanje odgovora.

Preporučite stranicu