UEFA euro France 2016

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Mali kutak za sve ljubitelje nogometa i one koji iščekuju početak eura. Sitno se broji, svega 3 dana do početka. Tajming utakmica savršen 15:00, 18:00 i 21:00. Neznam kako vi, ali ja imam običaj da ne propuštam niti jednu tekmu.

Od novosti nas očekuju poneka nova pravila u nogometu, strože kažnjavanje laktarenja i prigovori sucima, gol tehnologija i svakako nova adidasova lopta "Beau Jeu" što u prijevodu znači "prekrasna igra" što je i za očekivati.
Nova lopta.jpg

Jedni od najvećih favorita ove godine su standardno Francuska kao domaćin i uvjek moćna Njemačka. Ja bi se usudio reći da tu nesmijemo izostaviti ni Španjolsku i Italiju koji su standardno dobri na velikim događanjima iako su dosta pomlađeni.
Od pritajenih favorita istaknuo bi definitivno Belgiju koja je prepuna velikih imena koji predvode velike klubove, i svakako Hrvatsku tu nema dileme ;) .
Još da i naglasim da je prije dva dana novi hrvatski dres proglašen za najljepši dres eura, jer jednostavno kockice su nenadjebive. Neki od naslova prestižnih časopisa su glasili "Hrvati imaju stila" i "Savršenstvo su učinili još savršenijim".
Croatia Euro 2016 Best Kits .jpg

Nadam se da će kockice preplaviti Francusku, i također se nadam da ima i vas vutraša koji možda planiraju otputovati, pa nebi bilo zgorega da nas netko od vas počasti kojom slikicom sa neke od tekmi.
Bit će teško, kako za nas tako i za sve ostale, bitno je da se igra dobar nogomet i da se uživa uz tekme.
Skupine izgledaju ovako:
Euro-2016-Table.jpg


A raspored utakmica ide ovako:

euro calendar.png

Slobodno, pišite, podjelite sa nama svoja razmišljanja. Tko su vaši favoriti? Za koga ćete navijati? Tko bi mogao biti naj strijelac prvenstva? Da malo ispitamo kako diše balkan. Žao mi je što se susjedi nisu kvalificirali jer bi definitivno bilo napetije i praćenije širom balkana.
Ja se nadam da će ovaj euro proći bez terorizma, iako se mnogo pribojavam toga i grozim se same pomisli na takve stvari jer iskreno nogomet nema nikakve veze sa politikom.
Sitno odbrojavamo do početka, i idemo do kraja ;) .
football-smiley-emoticon.gif
football-smiley-emoticon.gif
football-smiley-emoticon.gif
football-smiley-emoticon.gif
football-smiley-emoticon.gif
 
18.01.2016
51
102
33
33
Evo ja da dodam ,da mi je hobi da sakupljam slicice ,mislim da popunim album i posle pisem rezultate ,imam od 2006-2016 ,sa starim skupljam ,pa idem u Bg da menjam slicice,sve u svemu ,zanimljivo je :) :razvaljen::
 

unearth1984

Aktivan Član
09.09.2014
261
802
93
Takoder sam velik ljubitelj nogometa i jedva cekam petak da pocne Euro.:popcorn::

Super tema No Joke, a ocekujem iskreno barem prolaz skupine,a kasnije sta bude!

Ajmo Hrvatska :banana123:
 

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Da se i ja priključim.
Prvi favorit za mene je Španjolska, jer su najuigraniji bez obzira na promjene u kadru a imaju i najboljeg stratega na klupi. Drugi Favoriti su domaćini Francuska, iako nemaju kvalitetu, ali su domaćini i uvijek imaju sudačku naklonost i još im u prilog ide lagani put do polufinala. Još bi izdvojio i tradicionalno dobru Njemačku koja uvijek igra do zadnje minute.
Kod mogućih iznenađenja je svašta moguće, sjetimo se samo Grčke koja je sa 5 golova osvojila Euro. Ove godine ipak mislim da bi najveće iznenađenje mogla biti Švedska, baš da Zlatan pokaže da zna igrati i važne tekme, a i zadnje mu je prvenstvo. Belgiju ne svrstavam u moguća iznenađenja jer već nekoliko godina imaju istu ekipu i mogli bi daleko al nikako da se riješe straha od "zvučnih" protivnika. Za njih moguće polufinale ne bi bilo iznenađenje ali mislim da ipak nisu spremni za vrh.
I onda na kraju ostaje Hrvatska koju nakon pobjede nad San Marinom svi dižu u nebesa, a sami igrači su rekli da im je teže na treningu. U igri je i dalje bilo previše grešaka u fazi obrane tako da će ozbiljnije repke to znati iskoristiti, a zna se dobro da pucamo pod pritiskom. Za mene će biti veliki uspjeh ako prođemo skupinu, a ljudi već spominju ´98 i broncu.
Što se razočaranja tiče mislim da će Italija biti najveće, jer imaju puno problema sa ozljedama i neugodnu grupu. I još sam jedino zaboravio Portugal koji ima problema sa egoistima jer ih ima previše u momčadi, ali njih čeka naoko najlakša skupina i poslije toga idu doma.
Eto nadam se da nije preopširno to moje viđenje.:thumb:

Ajmo vatreni:)


 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
13.03.2016
51
24
18
46
Moj favorit je francuska,ne zbog domaceg terene vec sto konacno opet imaju kompaktnu mladu momcad....nestali su sa scene nakon one smjene generacija i nije ih bilo par godina.... A od ekipa u koje nitko ne vjeruje najvise sanse dajem madjarima( ne u smislu da ce osvojiti vec da ce neocekivano daleko dogurati)
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
da nam je jos lovren u igri:)al bit ce dobro i bez njega...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Eh da je Lovrenu trasplatirati neki normalan mozak onda bi valjao, ovako sa takvim stavom nam ne treba. Ucjenjivati svoju domovinu, to nema nigdje. Umjesto da mu bude čast što nosi dres on ide neke ultimatume postavljati. S takvim stavom ja se nadam da nikad više neće dobit priliku sveti dres obuć na sebe.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ajmo ljudi širom HR, ako imate kakav stari i nepotrebni dres repke, zastavu, kapu, šal ili neki rekvizit, a znate neki povjesni kip ili bistu kojoj bi to pristajalo slobodno je obucite u kockice. Policija vam neće ništa to vam jamčim, samo nemojte unišavati. Mi smo već počeli, i forica je ;)

piško mandžo.jpg
 

Jusufijovič

Aktivan Član
07.04.2013
74
356
53
I ja isto jedva čekam da krene prvenstvo, reprezentativni fudbal mi je drag zbog tog što ja to gledam ko sudar mentaliteta, kultura, a ne samo sportista. Ovako na prvu su mi grupe D i E najzanimljivije. Nešto mi je ovaj Island simpatičan, propratit ću ih, onda Turci koji donose onu strast koje je danas u evropskom profesionalnom i proračunatom fudbalu sve manje. Hrvati imaju odličan sastav, žao mi je što tu nisu BiH i Srbija, ali eto, komšije sa srećom :D Ipak ja navijam za Engleze, izmislili su fudbal, dosta je novih ljudi u ekipi, pa bih volio da šta i naprave.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

klada1115

Aktivan Član
09.05.2015
298
267
63
Neki dan je Ciro imo takav motivacijski govor za cijelu naciju da je to strasno u ciro stilu...al stvarno reci koje mogu dici sve haha
 
13.03.2016
51
24
18
46
Drago ćosić je totalni ludjak :joint2:. Nakon francuskoga gola on izjavi " stade de france je eksplodirao"
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
payet...kakva igracina:clap::
sutra dobra tekma engleske-rusije ce biti a onda u ned španci,čačiča bi najradje preskocio, izgubile se emocije.
njemacka,eng ili francuska moji favoriti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wuvuzela

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
"We've got Payet, Dimitri Payet! I just don't think you understand. He's Super Slavs man, he's better than Zidane. We've got Dimtri Payet!”.


126fs3186991.gif
s050.gif
ugly005.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wuvuzela

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
ovaj euro navijam za komsije hrvate i madjare :)
za hrvate zato sto ste nam komsije a za madjare zato sto im je gulas extra :D

a za nasu repku srbije mogu samo da kazem da su sabani, sistem je bio da se nije kvalifikovao samo ko nije hteo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Roky and wuvuzela
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.