UEFA euro France 2016

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ne trčim pred rudu, ova skupina koja je napravila sranje je to najavljivala već danima. to su ti sve jugonostalgičari, titovci i veleizdajnici željni pažnje. Zato su i dobili danas po pizdenjaku od pravih navijača. Oni će sabotirat utakmicu, daj di je tih 20 rusa da našamara tih 200 idota da se dozovu sebi.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
E jbga sad....opet mi u politiku. Na zalost to nema vise veze ni sa politikom.
Ajd necemo vise o ovome....otici ce tema kvragu.

Nego.... kako cemo igrat sa spanjolcima? jel sa njima sad igramo? .....ak nas ne izbace sa eura :D :D :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Španjolci trenutno melju turke, al ja sam uvjek optimist, dobijamo španjolce bez beda ;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Druže paranoja
2z6in9g.gif
, hahaha ;)
Moguće je svašta, lopta je okrugla, da je kockasta di bi nam bio kraj :D.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Paranoja Man

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Samo moja prognoza čika No ;)
Ne daaa Vam se.... Srni je umro otac, sad ovi govnari još jednom predstave Balkance kao životinje... sve ovo će snažno destabilizovati atmosferu u ekipi... na selektoru je da pripremi tim što bolje za drugu fazu Eura
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.050
163
U prvom poluvremenu je trebalo biti 5:0 za Hrvatsku
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Zamisli ti taj osjećaj,sjediš u svečanoj loži,oko tebe teče 'šampanjac i kokain',čeka te neka manekenka večeras u hotelskoj sobi :D Glavna si faca u savezu svom,armani,guči,dolče bregana na tebi ;) skrojeno po mjeri,na ruci sat od deset iljada dolara :cool: Na svjetskom u Brazilu ti je došla Severina u posjet.
Gledaš repku kako vodi 2-0.
Jedva čekaš da vidiš manekenku u doljnjem rublju u svome apartmanu u Parizu ... taj osjećaj ;)
I odjednom u ćošku stadiona počima tuča. Wtf,šta se dešava,ko' se tuče,:confused: pa dečki,kvarite mi večer :(
Znaš da se tuku radi tebe :lol:

Točno da ti prisjedne večera :D u luksuznom restoranu za luksuznim stolom ,bezeciranim na tvoje ime :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: perikle

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ko nije bolje zasluzio? Gledatelji, Francuzi, Česi, ostatak svijeta?..... nasih 11 igraca? Tko tocno nije zasluzio? Tko mi???
Djeca su bila na tim tribinama. Zasto bi gledatelji, navijaci, igraci...i ini morali spastat i biti kolateralne zrtve necijeg lopovluka i primitivizma. Pa nemamo samo mi problema u vrhu..... i drugi imaju takodjer takvih situacija pa ne iskazuju nezadovoljstvo na nacin na teroriziraju sve osim onih koje bi trebali terorizirat.
Povedi onda dijete na takvu tekmu, pa kad mu razbiju glavu sa stolcem ili kad pobere baklju u glavu....ti onda samo reci....nije moje dijete nista vise zasluzilo kad su mamici i vrbanovici, sukeri i ini na vrhu.
Nemrem shvatit taj nacin razmisljanja. Sljedeci put kad mi zagori grah za rucak, svima cu vam dati ban. I ici cu susujeda razbit....i zenu njegovu.....tek tolko jer mi je grah zagorio.
Pogledaj samo slike i tekstove na fb te ekipe koja je to napravila. Koda su iz pečine jucer izasli. A o nepismenosti da ne pricam. Pa nitko ne moze slozit prosto prosirenu recenicu jbte. Ovo dijete dolje je pismenije od tih nakupina bjelančevina.


upload_2016-6-18_13-13-2.png

Stipe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bobo Shanti

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.671
143
Kazem da je drustvena klima u HR odvratna, i kao takva plodno tlo za terorizam. Ne podrzavam nikakav oblik nasilja, medutim mogu shvatit kako bi netko malouman, kao ovi koji opetovano izazivaju nerede na utakmicama, mogao jedinim sredstvom koje poznaje, a to je nasilje i terorizam pokusati doci do nekih, samo njima poznatih ciljeva.

Dok politicari (Precjednica kojoj MAMIC organizira rodendanske zabave i koja koristi njegovu retoriku, TK koji se sa svojim prijateljem nalazi po hotelima) potpiruju atmosferu optuzujuci "orjunase", jugokomuniste i slicne za ove ispade, iz skola im izlaze generacije sjebane djece koja ce postat ista kao i ovi umobolnici.

Nesto je trulo u RH. Samo to hocu rec.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Apsolutno je trulo. I kao sto sam rekao u prvom postu.....razumijem pozadinu. Al ovo nije nacin ni mjesto.
Pa nemres terorizmom na svoj narod jbte.....
Politika i hns nemaju veze sa necijim primitivizmom i stupnjem intelektualnog razvoja. Jbga.... treba prvo osnovnu skolu zavrsit pa onda na stadion.
13433170_1765778776969272_8818029889408478690_o.jpg
 

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.671
143
Kronicno izmanipulirana, isfrustrirana, neodgojena i neobrazovana mladez je plodno tlo za ekstremizam... Bas takvi trebaju politickim elitama. Oni su ovo stvorili, njegovali, hranili i sad im se obilo o glavu. I svima nama.

Ja ne mogu ne povuc paralelu sa ISIL-om...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bobo Shanti

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Ni ja....dali smo svjesni toga ??
Sta radi osiguranje u Francuskoj...njima treba lupiti drasticne kazne i priredbu proglasiti ne sigurnom !!
Jucer bengalka...a sutra ??
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.