UEFA euro France 2016

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Ja ne mogu ne povuc paralelu sa ISIL-om...
Ja bas i ne :D
Isilovci cu obrazovani :D znaju geografiju, pricaju engleski, znaju elektrotehniku, pirotehniku, taktiku i strategiju.... problem je ispran mozak kroz generacije. hahah (malo sarkazma)
Ovi sa stadiona(nekolicina ovih sto su bacali baklje i TU) ne znaju nista od toga. Znaju jesti, lupat se prsa o prsa i proizvodit neartikulirane glasove nalik na gorile. E da...imaju teletekst i kladaru u malom prstu :D :D

nego...
nastavljamo euro ili ce jos biti vijecanja?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Naravno da nastavljamo...jos cemo razbiti Spanjolce haha
 

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.671
143
Ako nas ne izbace prije... Sto je vrlo vjerojatno. Steta, mislim da igramo najbolje otkad ja bar pamtim...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: adri

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Pozadinu? Pozadina je takva da bi svaki dan netko mogao dizati političare u zrak a ne lete. Ako su mamić&co lopovi, skupite dokaze i na sud, šta bi bilo da je udruga Franak umjesto civiliziranog i normalnog postupka palila banke !? Mada će ti kreteni naći bilo kakav izgovor da naprave sranje. Najlakše je rušiti...
Osobno bi ih rasčetvorio, ne samo zbog baklji, nego zbog onoga šta su Srni napravili. Usrane bakterije.

Edit: nadam se pobjedi, ali najviše želim dobru i uzbudljivu tekmu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Raconja and Stipe

d@ni

Prijatelj Foruma
01.09.2014
883
9.474
233
Tako ponosni, a tako osramoceni. Nema se tu sta puno raspravljat, da se mene pita, metak bi im sudio. Opet s druge strane kad gledam pa zar je moguce da takvi maloumnici mogu proci toliko osiguranje pogotovo sada kad je pojacano zbog terorizma?! Nezz uopce sta bi mislio, najbolje se uopce ne osvrtat na to al kad nemozes, tesko...

Ako nista drugo uzeli smo bar jedan bod, iako za taj jedan bod najvise krivim onu panjinu od covjeka Cacica, po meni je on najslabija karika u repki.
Nadam se da cemo se bar malo oporavit od ovog i biti spremni da uzmemo neki bod i Spanjolcima :mario::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Da, ali cenim da su mnogo energije i startnog elana potrošili u prvoj tekmi, a Mađarska ima jako iskusnu ekipu, koja je protiv favorizovane Austrije pokazala šta znači iskustvo naspram mladosti. A moj instikt mi govori da će pasti više od tri gola, a ishod je svaki moguć. :popcorn::
 

pux

24.03.2016
11
3
3
53
Koliko god se ne voleli mentalitet balkanaca je isti..treba im jeb...majku huligansku po svim nacionalnostima.ista gamad.bilo kakav ispad 10godina robije .Za nauk drugima. No joke mislim da preterujes sa tim stvarima oko tita juge,i nama puca patka za Jugoslavijom i mislim da ovde nije nesto cetnikovanju i ustastvu.Srecno sa Spancima...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Nemože netko tko se smatra Hrvatom takvo šta napraviti na štetu vlastite domovine. Zbog par budala ispašta cijela nacija. Kažu zbog Mamića, Vrbanovića i njima sličnih. A šta ta ista bagra onda nije ošla ispred HNS-a pa ih pljunula u lice, zato što nemaju muda, eto zašto. 22 imena su objavljena, od ta 22 samo 14 ih ima hrvatsko državljanstvo, a od tih 14 samo ih 8 boravi u Hrvatskoj. Od njih 22 niti jedan nije nosio Hrvatska obilježja, o kakvim onda Hrvatima da govorimo. Oduzimanje državljanstva i izgon iz države, po kratkom postupku i bok bako.
 

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Svaki napaljeni i potencijalni samoubica je ovim činom na stadionu, dobio jasan singal da sa lakoćom može da se raznese na kojoj god utakmici želi.
Francuska je pala na ispitu... I to na najlakšim pitanjima. Ne daj bože da im zapadne neko "smrtno" ozbiljno pitanje... Horor! :razvaljen::
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Da što se tiče osiguranja je katastrofalna situacija. Treba organizatore pošteno oplest po džepu da se zamisle. Ogromni propusti se događaju, ako je netko mogao unijeti topovske i bengalke mogao je i C4 pa bi bilo kabooom! A tko je onda krivac svi bi se pitali.
 
13.03.2016
51
24
18
46
Mame i tate im rade za 300 eura,bake i dede primaju mirovinu od 150 eur,a oni se bore da mamic i suker odu iz hns-a... Bolje da su te baklje pobacali na sabor i prekinuli sjednicu ionako nista ne rade... Ima vecih problema u drzavi i svi okrecu glavu i govore moze i gore... Dokle god mediji budu objavljivali 40 clanaka o takvim idiotima i mi budemo raspravljali oni ce to i dalje raditi... Ignore
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bobo Shanti

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.050
163
Zbog takvih i sličnik nikad nisam išao na stadion , niti planiram
Gledam kući i uživam ...
Ti huligani su armija budala i država ih se plaši , jer da mogu već bi rešili a pošto ne nisu rešili znači da nemaju moć da reše , prosto ....
 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
To su bili klinci koji su placeni da naprave sranje na stadionu,treba naci one koji su to financirali pa ce pravi krivci biti kaznjeni.A sta ce ovi klinci,neznaju tko im glavu nosi i daj im par tisuca eura pa ce svoju mamu napasti,a ne napraviti sranje na stadionu.Uglavnom velika sramota samo i iskljucivo za osiguranje na stadionu!
 

fenomen111

Aktivan Član
23.01.2015
108
335
63
Dokle god mediji budu objavljivali 40 clanaka o takvim idiotima i mi budemo raspravljali oni ce to i dalje raditi... Ignore

Slazem se, treba ih pošteno kazniti, ignorirati tj. ne posvećivati medijski prostor jer se od toga hrane!!btw. u svim civiliziranim drzavama kao sto je i fra u ovom slucaju, postoji zabrana snimanja ovakvih nemilih dogadjaja, upravo zato,da se takve pojedince izolira i sankcionira, a ne jos raspravljat 30 dana po medijima i trosit uzalud vrijeme i novac na takve izrode.
po meni su oni definitivni krivac za konacni rezultat, 10god robije, ko proba unijeti pirotehniku na stadion pa da vidimo kad ce sljedeci put!!
Francuska policija, no comment, uz sve uzbune zbog terorizma ovo si dopustit...pa, oni su totalni amateri!!
 

D&M

Aktivan Član
02.03.2016
346
404
63
73
Jucer si moga na stadion uniti sta god si tija, jedva da su se i karte pogledale.
A da se Mamica i takve vodi na sud u ovoj drzavi nema smisla kad su svi njihovi.
A za utakmicu protiv spanjolske ima najava da ce opet biti prekid.
 

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
mafijasi i huligani u lozama,huligani i na tribini, mene nije iznenadilo, da se nije trebalo desit istina, al jbg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.