UEFA euro France 2016

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

D&M

Aktivan Član
02.03.2016
346
404
63
73
A istina nije se trebalo desiti, na drugaciji nacin se triba to rijesiti jer na ovaj nacin ljudi zaboravljaju na problem i koncentriraju se na navijace.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Zamislite da sadite zizu godinama bezbrizno,imate svoju robu,ne morate kupovat,boli vas tuki...odjednom se tu pocne muvati neki farmaceut koji si je odlucio stvoriti carstvo na prodaji lijekova...ima sumnjivo zalede,i to mu je vjetar u leda..vama se to ne svidi pa organizirate protest...medutim,taj farmaceut potplati policiju da rastjera skup jer se to njemu ne svida,ne pase mu oporba...zatim angazirate odvjetnika da ga tuzite,ali si je farmaceut eto slucajno prijatelj sa sucem,pasudac odbaci tuzbu...vi ne odustajete,nastavljate dalje u svom naumu da dokazete svojim sugradanima da ta farmaceutska industrija nije dobra i da truje drustvo...drustvo na antidepresivima ne jebe ni 2% sto se drzava raspada,a kamoli za tamo neke growere koji vole sadit i zapalit...godinama pokusavate ovcama objasniti kako to sto on radi nije u redu i u skladu sa zakonom,ali ste nemocni jer je u meduvremenu farmaceut potkupio svojim tj. vasim novcem i novinare koji ne objavljuju nista o vasoj borbi,no zato reklame za lijekove iskacu iz novina i iz tv-a...i onda se u vama pocne nakupljati bijes jer godinama ukazujete na nepravdu,no nitko vas nme dozivljava jer je drustvu sustavno ispiran mozak raznoraaznim politickim propagandama,debilnim naslovima iz novina i sl. i taj bijes se nastavi skupljati ali vi ne odustajete...ali sto vise pokusavate,to farmaceut vise jaca pomocu svojih mutnih poznanstava i sve jace udara po vama...i onda dodete do tocke kad jednostavno puknete i vise vas boli briga za sve i odete na otvorenje supermega moderne nove tvornice antidepresiva koja ce tom farmaceutu donijeti jos vise zarade od koje nece ni porez platiti,a vama ce ionako biti jos gore nego sad,pa lijepo bacite par molotovljevih na pogon tvornice...usput u tom naletu bijesa se zakacite s ovcama koje slijepo vjeruju medijima koji govore da su lijekovi zdravi,a da je pusenje trave nezakonito i da su svi groweri narkomani...
u tom trenutku vam nebi bilo bitno koje cete kazne snositi radi toga,ali vi ste jednostavno morali nesto napraviti da posaljete svijetu poruku DOSTA!!! potez iz ocaja,ali niste jednostavno mogli nista rijesiti pravnim putem.

grower-navijac
farmaceut-mamic

sad si preformulirajte malo ovu pricu gore pa ce vam mozda biti jasnije zastose netko odlucio na radikalni potez kao oni momci jucer...

p.s. iskreno,razocarao me nacin razmisljanja nekih clanova foruma..osobe za koje sam mislio da su jebeno cool likovi su se pokazali kao i 99% ostatka drzave koji su zdusno napali navijace bez da su na sekundu provjerili pozadinu cijele price..
pusa svima!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: peace

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Pa nisi nista napisao sto ne znamo. Nitko to nije demantirao. Nego reci ti meni zasto bi jedan grower usao u super mega tvornicu i bacio molotovljeve koktele na neduzne radnike i sve ih ozlijedio a upravu tvornice i sve vodece ostavio postedjene..... dok radnici i ljudi iz drugih drzava koji su dosli na sastanak gore u vatri m.koktela, uprava sjedi i uziva u istoj toj zgradi?

koji su zdusno napali navijace
Apsolutno nitko nije napao navijace. Nitko ne prica o navijacima nego o toj nekolicini neandertalaca. Navijacima svaka cast sto su pomogli da ih se izbaci sa stadiona. Skidam kapu za to ;)
Pa jbte pola te ekipe uopce nisu drzavljani RH...a oni koji jesu ne zive u RH :D nema se sto provjeravat kad se zna imenom i prezimenom tko su....a i screenshotovima sa fb i njihovim pokusajima pricanja hrvatskog jezika

Znaci teroristicki cinovi prema civilima su ok jer se svi oglusuju na njihove zahtjeve pa se moraju poduzet radikalni potezi? To je to?
Jedan hns i lopta su bitniji od sigurnosti civila, drzave, djece, reputacije, ponosa, casti...???? Od kada? :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
E moj marihuana farmeru, znam ja da si fan tih razbijača, to sam vidio i u onim postovima o navijačima. Svi mi znamo pozadinu priče, ali huliganizam i vandalizam nije riješenje. Ima hrpu drugih načina, mamimaća i ekipu nitko neće nikad istjerati. Po čemu ti sudiš da će to pomoći što je ta nadobudna skupina napravila. Odmah ti i odgovorim, po ničemu. Mamić će otići tek kad bude pod zemljom, a s ovim su postigli to da će nas izbaciti sa svijetskog u moskvi i onda šta će onda, pa ništa vraća se maminjo 2020 sa novom garniturom pijuna. Tako se ne žrtvuje za domovinu, tako se ne postiže ništa živimo u 21 stoljeću, čemu nasilje. Možda bi i ti drugačije razmišljao da se tvoje dijete nalazilo na tim tribinama.
Mislim da ni nema smisla o tom raspravljat, jer ovo zvuči kao da antifašistu objašnjavaš kako je fašizam bio dobar.
 

D&M

Aktivan Član
02.03.2016
346
404
63
73
@Stipe To sta ti govoris da nisu drzavljani RH su bas oni koji si napali. Vecina su iz "svajcarske" njemacke i slicne velike hrvatine. A ovi momci sta su napravili pizdariju su nasi. I ova imena sta su objavljena kao i slike su lazni.
 

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
1950.jpg
Ovo si super rekao No Joke, sada vi fašisti na čelu sa Velikim Vođom Mamićem kao Vrhovnikom pokušavate nama objasniti da se nema smisla boriti protiv Njega, jer ga se ne može pobjediti, pa bolje da se pridružimo većini, ili nestanemo, jer će u protivnome svima skupa biti gore. E pa No Pasaran!!!
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ja neznam šta reći na to, za mene je takav stav pomalo iz kamenog doba. Ukazuje na pomanjkanje inteligencije kod nacije i iskreno osuđujem sve koji takvo šta podržavaju. Pravna smo država, boriti se pravnim putem, ne nasiljem. To je teško objasniti takvim nasilnicima i vandalima jer su uglavnom skupina isfrustriranih usijanih glava sa golemim nedostatkom iteligencije. Tako da šta će drugo bagra nego piti po birtijama ići radit sranja da bi zadobili pažnju javnosti. Mislim, haha, smiješno, pa tko je za kameno doba nek se vrati u kameno doba. Lako je tu lijepit slike, prozu i poeziju, idi brate sa njima šta si tu. Pa nećeš im sigurno pomoć sjedeći ispred kompjutera.
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Problem u nasem drustvu je taj sto se svi bave posljedicama,a ne uzrokom problema...vidio bih ja vas decki moji da vama netko sustavno hocr oduzeti nesto sto volite od rane mladosti,ni vi ne bi birqli sredstva da ostvarite cilj i zadrzite nesto sto vam predstavlja veliku stvar u zivotu.
Znaju i znali su i oni da ce najebat radi ovoga,ali protiv sebe idrs samo kad nesto volis vise od sebe...

Odjavljujem se iz teme,ne planiram se dalje raspravljati s ljudima koji vjeruju novinama i ono sto im medijski manipulatori serviraju...Vrijeme ce pokazati tko je bio u pravu i da li su ove metode bile ispravne...mozda nas izbace s europskog pa se mozda nesto i pokrene po pitanju toga da se konacno rijesi ovaj cirkus od hr. nogometa,mozda se narod i zapita zasto je doslo do ovoga..,pa eto dobre prilike da se nesto i pokrene u ovoj jebenoj drzavi,pa zasto ne od nogometa posto su svi vidim veliki navijaci i strucnjaci po tom pitanju.

Peace


Edit: ne mogu,moram,.. @NoJoke pravna smo drzava???????? u kojem ti svijetu zivis,majke mi povedi me.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: djubi and peace

publicenemy

Xemurai Billionaire High Till I Die
26.04.2009
278
1.237
143
Los Angeles, California
Ne podržavaš nasilje, al zato podržavaš fašizam NoJoke? Baš mi ne djeluješ kao lik koji bi kad bih ga ošamario nazvao policiju i prijavio me za nasilje, već kao netko tko bi me sastavio sa zemljom, ali eto možda me dojam vara... Kakvo nasilje ti spominješ uopće? Ekipa je došla, bacila 10tak baklji i htjeli su otići, ali onda su si neki iz skupine od par tisuća "normalnih" navijača pomislili kako su sposobni šakama istjerati pravdu, vjerojatno se uzdajući u tih par tisuća papaka iza sebe, a kad su skužili da će izvući deblji kraj i da im ovi papci ne stoje iza leđa onda su počeli dizat ruke u zrak i navijati kao da se ništa nije dogodilo, prežalosno kakva nacija, peko neta su svi bahati i face, pozivaju na linčeve(tko je tu huligan onda?), a kada se imala prilika doslovno za linč svi manji od makovog zrna... Dakle od strane huligana koji su bacili baklje nikakvog nasilja nije bilo, osim kad su se branili od normalnih navijača tih par minuta
Spominju se i rusi neki bla bla, a Torcida prije par godina otišla u Rusiju, okušali snage sa tim opasnim rusima na njihovom teritoriju, a kada su rusi trebali uzvratiti uslugu i doći u Split na uzvrat naravno, nitko se nije pojavio, kao i svi drugi ikad ikada ;)
Mene je isto iznenadio stav ovdje, stav ljudi koji danonočno krše zakon kako bi uživali i ostvarili svoja prava, a sada se stavljaju na stranu ljudi koji vode navijanja na skupovina stranke koja je growere zatvarala na minimum tri godine u zatvor. Također, imajte na umu da bi ovih 90% "normalnih", nakon što se slegnu sve strasti, kada bi ih pitali tko vam je gori, čovjek koji uzgaja i puši travu ili nogometni huligan, pogodite koji bi odgovor bio u debeloj prednosti. S time da nas ti ljudi ne bi nazivali growerima i uživaocima, konzumentima i slično, već proizvođačima droge i narkomanima, a dok bi nam s druge strane ti isti huligani po kojima sad pljujete, vjerojatno dali državne poticaje i besplatan komad zemlje.
Ovo jučer je bilo navijačko samoubojstvo, a to znači da se došlo do dna. Kada ne pomažu više bojkoti, prosvjedi(privatni i javni), peticije, akcije, optužnice, apeli na javnost, kada ti država okrene leđa, kada čovjek protiv kojeg se boriš pije kavu sa Ustavnim sucima i organizira proslavu rođendana Predsjednice države, vodi navijanja i pjesme na saborima stranke koja je na vlasti, ostaje ti samo sabotaža na svakoj mogućoj razini, pa i onoj najvišoj. Ovo vam je isto kako će jednog dana doći MMF i reći gotovo je ekipa, previše ste se zadužili, niš ne proizvodite, privatiziramo vam Vode, Šume, ceste, Sve, a vi onda kažete, pa nismo mi, političari su se zaduživali, a to kaj si davao glas tim političarima cijeli život i blejao kao ovca nikom ništa ha?
Najjači su mi ovi komentari kaj to ne riješe s Mamićem sami ako imaju problema, a nitko ne spominje kako da se to riješi s njime? Da ga se ubije? Pretuče? I tko je onda tu huligan i terorista?
I ove šprehe, roditelji im rade za 300 eura a oni se bune radi nogometa hahah, pa radi čega bi se klinac od 20 godina kojega zanima nogomet trebao buniti? Imaju ti isti starci 40 50 godina, ako mogu raditi mogu i prosvjedovati, pa nek se bune za plaće od 300 eura kod istih političara kojima će onda dati glas poslije na izborima. Tamo je došlo 200 ljudi koji se bune radi nogometa, kome se buni radi nečeg drugoga neka izvoli, ima nas 4 miljuna, ili bi se tih 200 krezubih, komunističkih propalica jugoslavenskih trebalo buniti i radi svega ostaloga? A ostalih 4 milje nas? Tko je od nas ikad ili zadnji put otišao na mjesto puno kamera i napravio neko sranje za svoja uvjerenja(ma kakva bila) znajući da će na sebe navući bijes cijele zemlje i dirnuti u jednu od najvećih svetinja u zemlji, ma kolko lažna ta svetinja u biti bila većini.
Ako je ne biti ovca, i podržavati borbu protiv sabotaža, nezakonitosti, kriminala i javne nezainteresiranosti za sve to samo i jedino sabotažama(za sada), onda sam neandertalac da.
I nema potrebe da meni antifašistu objašnjavaš zašto je fašizam dobar, ne troši riječi jer se također odjavljujem iz teme, a i potrebniji si nam na growerskim temama ;)

@Stipe ja sam miroljubiv dok me ne diraš, čak ću i drugi obraz okrenuti, ali treći puta kada me ošamariš, ne ću ti zvati policiju i odvjetnika, već ću ti slomiti tu ruku, pa eto, možda sam neandertalac, jbga... Lijep pozdrav svima, onima u boxevima, kao i onima po šumama!

Peaceout!
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Haha, neda mi se čitat a vidim da lupetaš gluposti i previše slova. Htjeli otići, haha, da misliš pobjeći :fuck:.
Shvati da su huligani navijači samo u očima tinejdžera koji se pale na takve filmove. Odrasti, kratko i jasno.
Nek se bore za veće mirovine, za bolji posao, a ne za kjurac. Kakav fažizam te spopao, ako netko nevoli komunjare ne znači da je fašist. Haha, eto to ti govori i ako si odrastao da si još nezreo, zelen što bi se reklo.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: laktofrkac

MMSplit

Tata Splico :D
Poznanik Foruma
21.03.2014
255
1.671
143
#1 Nabijem ja na onu stvar te što bojkotiraju i s njima skupa ovu skupinu od 200 torcidaša koji su pokušali prekinuti utakmicu. To su ništa drugo nego papčine najveće ***** ******, dabogda ih rusi uhvvatili pa im noge polomili svima **** ** *****onima što bojkotiraju isto takvo, smradovi. Izgon iz države, nek si grade jugoslaviju **** ** ****.
#2 to su ti sve jugonostalgičari, titovci i veleizdajnici željni pažnje.
#3 Cigani isto tako ko i puževi, množe se ko nenormalni i sve češće viđam male garave glavice kako se motaju na putu prema sajtu.
#4 To nisu ljudi, to je gamad, neznaš koji su gori jedni ili drugi, samo rade štetu i ponekad mi žao što njih ne privlači pužomor.
#5
Kakav fažizam te spopao, ako netko nevoli komunjare ne znači da je fašist.

If it looks like a duck, swims like a duck, and quacks like a duck, then it probably is a duck.

Nemam pojma tko te jos drzi na stranici, ali nisi nista bolji od onih po kojima seres... Ne da si No Joke nego si Big Joke... Predvodnik krda - cega? Ustasa? Bolje ti se drzat growanja.
 
Poslednja izmena:

Raconja

Aktivan Član
24.01.2016
465
1.918
143
Pitanje svim "navijačima"(jer i ja sam bio) Zapitajte se dobro za koga i što navijate?! Klub?(nebitno koji) Pa osim imena(to je bila moja borba) kluba mrzite sve ostalo vezano za isti i gdje je tu ljubav prema klubu? Ništa se ne mijenja samo generacije prolaze i svaka nova se više uči kako se pošibat na gostovanju i kako se više mrzi taj isti klub koji se voli. Reći ću samo kad budete imali pravu ljubav u životu (DJECU), vjerujte zaboraviti ćete te borbe sa vjetrenjačama istoga trenutka ako ste iole odgovorni.
Toliko o tome a sad na nogomet da probamo vratiti temu na pravi put.

Drago mi što mađari jučer nisu izgubili, ali vam ne mogu ni opisati koliko mi je drago šta je onaj ganci Ronaldo fulao penal, ma skakao sam kao da smo mi zabili:). Ma joj da ima šanse pa da nama dođe Portugal... Sve u svemu dosadašnji dio me dosta iznenadio. "Mali" (kako ih ganci zove) pokazuju da je nogomet na tom nivou gdje pojedinci rade prevagu. Ja koliko vidim više manje svi odlično igraju taktički zato i većina golova pada u zadnjim minutama. Dalje čekamo španjolce i male su nam šanse ako Modrića ne bude. Al kako bilo dalje idemo.:thumb:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
E sad ste otisli malo daleko sa pricom o navijacima !!!!
Spominju se :Titovci ,Jugonostalgicari,Cigani...ustase,cetnici bla,bla
Rasprave na vjerskoj,politickoj i nacionalnoj osnovi ce biti ugasene momentalno !!!

Ako nekome nije jasno zasto sam temu zakljucao, neka mi se obrati na pp
lp oc
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.