UFC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Stipi ide na ruku to sto izgleda da bi ufc htio da nganou pobijedi. nije se opustio kao sto mozda bi da ga svi tapsaju po ramenu i dizu u nebesa. to ga motivira. ja ocekujem tesku borbu za obojicu i moze svakako zavrsit. navijam za stipu jasno, ali nebi se iznenadio da ga ovaj pogodi dobro i nokautira.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Hunt je zvijer kojem malo ko moze parirati...sjeti se samo k-1...
Inteligencija je samo bila okidac da ove sto su ga podcijenjivali nakautira i postane prvak...

A sta ako Stipe pogodi crnca kao Reema..:thumb::thumb:
Haz moja prva prognoza i je ta da će ga Stipe završit prekidom..ne mislim tu na hrvanje u parteru mada..., prije na nešto slično ovim borbama.. Sumnjam da Naganu ima tehniku ranije spominjanih boraca,a vidili smo kako su prošli..'inteligencija i tehnika vs. sreća i snaga'..po meni se ovaj meč svodi na to. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
mislim da malo navijacki podcjenjujete ovog tipa. bas prevrtio highlightse i borbu sa reemom. reem je probau klinc, ovaj ga izdominira na zici iako nije nista posebno napravio. fizicki je pogoden za mma. nije pre razbacan. mekan je. to je po meni najveca mana stipe. jako je krut. gledam bas, sa skoro svakim udarcom trazi ko. u ranijim borbama je isao dosta siroko, a sad ne znam jeli mijenjao kamp ili je tek poceo ozbiljnije trenirat ide dosta ravno. dugi zadni direkt i onda lijevom siroko ili aperkat i tocno se vidi da ceka bradu. u tom prostoru on vidi sve sta se dogada i to je najbitnije. po meni ovaj je najblize u mma-u sto je tyson bio u boksu. pogledajte ko reema. cekao ga i drito u bradu i onda na podu nije udario sa rukavicom nego rukom, tj, sa kosti iznad rukavice. cak da ovaj nije vec bio nokautiran ovaj na podu bi ga zavario. zle namjere :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Jojoman

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Budući da komentiram iz navijačke perspektive, shvaćam kako se da zaključit da je rječ o podcjenjivanju ali @Long balls Larry vjeruj mi da to nije slucaj vec u pokušaju da se izrazim tako ispada. Samo naglašavam da lik nije ništa posebno,a pogotovo ne ako pogledaš protivnike s kojima se borio.. njega je ovaj k.o. zadnji protiv reema vinuo u visine,em zbog imena protivnika i samog udarca kojim ga je uspavao što po meni i nije neko mjerilo jer je opće poznato da je reem jedna od slabijih brada od boraca tog levela i kategorije uopće..a ni reem odavno nije klasa za koju se predstavlja tako da...iskreno mislim da protiv Miočića ima šansu jedino ako uspije ponovit nesto slično što će sigurno i tražiti,a Stipe je isto upoznat s njegovim mogućnostima i zna s kim ulazi u kavez zato sumnjam da će ponovit pogrešku kao sta je reem to napravio, bas zato i je prvak , jer svakoj borbi pristupa pametno , svjestan svojih mogućnosti,prednosti i mana kao i protivnikovih..tu se opet vraćamo na inteligenciju i onu '10 puta je teže ostat na vrhu nego doći do njega' i upravo zbog toga kako Stipe brani naslove ,govori dovoljno o njegovom pristupu borbama..slazem se da mu ide na ruku to sta ga UFC podcjenjiva,ovo mu je savršena prilika da začepi usta onima kojima vec nije i potvrdi i sebi i drugima da je zasluzeno tu gdje je sad. Vjerujem da ce i uci u kavez prizemljen,kao da nije prvak ne podcjenjujuci protivnika i bas tu leži njegova snaga. Nije mjenjao kamp vec prilagođava nastup protivniku i evoluira, mozda djeluje da ide na k.o ali nije to u pitanju,bas mislim suprotno..ima Stipe tesku ruku i jaku bradu,a Naganua ce mo gledat jos puno ako se ne povrjedi ili nesto sl., momak ima potencijala al njegovo vrjeme tek treba doći.. do prije par god je bio beskucnik,a mješanim borilaćkim sportom se počeo bavit tek prije 5god. Pristran jesam ali dajem 75-25% šansu Stipi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Ig0r

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
kuzim te, ali ja u ovom vidim materijal za sampiona. nekad je kvaliteta dosta ocita, cak i kad se bori sa losijim borcima. ova borba bi mogla otkrit neke mane, ali i potvrdit kvalitetu. tesko je znat sta ce bit. ja se nadam isto pobjedi stipe, jer mi se kao lik svida, a i hrvat je pa eto mora se :D uskoro cemo sve znat. e da, ovo da je bio beskucnik. tko je gladniji od njega? stipe je imao dobar zivot i prije ufc-a. ovaj do nedavno nije imao nista. jako bitan faktor. glad za uspjehom je naj jaci doping
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and hazeri

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Je glad za uspjehom je najjaci doping slazem se ali tipa smo gledali i u Zagrebu kada se borio i nas Filip Pejic , koji je isto tako usao na vaganje i u borbu pun sebe i jako ufuran podcjenivsi iskusnijeg protivnika od sebe pa smo vidili kako je zavrsilo i nije bas da je opravdao svoje kurčenje na vaganju :) Spomenuo sam taj Fight Night jer smo u isto vecer imali priliku gledati i Ngannoua protiv Blaydersa , pa budimo realni nije bog zna sta pokazao , je pobjedio ali nije to klasa Stipetova :) Znaci jako puno glad za uspjehom ali znaci i jako puno iskustvo i smirenost , u borbi trebas biti opusten , ja vam kazem da Ngannou nikako nece biti opusten :) A njemu je uspjeh i sto je vec ovdje di je sada bez obzira dali dobio Stipu ili ne , budimo realni za bilo koga od nas to bi bio veliki uspjeh :) Ima Boga i karma is a bitch , nije zasluzio pobjediti jer respekta nikakvog nije pokazao , a frajerise se previse , nije na tom nivou da glumi takvog mangupa , znam da i ja geldam sa navijacke perspektive bori se nas covjek i imenjak Stipeta sa foruma tako da jbg rade bi volio da on pobjedi :) A poslje meca nek odu na odmjeravanje palica , ako ga Stipe i tu dobije onda nek se crnja vrati nazad u rudnik :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ma ne mogu barem zbog "naseg" Stipana sa foruma navijati za drugog:):thumb:...lako meni za Stipu borca..
Nego...Lary..ne trazi Stipe nakaut,bradu..mislim,ne ide na silu..pomalo grebe,trazi i onda zavrsi.Pametno se bori,bez osjecaja dok se crnac treba dokazati sa borcima kao sto je Cigano,Vaskuez i slicni...Hocu reci da Stipe ima taj inat sto su mu usadili promotori UFC-a,a to je najgore sto neko borcu moze napraviti ako zeli da ne pobijedi...tada se stvori taj inat koji te tjera u nadljuske borbe,napore..pogledaj malo Stipetove obrane..nema napada na njega,a da on ne kazni...Ja uvijek kazem..Burmanski boks,nema rundi,tko je duze od minutu na podu gubi i bude bacen u jamu..ti borci stvore inat i tu se vidi snaga inata...borbe od sat i pol,dva...za zivot..doslovno:razvaljen::
da, ovo da je bio beskucnik.
To stoji..nakon toga..hmmmm...nema nazad:thumb:
stipe je imao dobar zivot i prije ufc-a.
Ali disiplina i inat...naprave zivotinju:thumb:
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
ma, ovo bahacenje je show cisti. za pejica ne znam, nisam gledao, ali ovo sta crni radi je cisti show. to ameri vole i tip im daje. njemu u interesu. cisto sumnjam da to on stvarno misli, tj. da je stvarno toliko uvjeren. sve je to show. Kakve je tek tyson imao izjave i koliko je publiciteta imao zbog tog.

Vidjet cemo sve. ja se nadam da sam fulao i da ce ga stipe namlatit, ali djeluje mi dosta opasno...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ig0r and hazeri

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Upravo citam na fight siteu kazu uzimaju pojas Conoru , navodno ce se Khabib i Ferguson boriti za pravi pojas , ne privremeni :) To ce biti dobar fight :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and hazeri

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
zgodno izgleda čokoladni, i drag mi je nekako, ali kad blejo ide na ovog našeg balkanca...
ima da mu odvoji kožu ovaj naš krkan....čini mi se da će ga počet od prve runit ko vreću, bas zato jer ga skroz zaobilaze i govore kako nije za sampiona...
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Crnac je dosta krut u obrani od bacanja..nije bas spreman za graund end pound,a Stipan ima tu savitljivost,inat i svjesnost kako ga hoce shebati..E nece moci..he,he..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and Ig0r