UFC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Hazeri ma reko sam sam sebi ko ga hebe , ili sve ili nista hahaha :)
Stipe ga nesmije samo pustiti da dode blizu njega , mora raditi sa distanse i ici u noge i rusiti , ako ude u klinc i ako ga crnja skine nekako bice hebeno , mora voditi igru i nesmije dati crnji da dode blizu i to je to ... Ovaj nije nikad radio toliko rundi poslje druge ce vec bit mrtav umoran i onda je gotov :) Ispricavam se na ovim izrazima crnja , nisam rasista nego mi je nekako lakse pisat tako , ako ima koji crnja na forumu ispricavam se unaprjed :lol::lol::lol:
500 kuna je veliki dio moje place , ako izgubim cura ce me za jaja objesit hahahha
 
Poslednja izmena:

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Anddd Stillll :) Svaka cast Stipi , bilo je rutavo u prve dvije runde al se pokazalo sta je kvaliteta , i bas se isfurao sta nije dopustio da mu Dana stavi pojas oko struka , svaka mu cast na tome , prvak i prije svega covjek :) I hvala mu sta sam ubrao kintu na njegovo ime :)
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Crni je nakon prve runde izgledao gore od mene kad moram na 5-6 kat po stepenicama :D izgleda mi da nije uopce parter trenirao. ovo je izgledalo smijesno. steta sto ga stipe nije nokautirao, ipak vidjelo se i u kasnijim rundama, cak i toliko istrosen je opasan lik, a i stipi je bilo jasno pa je isao na rusenja. ima kvalitetu, ali ne moze nosit tu masu. ako je pametan skinut ce bar 6-7kg i radit na parteru, ali svejedno mu nebi dao neku veliku sansu u potencijalnom uzvratu. Stipe je mogao bolje pobijedit, ali i ovako je pokazao zasto je sampion. Im having a baby!!! :D

A cormier mi je iz borbe u borbu sve drazi. rodeni sampion. Volkan isto ko i ovaj dosta opasan, ali nije to jos to. Odlicno koristi duzinu, jak, ali ovaj je zivotinja. Bas bi bilo pravedno da se onaj klosar jones vrati nenadopingiran i da ga cormier razbije.
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Nece se on nikada u zivotu moci dignuti brzo sa poda kad ga netko srusi niti ce ikada znati raditi parter , on je kako bi se reklo previše "njonjo" i samo je urokan sa svime i svacime i zato tako izgleda al je ustvari sav neki trom i bezvoljan , jedino sta ima je ta silina udarca , realno kad te pogodi s onom ručinom nokautirao bi bilo koga , al to je jedino sta ima , niti je brz niti zna radit stand up , niti zna parter a nezna ni jiu jitsu , neznam stvarno kako je glupi Dana White mislio da ce ga Nganno pobjedit , i da je kao promotor toliko nepostivao Stipeta Miocica koji je broj jedan u heavyweightu .

A sto se tice Cormiera i Jonesa mislim da i ti steroidi i sve te ilegalne supstance da to jeste neki kick i sigurno ti olaksa puno stvari ali nije on njega pobjedio radi toga sto je uzimao nedozvoljena sredstva , pobjedio ga je jer ga je prebio ko psa :) Ne postujem Jonesa kao borca jer je klosar i lazovcina ali mislim da bi opet prebio Cormiera . Cornier bi mogao bez beda u tešku i ovako i onako je debel al bi ga tamo Stipe namazao ahahhaha
 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
, ili sve ili nista hahaha
Sreca prati hrabre.Cestitam frend:thumb:
A cormier mi je iz borbe u borbu sve drazi. rodeni sampion.
Neznam dug...treba tu biti mentalno jak,puno je cimbenika..A sto se borbe tice necu ni govoriti..Sa jacim parterasima kao sta je bio Minotaur nece moci..jer ti znaju izmoriti,primiti..folirati umor..zavrnuti..Mora tu jos batina i prakse proci,dignuti se i ustati..tako postanes Stipe..tako pokazes da komercijala nemoze protiv ljudskog inata i zeljom da odrzi obitelj..To je Stipe i zato je trostruki prvak UFC-a..To je realnost:thumb::thumb:
neznam stvarno kako je glupi Dana White mislio da ce ga Nganno pobjedit .
Jedan laki panc...30 miliona u depu..ovako 10-ak...hebiga:)

A ovdje se vidi sta je prvak i ona poslovica.."pas koji laje ne grize"..
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Gle, ja nebi bas rekao da je tip toliko los, jednostano je islo sa slabijim borcima i nije dolazilo do zamora. ocito ima previse mase koju ne moze nosit pa evo cak ni kroz 1 jaku rundu. nisam ja bas pratio u zadnje vrijem. pogledao highlightse. ne gledam osim ovako ako se bori koji od tihg boraca kao stipe koje uvijek pogledam. ipak ja vidim tu materijal za nesto puno bolje. vjerujem da mu je ovo bila lekcija i da ce mijenjat. ako ne promijeni nece nikad bit sampion, a mogao bi da poradi na tom. u idelanoj situaciji, a sad sta ce bit ne znam..

po meni bi jones trebao u hw, jer ima nepostenu prednost u duljini ruku i nogu. ja sam za neki index tezine i duljine. nemozes bit 2 i pol metra i hodat okolo sa 115kg i bit u poluteskoj, a cormier bi slomio tempom 99% boraca ,. samo ga jebe sto je kratak naspram vecine poluteskasa a kamol teskasa.

@hazeri ja nisam vidio crnog da je slomjen i da nema srca. on je i u 5 rundi pokusavao i malo je falilo. nije problem u srcu nego u toj masi i parteru koji mu je nepoznanica. zanimljivo da je rekao na kraju da ga je podcjenio. kak mozes podcjenit dvostrukog prvaka. jako samouvjeren lik, ali fali jos puno da bi bio za sam vrh.

Mene najvise jebe sto ga stipe ipak nije nokautirao bar u 5 rundi. bio je jako oprezan, ali i trebao je realno jer ovaj moze potegnut i takav polumrtav taj jedan udarac.

EDIT: gledam bas post fight konferanciju tj, samo crnog. kaze da je glavni problem bio to sto je usao prejako u prvu rundu i ispuhao se. da je trebao uci polako prve dvije i onda birat udrace i oprezno se borit. jedan novinar ga pitao u vezi tezine jer je usao kako on kaze sa 7-8 pounds tezi, ali po njemu to nije porblem i nece to miujenjat. nitko se nije doticao partera. kao podcjenio ga i stipe je puno toughr nego je mislio... kaze da je naucio vise u toj borbi nego u zadnjih 4 godine, ali mislim da nema nista od tog ako ne skine kilazu i krene ozbiljno radit na parteru
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
jesi pogodio si. pametno je do kraja odradio a i probudili su taj dispet u njemu kao pravom dalmatincu :D prije borbe gledao neki intervju sa njih dvojicom i bas se vidjelo da gori u njemu... svaka cast. eto jos me to muci da ga nije nokautirao :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
dalje nece zaraditi respekt
Al hoce novce za samostalnost svoje obitelji i prinove...Za respekt od UFC-a je odavno odustao...i prebio sve ove koji su kokodakali:)
cak ce mu se i dodatno srozati zbog nacina na koji se tukao
Tukao se inteligentno..da ne zaradi jacu ozljedu,a ostane prvak..:thumb:
Slazem se...ali to "malo"zna borcu ubiti volju za treningim.Buducnost ce pokazati dali je spreman za prvaka:thumb:Udarac ima,kondicija slaba...parter slabo..treba do Brazila..malo se valjati,znojiti,skinuti 6,7 kila...poluge,pod..tu se kali zeljezo:thumb:
Evo ovdje se vidi...srljanje u nakaut...umor...prica zavrsava..Hocu reci da pravi prvak treba imati plan b,c,d...a ne samo racunati na "taj udarac":thumb:
minuta 2,44..gledaj kako crncu vec padaju ruke..umor..
 
Poslednja izmena:

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
ima i dobru bradu, jer stipe ga je pogodio bar 6-7 puta solidno u bradu. jednom u onoj seriji 4 udaraca, 2 dosta dobra. ovom nista. samo sta je rekao ne misli da ima porblem sa kondicijom i prevelikom masom nego taktikom, ali to nije bas tocno. steta da ne kuzi, jer ima tu materijala. bilo bi zanimljivo vidjet novu verziju, tj. dal cu uspjet to dovest u red. i on i ovaj volkan su mi se nekako svidjeli nakon borbe. volkan isto u slicnoj situaciji. ima kvalitetu u stojci, ali slabo hrvanje i parter...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Slazem se sa Hazeriom , jedino sto on ima je taj jedan udarac , nista drugo , jednostavno premalo da bih pobjedio bilo kojeg ozbiljnijeg i iskusnijeg borca , a o prvaku kao sto je Stipe niti nema smisla govoriti . On ima samo taj lucky punch , nema ni tehniku a bogami ni kondiciju , a da on poradi na kondiciji , pa na hrvanju , pa na parteru e proci ce jedno 4, 5 godina . Svaka njemu cast ne kazem nista lose , tip je stvarno mrcina , al nije mi ni blizu uopce nivoa da napada pojas , ali eto Dana je sa Conorom napravio sprdnju od UFCa , vise nije bitno tko ce pruziti bolju borbu , bitno je tko ce vise srati na vaganju i na presicama prije meca . Drago mi je da Dani nije dao da mu stavi pojas , jer nije niti zasluzio , a sto se tice tog respecta i borbi u buducnosti mislim da je Stipe osigurao zivot i sebi i svojoj obitelji i da se vise niti ne mora boriti ako ne zeli :)

A sto se tice tih silnih skidanja kilograma , ja bi fino stavio vagu prije ulaska u kavez pa kolko imas sa toliko se bori , pa Nate Diaz je visok 183 cm i hoda sigurno sa 85kg , pa sad zamisli kad ti takav frajer dode lightweight sa 70 kg na vaganju , a u mecu ih vec ima 80 pa ti vidi :)

Cormier me podsjetio na Khabiba , jer je napravio na podu identicnu stvar koju radi Khabib , zablokira protivniku ruke i samo ga mandara po glavi , vidi se da treniraju u istome kampu i vidi se da treniraju skupa i pomazu jedan drugome :respect:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Dc je jako zapostavljen borac,a po meni je jedan od boljih likova koji su se zadnjih 10god pojavili..s Naganu i parter.. sigurno s ovakvom masom ne može puno toga napraviti. Može preseliti u Brazil i raditi na obranama od rušenja, dobit smeđi pojas u BJJ samo da stekne nekakav osjećaj śto protivnik pokušava izvest pa pasivnim partnerom tjera sudce da ga diźu na noge nešto sl CroCopu, jer njemu je ipak 31god a BJJ se uči cjeli život i ne stigne se sve naučit.kad bi se samo tome posvetio onda bi izgubio ono što mu sada daje prednost.. teško mi se izrazit sada ukratko ali shvatiti će tko treba..po meni nek radi više kardio treninge i sparira s dobrim hrvačima u svom kampu i moglo bi mu biti dovoljno da se održi pri vrhu divizije..još jedna stvar..mislim daš Fabriciom Werdumom ne bi izdrźo do druge runde
 

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
605
93
34
Jamaica
Sta mislite o Kabibu protiv Tonija ? :)
Po meni jedina Tonijeva sansa je da zakaci Kabibu neko davljenje u toku rusenja , ako to ne uspe Kabib ce da ga masakrira , posebno ako uzmemo u obzir to da je Kevin Li uspeo da mu udje u full mount i da mu nanese stetu iz te pozicije.
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Khabib je po meni najkompletniji borac u lightweight diviziji , ima sve ima stojku , ima hrvanje , ima ground and pound , Tony je isto odlican borac ali po meni je Khabib bolji :) Pa nije ni Conor budala , sta mislis zasto se on nece vratiti u kavez , pa tamo ga cekaju ili Khabib ili Tony da ja imam 100 milijuna dolara , i ja bi rade sjedio doma na kaucu nego iso dobit batine , jer realno , Conor nemoze nista nijednom od njih , za Tonya neznam ali znam da bi ga Khabib pojeo za dorucak i bacio ga onim medvjedima s kojima hrva :)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Citam danas kako Dana White misli onu vrecu stereoida" Brocka Lesnera dovesti iz kecera jer je kao UFC dosadan sa Stipom na celu.Pa Stipe ce tog "kecera"doslovno iskecirati:D
A i taj UFC...isto politika vlada...bezveze...odo ja na ilegalni Burmanski boks...tamo je fight;);)tamo se bori kako treba...
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Imas sada onaj Bare knuckle , bori se mislim nas Goran Reljic tamo cak mislim i da ima pojas :) Rokaju se onako po seljacki , bez rukavica :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0ahUKEwis2Lq7_M3ZAhVFDuwKHajbAzgQtwIIJjAA&url=https://www.youtube.com/watch?v=5TExYytN_qw&usg=AOvVaw3C-dAsl9v-d3Kif7UjGaD4

Ma moze druze i u UFC-u da bude bomba samo se pojedinci stavljaju u drugi plan..to mene nervira...vidi ovu borbu gore,vidi sta je srce,dusa..sta je tigar i kako grize..E to je fajt..to su borci sa srcem:thumb:Ovo je stara garda,a sad cu okaciti mladu nadu sa doticnim gospodinom.Samo da prebacim:Dto je meni ko vreca cementa:D:D

Vid mladog tigra...ne hebe..to je to druze:thumb::thumb:
to je borba i to je MMA!Gledaj zadnju rundu...he,he..