UFC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
nitko nije vidio kako je taj ultra spremniji borac iz niz. sa najboljim takt. trenerom, bježao u krug po kavezu, pa ekipa ono je bilo deklasiranje u odlukama u milisekundama...
taktika ne postoji kad se bojiš, to smo i vidjeli kad mu se iskinuo ovaj naš brđan iz giljotne...
trenutno je stipe champ, i obranio je, i mislim da kakva je osoba inaće, može samo zasjesti malo sada, on se hrani s tim drugačije od drugih...nije lajavac...nekako kao da mu je prirodno...a i još nešto, pogledajte sve borce kad kreće borba, mislim da niti jedan nema taj takt između koraka, jako brzo mjenja smjer i odvojeno brzo koordinira noge i ruke, baš odvojeno, po meni to jedino još cain radi ali on se jako baca naprijed i onda ako fula ostaje otkriven, stipe je puno brži u tom presjecanju napada...drago mi je da je jedan mirnjak tip kakav je stipe prvak, i fedora sam volio zato, on je još šutljiviji...overeem je ok, za ubacivat ga da ga se malo nalupa, statistički to ga čeka...:udarac::udarac::udarac:
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Huana meri slazem se s tobom ono kako je Overeem bjezao po ringu to je bilo smjesno , oni dobiju ogromnu kintu za svoj posao , smjesno je da se netko tako bori za pojas kao neki uplaseni amater . Za te pare ja bi se tukao sa obojicom bez rukavica hahahahaha :)
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
Ja, iskreno, nisam očekivao takvo ponašanje od Overeema. Posebno me je razočarao na kraju kada je počeo da izmišlja da se Stipe predao.

pogledaj još 10 puta usporeno taj zahvat, jer stipe je pod pritiskom malo počeo klonut, a u istom je trenutku tražio svojom rukom mjesto gdje će otključati svoj vrat, pa sad kad i pogledaš vidiš da je bio stipe blizu no overeem je mislio da on počinje tapkati jer je tom rukom dodirnuo reema pa ponovno, pa još jednom dok nije našao mjesto za zgrabit i počeo kontrirat giljotinji, i tu je reemmislio da će stipe na vratu popustiti brzo, no greška, jer ipak mu je mio pojas, makar nekad ko tetkica priča, smijulji se...
bio je blizu reem, ali je olako shvatio stipu, i eto, dobio po lampi od ovog kad ga je naljutio...
;)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ma bio je Stipe pred nakautom od jednog udarca tokom borbe,zaklecala su mu koljena.Ali tu je prevladala bolja pripremljenost i kao sto kazes zelja za pojasom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
dojava za ufc 204

OSP
Struve
Tumenov
Bektic
Alcantara
kvota 6.39 ez money

+ Diakiese
kvota 9.26

+ Moussasi
kvota 12
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
riječ dojava sastoji se od dvije riječi - prijedloga do i imenice java. označava stanje bliske budnosti, pomaknute percepcije sveobuhvatnosti trenutka sa mogučnošću da ti donese prednost u odnosu na ostale ili ne.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Mislim da je on pitao u smislu "dojave" tipa "imam info kako ce ovaj predati ili pobjediti"pa uvalit lovu...
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Da naravno,zato i kazem.Trebas biti dosta jak da znas eventualni "ishod"UFC borbe,cak sam siguran da takvoga na forumu nema.Znaci pricam o namjestenim borbama.Toliko puno organizacija ima borce koje treba tu i tamo "progurati" kako bi se dobilo od svega pomalo(gore,parter,boks,hrvanje,,,)Ali bez blagoslova gazde UFC-a nista.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 209

209

Organic wannabe...
19.03.2015
369
2.324
143
Stockton, California
Pratim MMA i UFC od sredine devedesetih, upućen sam kako stoji većina aktivnih boraca UFCa trenutno i jako teško bi mi bilo prognozirati i pogoditi toliko parova. Možda dva ili tri. A u namjestene mečeve u UFCu ne vjerujem, možda prije u EliteFCu ili nekoj drugoj korumpiranoj organizaciji.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Da,slazem se.Isto tako pratim i treniram rekreativno sa nekim borcima koji su na regionalnoj razini.Pratim otkada je Cikatic prebio Hosta u finalu prvoga K1,pa Pride,burmanski boks...UFC je organizacija koja favorizira borce koje sponzorira tj uzima pod svoje tako da je meni UFC bio odlican tamo od 130.og do 180-og.Sada ima te svoje borce pa pod time mislim da postoji mogucnost.Kao u boksu Don King.Ali zato dode nas Miocic i napravi generalno sranje..he,he..neda se nikom kao i Vaskuez,Cigano..vec Oweren,Silva...Ronda..to su borci od UFC-a.Tako da tu postoji malo favoriziranja ali car lezi u tome da uvjek postoji "nenadani nakaut"..;):thumb:
Pozdrav drug,subota je..dan za masakar..he,he...:p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

209

Organic wannabe...
19.03.2015
369
2.324
143
Stockton, California
Hehe, da ali meni se uvijek prispava pa mi je više Nedelja dan za masakar.. Rijetko da Live pogledam UFC:razvaljen:: nemam više "dnevnih" strainova samo još Mazar i Ak47 tako da jedva do 23h izdrzim od :razvaljen::. Pozdrav i tebi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Jeste gledali UFC 202 Diaz vs McGregor , dobar fight u svakom slucaju , McGregor nesto mrvicu bolji , ali Diaz je kao i svaki put pokazao srcanost i to da nema off prekidac , dok je McGregor u par navrata bjezao po ringu . Diaz je faca , bjj black belt a uvjdk prihvati igru od protivnika sto je u ovom slucaju bila borba u stojci , siguran sam da je od pocetka dok je bio svjez isao na take down da bi uspio zavrsiti polugom .
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri