UFC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
thumb_18158_homepagebanner_promo.0.0.jpeg



Nije UFC ali tema je u tom kontekstu... ovo mora da bude rokačina :udarac: Napucani su svime i svačim, samo Badr malo vise
coke-smiley-emoticon.gif
:p:p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
25 kila misica u pet tjedana nabio prije jedne borbe kada je izasao iz zatvora...Badr Hari.Nisu stereoidi..nego konjsko meso:D.Inace zvijer od borca..ima srce:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: banovan240

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
To je street fighter, marokanac pravi avlijaner :D. Jedino ga ebe taj ulični sklop u glavi, pa nezna stat kad krene, ne pomaže ni sudac, ahaha :). Na trenove zabrije da je UFC borac, i to mu se oprosti kad je dobar i atraktivan borac sa srcem, prava zvijer.
Sjećam se onog njegovog finala svijetskog GP protiv Bonjanskog 2008 kad su ga diskvalificirali. Tad sam prvi put vidio nekog borca, uz to još i crnca da plače ko curica :confused:, mislim na Bonjanskog, haha. Bio sam siguran da će Hari dobit doživotnu suspenziju, kad ono kita, sve mu praštaju :thumb:. Ko vele šta ćemo s njim kad se jedino zna tući, i da nije borac bio bi kriminalac.
Evo tog fajta, najzanimljiviji dio od minute 4:20-te logično ;) :
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
He,he..bas tako.Volim je te ulicne borce,mangupe sa srcem.Atraktivan je i divlji,a to prolazi.Osobno znam Melwina Manhofa pa mi je pricao kako su zajedno trenirali po 45 dana u komadu bez odmora i jos Hari subotom ubije viski i "kolumb kavu"pa ujutro dode na trening.Hari bi bio sam vrh da je pravi sportas.Ovako ga murija,cuga,droga unazadi..zato on sibne kuru stereoida i lagano..he,he...
 

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
hahah Dobro si rekao Joke pravi avlijaner, taj kad jebe ne vadi :p:D
A jeste 100% to stoji hazeri al jbg covjek voli zivot... a i ovako ima ime koje se sa respectom izgovara u svijetu borilackih vjestina, ima lovu.. jebe ga se zivi covjek zivot..:):)
Ali daleko meni najjaca scena kad Overeemu na pressu obeca da nece izdrzat s njim dvije minute u ringu..:udarac:

 
Poslednja izmena:

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
covjek voli zivot
Jednom prilikom je Mavrovic rekao kako ga jedna piva u nocnom izlasku unazadi(sportski)tjedan dana.Ma sve ok..Nego ako bas zelis biti na vrhu sa pojasima i lovom u depu(mislim na lovu koja ce osigurati dobru egzistenciju)ipak treba biti ful disipliniran i samo u tome.Hari je prava atrakcija i taj njegov bad boy stil ga dovodi na ivente.Ja ga volim..ima srce ali recimo kada ga usporedis sa Emilianenkom..ipak je to klasa iznad.Naravno..pricam o njegovim najboljim danima.Jer smisao svih tih boraca je do 35 godine zavrsiti profi karijeru sa kintom u depu..otvoriti klub,tim i penzija:smoke:A ne u nedostatku novaca ici se tuci sa klincima sa 43,44 godine..pa se obrukati da svi zaborave tvoje najbolje dane.Recimo Lenox Luis...sve ih je istukao u boksu i fino sa naslovom prvaka otiso u penziju.To je posao;)
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Sjajna borba i jos bolji revans.Dva odlicna borca...Ali ipak Mcgregor je moj faforit,jeste da covek u nekim segmentima se ne ponasa sportski ali jako dobar tehnicar sa velikim srecem u borbi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 209

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
se ne ponasa sportski
Sve je to sou,neka,neka,treba biti napetosti da se dobro potucu..he,he..Oboje su odlicni borci i po meni kad je revans onaj koji je izgubio treba nakautirati.Znas podatak kako Vaskuez nije nikada izgubio revans.Kazu kako toliko dobro prouci greske u prvoj borbi da dok ih ne savlada ne skida se sa treninga.Dokaz je nikad izgubljen revans krenuvsi od amaterskog do profi MMA.
 

209

Organic wannabe...
19.03.2015
369
2.324
143
Stockton, California
Vidi sudije jesu dodijelile borbu Mcchikenu ali ko god se razumije u MMA a nije Mcchikenov dickrider zna ko je pobijedio! Cak se i Mcchiken iznenadio kad su proglasili pobjednika. A i ja ti nisam objektivan po pitanju Diaza pa je bolje da se vise ne raspravljam!!! Peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
sorry Bigexcalibur..
sve u redu drug,nego ne znam sta se izdesavalo sad sam usao.;):razvaljen::
;ajd brisi drugaru "ne slazem se",nas kolega:)
hvala Haz na brizi,kolegijalno od tebe nema sta:respect:.Kako vidim sad sve je ok nema negativni lajk.
,a sada sve vise u MMA
Upravu si,po meni kako pratim situaciju boks jenjava polako sto se tice gledanosti i nekog soua.Evo recimo ovo,nesto su najavili da ce Mcgregor napasti srednu kategoriju u boksu odmah na titulu i ako u toj borbi pobedi dominacija MMa borca , boks ce biti u krizi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and 209

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
.mmamania.com/2017/4/19/15362544/ufc-fight-night-108-diego-sanchez-blames-medical-marijuana-recent-heart-problems-mma
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Drugari pogledajte i procitajte bas ovaj clanak.Jer ja sam dosao do kontstatacije da je njega oprala vutra,jer je nesto on kao eksperimentovao sa medicinskim kanabisom i sigurno naisao na neku sativu koja ga je razvalila.A opet kako je moguce da ga opere kad mu se to desilo u toku treninga,dumam da nije sigurno dosao navaren na trening.Kontam da nije imao razvijenu toleranciju prema marihuani i da je imao mozda neki flesbeck ili tako nesto.Sta vi mislite.Stim da je i on sam rekao da kad mu se to desilo da se uplasio i onda ja eto vezujem stvari da ga je oprala pa je dosla i paranoja i sve sto ide sa njom.