UFC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Kako ne drug Kimbo je majstor , Kimbo uličar baraba stara hahaha , kad sam bio klinac lozio sam se na njegove borbe full :) Evo drug po meni najkompletniji borac UFC a kojeg sam ikada gledao , ovaj se hrva sa medvjedom :)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Dali itko ko prati MMA preko 15 god moze vijerovati da je ovo jednom bio "Cro cap"..tako prebiti jednog "monstruma"ko sto je Silva..ejjj...pa kad je to neko napravio...i sta..on ide sa "kecerima" nakon 40-e..A covijek bio legenda...(iako ga nikada nisam volio)
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Conor je pametno odradio suspenziju , sve ce napraviti samo da se ne mora boriti sa Khabibom ili Tonyjem , jer bi ga obojica prosuli ko seljak đubrivo po njivi . Da je branio bilo koji od dva pojasa pa i da je izgubio bio bi prava faca , a ovako je ispao smjesan , nadrogirani majmun . Pojas lake kategorije je osvojio na osnovu jedne borbe sto je smjesno i nakon toga nijedan pojas nije branio sto se nikada u povjesti nije desilo . Po meni je GSP najveca faca tog sporta ako se ne varam nemojte me drzati za rijec ali mislim da je covjek branio pojas 9 puta . Conor je jako dobar biznismen i svaka mu cast na tome kako je sve to odigrao i kako je zgrnuo ogromnu svotu novca ali kao sportasa ga ne cjenim niti malo , smece narkomansko .
Khabib Nurmagomedov je startao mma karijeru 2008 godine , nije ga nitko nikada porazio , kaze da nije nikada niti na treningu u zivotu tapkao , niti da je ikada izgubio mec . 25-0 nije trash talk , to je real shit , zasluzuje priliku za titulu pa i pojas lake kategorije ako se pokaze bolji od protivnika . Onda neka Conor stane u red i da se pozeli vratiti nebi mu dao priliku da odmah moze napasti titulu . Mislim da u lakoj kategoriji ima boraca koji ga mogu pobjediti i mislim da su i Diaz i Ferguson puno bolji od njega , ako cemo iskreno , po meni je Diaz dobio i drugi mec , samo sto su ga suci pokrali .
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Potpisujem sve što je @Ig0r napisao osim mozda ovo za GSP..tu je meni 'Spider' neprikosloven..
@hazeri King Mo nije neki žnj lik kečer, ima Mirko jos ono nesto..al slazem see s tobom..nije mu trebalo ovo:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Mirko jos ono nesto
Nema drug..izgubio je to nakon 2006 godine kad je zadnji Pride osvojio u Japanu...Tada je bio tigar zeljan krvi,a sad samo razmislja kako da stavi na temelju svog imena pare u dep..Iako ja to postujem,zasluzio je..Samo sto vecina boraca nastavlja tako sto skupi svoj tim,mlade snage uceci ih i saljuci na turnire.Recimo Brazilci...uzmi knjigu "Srce borca"..jako zanimljivo:):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Slazem se sa Hazerijem ali opet , Mirko je covjek u godinama koji je i dalje aktivni sportas i borac , ima on dovoljno novaca da se vise nikada ne mora boriti u to sam siguran tako da mislim da tu ipak prevladava ljubav za time sto radi i naravno zeljom za borbom :) A ove novce koje sada dobiva trenutno za borbe sumnjam da bi itko to odbio tako da samo naprijed Mirko dok te zdravlje i sre sluzi , neka ti je karijera sto duza :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and hazeri

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ali Haz, mozda je malo podcjenjivački tako govoriti o liku kao da nije napravio nista od 2006.da,to mu svakako je bio vrhunac karijere,popusio je u kavezu jer ga je shvatio olako,al uzvrat protiv Gonzage,King Mo, Satoshi Ishi zlatni judas kao i abdidakarikarorrr..kako se vec zove,svakako nisu likovi iz crtića..ono s barutom i kosakom mu stvarno ne treba al ok,.mozda sam presubjektivan :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Tu je po meni bio vrh..nakon toga su porazi u UFC-u..od 9 borbi 5 poraza,jedna nerijesena,tri dobivene na folove...da ne govorim Konga,Gonzagu.Santosa...nakon toga Japan..Nove godine sa neiskusnim borcima..pa foliranje udaraca u jaja...Covijek koji je sa Hostom tri puta ulazio u ring i gubio i poslje se vracao nije vise isti Mirko:thumb::thumb:
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
Dali itko ko prati MMA preko 15 god moze vijerovati da je ovo jednom bio "Cro cap"..tako prebiti jednog "monstruma"ko sto je Silva..ejjj...pa kad je to neko napravio...i sta..on ide sa "kecerima" nakon 40-e..A covijek bio legenda...(iako ga nikada nisam volio)
Postoje dvi jako bitne stvari o Mirkovom vremenu u pride-u. Kao prvo bio je na steroidima. Kao drugo Wanderlei Silva je cijele dvije kategorije ispod Mirka. Nemojte se zavaravati Mirkovim "integritetom". Kao ni sada. Pogotovo sada kada se po steroide može uz recept kod doktora.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Mirko nije bio 2 kategorije iznad Silve jer je dopingirani Silva skidao kg da bi mogao nastupit u poluteskoj do 93kg a u pravom životu je uvjek bio 10kg tezi.mirko je ulazio u borbe s prosjekom od 104kg ,što je bila kilaza Silve u njihovom zadnjem mecu a mirko je bio laksi za 4kg(100okruglo). Inace mirki su spocitavali stalno da bi po konstituciji trebao u polutesku gdje bi vjerovatno brisao pod s svima..cisti info radi..al nebitno,evo jos 1 kecer nakon cega dolazi
Edit: sorry na spamu jer tema je UFC a ne mma:rofl::zvizd:
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri