UFC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Immortal Bitch

Aktivan Član
15.04.2018
159
534
93
Uf i ja volim UFC po meni je ovo demon od covijeka taj je tuko sve zive i nezive,ima preko 300 pobjeda,izvorni tajlandanin,nez jel ga tko spominjo,al eto ako nije.Lik istepa nogama ove sto drze stitnike za udarce,kontam kad bi normalnog covijeka sprasio jednim takvim udarcemda bi mu kosti popucale,ima negdje i video gdje rusi stabla od banane,pogledajte ga u borbi lik je zvijer cak je dobio i oni shaoin LIa u UFC
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Još jedna najava:)
Ne mogu dočekati::lulamira::
Edit: rekao je DC "jedini način da me dobij je nokaut, budemo li išli na 25min ili cu ga zavrsiit ili na bodove,tako ne mogu izgubiti,jedini način na koji Stipe moze pobjediti ovaj meč je da me zavrsiit ali to mu nece bit lako"..i stoji ova izjava, tesko da Ce Stipe odnosno pobjedu preglasavanjem ili da Ce nadhrvat DC a.. posebno jer Ce UFC jedva dočekati da mu skinu pojas i daju ga svom igraču
 
Poslednja izmena od urednika:

ironymous

Aktivan Član
27.08.2015
244
2.900
143
Tehnicki knockout u prvoj, eventualno drugoj rundi. Covjek je napravio do sada sto jos nitko nije a ovakvih izjava smo se u ufc-u poprilicno naslusali :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Po meni ovo Stipe dobiva , DC ce morati traziti klinc stalno i pokusaje bacanja ili udarce iz klinca , jednostavno je puno nizi od Stipeta i mislim da je premasan , nemoze imati tu brzinu koju Stipe ima :) Stipe samo treba pametno pogadati i izbjegavati klinc i rusenja jer ga tu DC moze ugroziti . DC svakako da ima sanse takav je sport jbg , ne podcjenjujem DCa odlici su borci ali mislim da je Stipe ipak malo kvalitetniji i da ce biti “ and stilllll “ :)
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Zao mi je Stipeta bio sam uvjeren da ce pobjediti . Svaka cast Cormieru iako im ono fejk sranje sa Brock Lesnarom , ono naguravanje nije trebalo , mogli su barem malo bolje to odglumiti , taj UFC postaje sve vise smjesan , za koju godinu to vise nece niti biti zanimljivo gledati .
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
, za koju godinu
...ce biti ko keceri..jer se trci za lovom;)
A Stipan nam treba dobiti dijete:)..pa nakon sto ga dobije postoje dvije solucije...da postane "tata"u penziji ili usmjeri tu "snagu dijeteta" da prebije jos par "foliranata"..ako bude ovo drugo..vidjeti cemo Stipu u novom svijetlu;):thumb:
A sto se crnca tice..covijek zasluzeno pobijedio cekavsi svoje najjace oruzje..Stipe je dobio udarac...ma malo je reci "pocetnicka greska":):)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ig0r and Jojoman