UFC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Pa to ti je ujedno i odgovor zasto miočić nije htio prihvatit mec s nikim. Gubi sve u sl poraza a ne dobiva bas nista
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
to je ujedno i tebi odgovor da stipe nije ni heroj, ni veliki sampion, vec iskalkulisano deriste kao sto DC kaze
 kaže tko?  ti si ocito hejter neki. Inače DC je meni jedan od najboljih i dražih boraca i uoči prvog meča govorio sam da će to Stipi bot najtezi ispit, dok su drugi govorili da ce ga Stipe samljet, pogle malo unatrag temu.. Dosta mi natezanja s tobom, peace :))
 

Prilozi

  • image.png
    image.png
    853,4 KB · Pregleda: 5
  • preuzmi (1).jpeg
    preuzmi (1).jpeg
    6,5 KB · Pregleda: 5
Poslednja izmena od urednika:

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ne treba mi prjevod hvala, nezz koji k si se zakacio na to sta plačko priča s A. H? Kakve veze to ima s bilo čim? To je tvoj stav, Bogu hvala imamo svi pravo na svoj, tvoj je da se miočić ponaša poput derišta, ja to gledam drukčije. Pa kad smo kod toga evo i to je to od mene upuceno tebi: Stipe ima pravo tražit instant revanš ako ćemo po fer playu, kao najuspješniji UFC ov prvak teške kategorije, zasto bi prihvatio bilo koji drugi meč jer u sl poraza bi bio pokopan od strane Dane W., i nikad se vise ne bi približio borbi ua naslov, ako pratis znas o čemu govorim. Ako ćemo gledat lovu, a ne fer play onda je DC ***** koja traži laku zaradu u borbi s Brockom Lesnarom, nadopingiranom svinjom na koju ameri svršavaju! To jednostavno nije fer play i svi oni koji tako misle nemaju veze s sportom, mogu se prebacit na wwe. A to što A. H, i ostali guraju borbu s Lesnarom, i što priča DC nije fer play i zapravo je DC derište kojem nije do ostavštine i ponosa nego love i cirkusa. Stipe je čovjek s najvise obrana i službeno najveći prvak teske u UFC u, a da to ne mislim samo ja nego mnogi drugi koji zaista vole sport, a ne cirkus evo ti jedan link od nekog kome A. H ne moze noge oprat. Mr. Joe Rogan Kao što rekoh. Mišljenje je ko i ona stvar, svatko je ima. DC se boji, to je moje. Odjava.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

satarush

Aktivan Član
11.07.2019
215
767
93
za nekog pametan, za nekog deriste.. ovde objektivnost zavisi od nacionalnosti izgleda :D
zasto deriste? zasto bi se upustio u riskiranje ozljeda u ringu za visestruko manje para nego neki borci koji uopce nisu njegovog ranga?
jel ti mislis da se stipe stvarno treba nekom dokazivat? pa s kim da se on udara, sve je pobjedio? ameri hajpali ngannou-a i dali mu preko reda sansu za titulu, stipe ga je ugasio ko svijecu.
cime? pa npr time sto bi PPV bio bar 500% veci nego sa miocicem.
toliko o mma-u i njegovoj sportskoj strani. to sto amerima mozes prodat pricu i sto organizacija tolerira visestruke doping "sportase" takoder govori o njoj samoj. jebiga.
covek je anti harizma i sarm :D
ovo govori najvise o tebi :)

GO Stipe #andNew
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Jojoman

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ma pusti, sve je jasno o čemu se ovdje radi, ne valja Stipina frizura :D
Nego daj nek član koji govori da je Stipe derište koje se nije htjelo boriti nađe podatak 1 gdje mu je uopce bila ponuđena ikakva borba u međuvremenu, a da je Stipe odbio? Nece ga naći jer ponude nije bilo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Sta to izvali i osta živ? Dobro li ga :poop:Kako se zove ovaj event i daj plakat službeni ufca? Dakle UFC***(broj) i naslov eventa ako uopće znas sta to znači, ako ne znas upitaj Ariela:D:rofl::))Nisi odgovorio na pitanje kojeg je protivnika u 14mjeseci odbio? Nisi ti trol, nisi :D :udarac: sta skupljas broj postova tu trolajući :udarac:
 
30.07.2017
71
90
18
prijatelju odbio je pola heavyweight lige, vise puta rekao ili dc ili niko, a to nije mentalitet velikog sampiona vec derista, to je kao i mekgregor maltene, isto se ponasaju posle poraza.
a sto se main eventa tice i UFC 239: Jones vs. Santos je bio na plakatima, ali je peoples main event bio askren - masvidal. tako i ovde, stipe dc tek treci po zanimljivosti. nemoj da se sekiras zbog cinjenica prijatleju, svakako cemo za 36sati sve znati. srecno stipi i vernicima :D
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Ti nemaš pomja sta pišes niti o čemu Screenshot_20190816-171904.jpg evo malo edukacije, prvi meč na listi je main event, da je onako kao sta ti sanjas onda bi to bilo prvi put u povijesti da borba za pojas teške kategorije nije glavna borba večeri.. Tako ti ti ide "prijatelju" da imas sad 5 borbi za pojas u 5 kategorija, ona borba za pojas u teškoj bila bi main event.. A ako ti nije jasno kako to da prva borba na listi je main event ili glavna borba večeri moram ti rec da ide obrnutim redosljedom, event predvode ova 2 borca i njihova borba kao glavna borba večeri zatvara event, a evo ti ako ne znas guglat ili ne razumis jezik kojim govorim link pa samo klikni na ovo zeleno i otvorit ce ti se članak na jeziku na kojem pišes u slučaju da ne razumis ovo s slike sunaslovna borba večeri je Nate Diaz vs Anthony Showtime Pettis, predzadnja, a glavna borba je...
Evo ono zeleno na sta trebas kliknut da bi to procitao na svom jeziku https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubri...svih-pet-borbi-glavnog-programa---571596.html
Prestani trolat i spamat, sljedeći post ti ide prijava, obecavam pa troluj negdje drugo, u ovoj temi ti nemas sta radit, svojim komentarima si to dokazao.
Edit. Znam ja da ti znas :D ali ta mržnja i potreba za trolanjem je jača od tebe
Edit2. To da je odbio pola lige.. Pa daj samo jedno ime koga mu je ufc ponudio pa je odbio, jedno samo od njih toliko bit ce dovoljno.. Samo se ukopvas i otkrivas
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
30.07.2017
71
90
18
prijatelju moj dobri po vutri, mogli bi da nastavimo pricu ali da se ne sekiras toliko i da nisi vernik u stipeizam i samoproglaseni trol detektiv, ali kanda na birou za zaposljavanje jer slabo vatas te neke trole i autobuseve :D
jos samo 36 sati - tika taka tika taka lep pozdrav
 
  • Haha
Reactions: Jojoman

hidro

Banned
Banovan
24.04.2018
59
173
33
35
isamarace ga nganu ko vola u kupusu, TKO u prvoj rundi #AndNew
Ti zbilja ne volis Stipu he,hesmiley9934

@Tem@
Nate Diaz je sluzbeno lice "Game on nutrition" firme za proizvodnju CBD ulja i ostalih derivata.Ujedno mu je to sponzorstvo,partnerstvo osiguralo dobru egzistenciju.
A i nakon njega vecina boraca konzumira CBD kako u Americi tako i kod nas na balkanu.
To je u borilackim sportovima sasvim normalna stvar,svakodnevno konzumirati cbd nakon i prije treninga.