UFC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
koda gledaš kako je lav otkino antilopi nogu i kažeš, pazi sad, kad se antilopa trgne pred zimu i zabije papak lavu u usta...
tko nevidi stipin inat i buljaru kamenu taj treba počet gledat šah...stipe nema fajta di pokazuje očaj, strah, ostali borci samo glume fajtere i opake tipove, stipe, kabib nadljudi, pa niko dugo dugo, pa onda mi smrtnici...
nekad je cain tako iso ludački, kabib je još nekako sposobniji, luđe spreman specijalno...meni, nacionalni aspekt je tema samo za trkeljanje...
:vutra:
 

satarush

Aktivan Član
11.07.2019
215
767
93
@zeleno_je_boja_ljubavi oce li ta slika?

alo stiperijanci bradavice su vam se svima ukrutile, spustite se na zemlju pls :D nganu ce ga resiti poput overima samo iz drugog pokusaja do kraja godine
kruti smo od subote.
do te price molim te da ispostujes dogovor, pa onda mozemo pricat i o francuskoj vreci za napucavanje.
ne treba mi cover, treba mi profilna, to je bio dogovor. tebi je na profilnoj i dalje medvjed. ja sam nasao sliku, a onaj cover slobodno izmijeni sto se mene tice
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gica-prasica

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
@zeleno_je_boja_ljubavi daj prestani spamat i trolat više:wave: nisi zabavan nikom osim sebi
Edit, zabavan sebi a dosadan svima drugima, kompleksi hebeni su kod tebe.. Ako se budes kladio opet objavi tu pa da odigram kontru, listo sam temu od starta maloprije i skuzio da si od svih tvz "izi moni" samo jedan par pogodio, treba igrat samo kontru od tvojih predviđanja, da sam ranije to skuzio obogatio bi se jbt.. Karma is the bitch
 
Poslednja izmena od urednika:

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
ćeraćemo se jos braćo prijatelji
:rasta: hoćemo bome, evo ja prognoziran opet t.k.o u 4.rundi za Stipu, mozda cak i prije. Hoćeš igrat Ticket zelena ljubavi,daj zicer neki:D primam oklade i od tebe :rasta:
Dobro je buđo sta si se nalozio
Brate nezz jesi li,ali ako nisi samo pročitaj komentare poštovanog druga,člana,prijatelja po vuvi;)
Nekad je šutnja najbolji odgovor.
Ps.poštivam i volim DC a, i vjerojatno bi navijao za njega u 90%njegovih borbi jer i je drag.možda mislim da je on jedini lik koji se moze tuć s Stipom i zna dobro da je sposoban, pitanje tko je tu galadniji..Stipe je dokazao da moze pojest ,ne 1 , nego sve što DC baci,ozlijedio mu tijelo genijalnom promjenom game plana u toku meča i 12 čistih,nebranjenih u jetru i rebra.. zanimljivo jer DC uvijek izgleda u licu neozljeđen,isto upija odlično te udarce,ali gledajući snimku ,sjetith se CroCop ovih instrukcija,"svaki hrvač pada od koljena ili nekog drugog udarca, jednostavno to im je slaba točka,DC moze uvijek svakog pobjediti i to ne bi uopće trebalo biti iznenađenje,ali nekako osjećam da mu je vrijeme prošlo, ne vjerujem da ima snage nakon 3 plesati s Stipom,a Stipe samo treba ostati na nogama, malo pametniji gard.. mislim da je otkrio slabosti DCa..tjelo,ne glava!znam da Stipe 5puta više želi i ne zelim uopće pomislit da ga Nece zavesti.na 5rundi Nece jer osim ako ne bude DC primjenio taktiku Khaiba i meč otišao u tom smjeru,nezz bi li me uopće iznenadilo sl zato Ce bit vrh gledati borbu i s Stipom proživjeti jos jedan veliki trenutak u njegovu profesionalnom životu:)
Nakon te pobjede mislim da Ce dobit puno više poštovanja i ostalog to mu je do sad osporavano..eto! Neka ostane zapisano:D napušio sam se ko kreten sad od živaca, mozak radi 1000 na sat ,a na ulici kupio:)
P.s .mislite li da bi temu trebalo preimenovan u " MMA" ili mozda "kontaktni sportovi".. inače ako pišemo o Fedoru,Mirko, Prideu, spamamo temu.u teoriji.bas bi volio cut neko razmišljanje u tom smjeru:smoke:
 
Poslednja izmena od urednika:

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Ma respect obojici boraca za rad i trud !
Nadimke dijelim s razlogom
UFC je no1, zamijenio je pride, svi pratimo tu svjetsku organizaciju koja je broj jedan tak da ono, nema potrebe za mijenjanjem imena,a i da ubacis koji video s ffc-a ili ksw-a nebi ti nitko zamjerio..
I ja sam se bome upusio ko zmaj, vrtim neke trake, svako dobro zelim :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

satarush

Aktivan Član
11.07.2019
215
767
93
ćeraćemo se jos braćo prijatelji
nemamo zasto, brate prijatelju, pokazao si da si nula.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jopezg and Jojoman