UFC

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
justin ga deklasirao, preostaje jos za vidjet sta moze napravit khabibu, kaze justin da za khabiba ima posebnu taktiku, dok za Tony-a nije imo sve dok nije usao u ring...ako jej sueci po prijasnjim borbama khabib je neddodirljiv, ali moram priznat da bi ga volio vidjet kako krvari, ne da mrzim covjeka vec je takav sport, a jos nije krvario hehe
 

satarush

Aktivan Član
11.07.2019
215
767
93
bice veselo, nadam se da ce ovaj puta biti "and still", iako, mogli bi ocekivati nesto sto nismo vidjeli ni u jednoj borbi, a to je borba u parteru, gdje svi daju prednost DCu.
po meni takticki fail od cormiera pogotovo u drugoj borbi koja je trajala. ako stipe uspije eskivirati rusenja, a jedan je od najboljih u tome, vjerujem da moze umiroviti DC-a
 

Pig2

Aktivan Član
09.05.2019
76
259
53
justin ga deklasirao, preostaje jos za vidjet sta moze napravit khabibu, kaze justin da za khabiba ima posebnu taktiku, dok za Tony-a nije imo sve dok nije usao u ring...ako jej sueci po prijasnjim borbama khabib je neddodirljiv, ali moram priznat da bi ga volio vidjet kako krvari, ne da mrzim covjeka vec je takav sport, a jos nije krvario hehe
to sta govoris da justin nije ima taktiku za tonya nije istina
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Najradije ne bih gledao. Prošlu sam svih 5 rundi bio na iglama, samo čekaš tu jednu bombu da ugasi svijetla, ne da mi se proživljavat isto. :)
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Opasan je Francis ali nekako sam bio miran cjelu njihovu prošlu borbu, usput, imam osjećaj da će ishod bit isti, na 5 rundi zna se tko to uzima,and still..