Uff

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.01.2009
2
0
0
Ne znam jel ova tema treba biti pod Medicina ili ne, ali imam problem... Od ljeta pusim bas intenzivno, manje vise svaki dan. I u zadnjih mjesec dana se osjecam dosta cudno. Imam lose tripove kad pusim i bas se odvratno cudno osjecam... Jel stvar u pretjeranom konzumiranju dima ili mi nesto nije uredu s glavom??
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
prije bi reko da je u glavi..
a mozda je i do dima....
ko zna sta su ti uvalili..u ovo doba nika neznas....
nema se tu sta pametno za rec... probaj mjesec dva da nezapalis (ak imas lose tripove garant nije ni gust) pa se val mos suzdrzat...
a moz je i do ekipe....
probaj pa vidi...

gud lak.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Bit će da u pretjeranom konzumiranju...nakon nekog vremena, više nema tolko high-a i euforije ko u početku...meni recimo prva pljuga bila prije najdraža, ono digla bi te, bacila na neki high, a sad mi npr. prva najgora, ne sad zbog nekih bad tripova, ali me prva spusti, pa tek onda neka 3. - 4. počnu radit svoje...tu su i povećana tolerancija i pušenje stalno te iste robe...trebalo bi se mijenjat svaki tjedan, onda bi više zabijalo...ovako mozak nauči šta svaki dan radi, pa više ni nema tih nekih spontanih tripova, ludih smijalica i psihodeličnih letenja:) a i osim tolerancije, tu je i set & setting kako bi reko Ex...kad si svaki dan sa istim ljudima, na istim mjestima i radiš jedno te isto, high mora definitivno biti manji čisto zbog rutine i dosade zbog istog... meni majke mi dođe da više izađem iz te šume/a u kojima svaki dan i po danu idem po gradu i pušim među ljudima...hahah, onda bi barem bolje zabilo:D al jebiga, šuma i dalje ostaje jazbina:icon_mrgreen:
 
18.01.2009
2
0
0
bila je stvar u dimu...pretjerano konzumiranje je dovelo do paranoje i osjecaja tjeskobe...smanjio sam na jednom tjedno i predobro se osjecam i puno bolje se mogu napusiti nego prije :) hvala na savjetima