Ujina mi umire od raka i trebam "phenix tears" HITNO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Molim dobre ljude da mi pomognu. Ujina je u bolnici dobila informaciju kako iam jos max 2 tjedna zivota i sve sto ja mogu uciniti je probati ju izlijeciti sa uljem od vrhova marihuane.
Neznam dali se kosim sa pravilima foruma ovako javno da zatrazim pomoc ali ocajan sam i trazim ju svejedno. Dakle molim nekoga tko ima vec gotov "proizvod" da mi ga proda. Spreman sam dobrano platiti jer zena umire u bolovima jako tesko dise i nemoze spavati, jako mi je tesko to gledati. Molim nekoga ako posjeduje koji mililitar ulja pa da joj makar olaksam vrijeme do smrti jer se jako pati. Ako netko ima ulje neka me obavijesti private pa cemo vidjeti sta i kako dalje. Molim pomoc! Hvala!!
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Prvo, protivno je pravilima potrazivati...a kao drugo, jako je mala sansa da itko ovdje ima ili zeli dati/prodati ono sto ima...

Ne zelim ti unistiti zadnju nadu, ali ukoliko je dijagnoza takva da je na samrti, ulje joj tu ne bi pomoglo jer je to vec terminalna faza gdje vise nije rak problem, nego otkazivanje organa jer su previse unisteni...moze joj samo olaksati te zadnje dane i ublaziti bol...

Zao mi je cuti za takve situacije...zelim ti sve najbolje...