Ukidanje shouta/chata

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ukidanje shouta/chata?

  • Da ukinite shout.

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    26

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
a ja sam morao reagirati na tvoje reagiranje na moj post i to je to. No problem , pa ljudi sta cemo ako necemo iznositi svoja stajalista jebo jednoumlje.
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
moj stav je....povremeno ukidanje uz povremeno uključivanje:bis:...nek se ljudu zažele malo...ne im sve dati uvjek..hehe:devilfingers:

Smatram da bi tako i shout i forum dobili na kvalitetu:thankyou:jer bi se više pisalo na forumu kad nema shouta..a kad bi bio uključen ljudi bi više komunicirali:family1:
jer sve dopizdi kad se ima :vomitwar:


:abducted:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
bas tuga, slazem se sa tobom...propuh neki uletio. prije su se bar ljudi podjebavali pod topikom..ovako se sve vrsi preko shouta..nemam vise sta da citam pa da se smijem :icon_lol:
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Treba staviti chat umjesto shout box-a. Bilo bi jednostavnije, ljudi bi znali ko je prisutan, kome se obracaju, postojao bi private chat kada kliknes na nick. Postoje plug-in za forume u obliku java ili flash chat-a.

To sto ljudi ne postuju vise kao prije je zato sto nemaju valjda sta da pitaju, ili su neupuceni, ili zato sto im stalno govore koristi search. :) Iako ti neki ljudi bi stvarno trebali da koriste search, vjerovatno se uplase od clanstva sa dosta postova pa ih je stid. :p
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ok vidim da su ljudi da se pusti shout..i to je ok..vecina pobjeduje ...a sto nebi pokusao genjo dragi ukinuti shout bar na tjedan dana...testa radi...da vidis oce li se nesto promjeniti...ovako pricamo u suplje:icon_lol:

samo ideja :sun2:
 

psycho.ludjak

Aktivan Član
08.10.2006
66
2
0
32
slazem se,forum ima veliku posjecenost a svi uglavnom vise na chatu,nek se proba na tjedan - dva ukinut chat..kontam da ce bit mnogo vise tema i postova opcenito
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
zato kazem tjedan dana...testa radi....cisto da se vidi situacija nista drugo...a ma..kako god...odluka je na vama :icon_lol:
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
Treba ljudima dozvoliti više slobode na podforumu"sve i svašta"....Ili....uvesti jedan slobodan podforum...đeb se moglo opušteno oftopičarit....:prof10::bis:

I da...za probu privremeno :lock:ukunuti :vb_devil: shout ...........:wave:

:bong7bp: :facesjump:
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Nikada!Bez shouta nema zabave,na njemu se zezamo pricamo dozivljaje,postavljamo pitanja, I ONO STO JE NAJVAZNIJE "UPOZNAJEMO JEDNI DRUGE"!!!STOP UKIDANJU SHOUTA!!!!Legalize shout!!!ole,ole LOL
 

Slične teme

Odgovora
0
Pregleda
60K