Ukinuta prohibicija u rvackoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Ne kontam kako će svi posijati biljku kad je još nelegalno?:confused:
 

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
• Ciljevi:
– Konoplja postaje pravno zaštićena biljka od nacionalnog interesa
– Svaki punoljetni Hrvatski državljanin može uzgajati sve vrste konoplje, prerađivati je, konzumirati i prodavati sve vrste proizvoda od konoplje
– Bez poreza
• Ovo je Hrvatska pamet i Hrvatski model

Uključiti sve zainteresirane u Udrugu - ODMAH
To je jasna poruka zbog hitnosti jer 15.4.2017 treba saditi.
Odraditi i zaraditi.

o_O

...prvi glas...ni letka ni plakata vidio..
:popcorn::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Iskreno ni meni nije jasno skroz iako sam fb i mobitelom pričao iks pita sa voditeljem Vjeran Skurjeni probajte ga frendat pa da pojasni. Ugl taj neki dokument koji je urudžbirao postaje zakon nakon mjesec dana dakle od 20.5....
 

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
evo ja gledam i video na youtube, i ne kužim, da mi sadimo i prodajemo, da dovedemo prijatelje??? mslim lik sve fino priča ono što znamo svi, da je marihuana ljek, smanjila bi probleme države, rasteretila sudove, policiju i to sve... ali ne razumjem kako misle kupiti "pravo". o tome slabo priča, nego jedino da su oni poslali to saboru i ostalima kao neki zahtjev uz obrazloženje, ali to je rađeno već mnogo puta. (nisam pijan ni napušen..malo gladan)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ahaaa ;) . Satirički kutak samo u pogrešnoj rubrici :upiii:. Dobro.., bar sam na prvu skužio o čem je riječ :D.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Tek kad Sabor potvrdi to sa pravne strane stupa na snagu (a nece jer su konzervativci na vlasti). Ovako nula bodova.

Znaci Vlada RH predlaze zakon i salje dalje u proceduru u Sabor. Ide prvo, drugo itd citanje, Sabor to potvrdjuje ili odbija. Ako potvrdi, onda je sa pravne strane sve cisto.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: deraxor

deraxor

Banned
Banovan
28.05.2015
384
648
93
ma znaju oni to u saboru sve, koliko puta su i sami političari zagovarali legaliaziciju konoplje.
tu su neki veći i grači u pitanju koji nedaju, farmaceuti pretpostavljam koji drže konoplju dalje od ljudi. Znaju oni koliko bi im posao opao, evo ja prvi idem sad do apoteke po ljekove jer nemam dima. I naravno nosim im novce. Zatim proizvođači alkohola, pa i naftni lobiji, od konoplje bi se i bio nafta radila dijelom. I sad će on njima objasniti i podnijeti zahtjev. I to sve u mjesec dana. Daj bože da uspije, ja bi mako Titinu sliku i njegovu stavio al od toga ništa.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Daj Boze da se nesto konkretno pokrene iako se dosta maklo sa mjesta sve po pitanju cannabisa.Brine me jedino politicka situacija jer moze biti "dvosijekli mac".Jer mogu zakon tj.prijedlog prihvatiti odmah za inat drugoj strani i obratno.Samo je vazno tko ce imati vise ruku za prihvacanje prijedloga.Sada..jel sam ja dobro shvatio.Jer to pisem sa svrhom prijedloga nekog zakona u saboru.dali ce to tako biti i sa ovime..vidjeti cemo.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Kakav novi zakon??? O cemu ti pricas? Nista u Saboru takvoga nije doneseno. Daj ne buni ljude ovdje. Nayebat ce bezveze. :upiii:
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Sve sto se malo bitnije desavalo je iz drugog mjeseca prijedlog sdp-a o uzgoju i u cetvrtom mjesecu odbijanje Plenkovica prijedloga o uzgoju vutre.To je ono sto ja pratim.A sada..mozda kolega zna vise..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.