Uklonite miris kad pljugate u kuci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ej ljudovi, imam i ja problem a da nisam ni znao :D
danas skoro ceo dan bio van kuce i kad sam se vratio sve mirise na travku, a sve je u teglama koje otvaram na po par minuta?
vidim ja neki me gledaju malo cudno ako ko dodje na kafu ili sta vec, solju ulja, secera, bla bla ser, ser, kenj, kenj...
dzebote, ja se jos utripovao da nema mirisa, a one ne da vonja, nego mi sva garderoba pokupila aromu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420...420...420
30.04.2014
315
202
43
jbg. nekima smeta, a nekima paše taj miris iz staklenke (tegle) :D ja bi taj miris za auto al nesmem zbog:murija: ...stavi tegle u drugu sobu ako ti je ova prometna da ljudi stalno dolaze :joint:
 

Halogeni

Aktivan Član
29.06.2013
56
15
8
Ej ljudi, imam dva pitanja :D
Mene zanima ako bih pljugao na terasi u stanu na 1. spratu i kada bi komsije prijavili, da li bi moglo da dodje do hapsenja(Zivim u Srbiji)?

Takodje, kada bih koristio metodu pomenutu u prvom postu ove teme (gde duvam dim kroz karton za wc papir sa maramicama) na terasi, koliko bi to bilo bezbednije da komsije i prolaznici sa ulica ne osete? :joint::D
 
20.04.2015
36
34
18
44
Ej ljudi, imam dva pitanja :D
Mene zanima ako bih pljugao na terasi u stanu na 1. spratu i kada bi komsije prijavili, da li bi moglo da dodje do hapsenja(Zivim u Srbiji)?

Takodje, kada bih koristio metodu pomenutu u prvom postu ove teme (gde duvam dim kroz karton za wc papir sa maramicama) na terasi, koliko bi to bilo bezbednije da komsije i prolaznici sa ulica ne osete? :joint::D

Ti ozbiljno misliš da postoji šansa da neko pozove policiju zato što je osetio miris?! Uostalom, kako će taj neko da ustanovi odakle dolazi miris i da to objasni predstavnicima reda i zakona?! I zamisli na šta bi to ličilo kada bi se lenje svinje cimale za svaku takvu prijavu...
 

Ajme meni

Aktivan Član
04.05.2015
201
341
63
Doma
Ma šta češ radit to, lipo kupiš pvc cijev onu prozirnu turneš je kroz pribušen prozor uvališ se u krevet i duvaj ko gospodin. Uz to je lipo i vidit dim dok putuje kroz cijev. :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420...420...420
03.11.2016
5
1
1
28
Isprobano, nije istina da ce bit ful bez mirisa, ali ce se manje osjetit miris sigurno, preporucujem da ako bas varite u kuci da to radite pored prozora :)
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
da se stoji tik uz prozor i omoguci gornja polovina da izvlaci dim,dok svez, hladan vazduh ulazi i nizem delu prozora...princip bas kao u boxu
Samo se u tom slucaju nece osetiti nista! To ne vazi kad je napolju poremecen vazdusni pritisak . Testirajte cigaretom ili plamenom upaljaca-šibica,mirisljavi stapici jos bolje ;)

 
Poslednja izmena:
20.08.2016
65
187
33
44
Dok sam se cimao (kuca) - otvorena vrata od terase (prozor) i ventilator pici na najjace. Kod zeta kad rokamo (stan) - mirisljavi stapici i ventilator. ;)
 
19.09.2022
28
44
13
22
Meni je prakticnije da pusim u kuci zato sto meni terasa gleda na ulicu i onda ako izadjem na terasu da zapalim oseti se cela ulica na vutru a da izadjem napolje do parkica ili tako nesto mi je oduvek bio trip kad sam, sam sa drustvom mi i nije tolika frka ali sam da izlazim nema sanse uvek se nesto tripujem da su me provalili prolaznici
 

Palma

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
07.02.2021
270
1.480
143
34
Nije bas jeftino, ali vrijedi. Vrlo efikasno uklanja i miris i dim iz prostorije, pogotovo dim.
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
I ona gel cisto dobro posluzi ,staviti u prostoriju i otvorit prozor da cirkulira zrak.