UKOPNIK offtopic

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.01.2008
17
0
0
45
Postovana druzino evo jos jednog vam sagovornika i obozavalaca sveg nam lepog bozjeg dela1 drga druzino da me ne banuju zbog neozbiljnosti ali molim za malu precicu 1 jer verujte druzino nemam vremena za trosenje ok od skoro sam na forumu ali GRASS volim jos od proslog zivota pa VAS molim braco da ucinite presedan pa da mi ispostujete,dali sam JA u mogucnosti da porucim seme za indor posto pravim box po semi nekog naseg istomisljenika i koji je to POUZDAN da to meni stigne u oklinu BG molim vas ljudi imam cerku od 6 god ALI verujte mi volim i"NJU" mnogo BOGA MI ljudi pomagajte nemam vremena za gubljenje a ni para samo bih nesto para bio spreman da zrtvujem pa makar me ispalili' samo mi recite na cije ime da porucim i dali iko salje u SRBIJU mnogo vam hvala kadim svakodnevno puno me kosta imam uslove da napravim sebi i za prijatelje naravno pa do citanja pozdrav Sabac
 
08.01.2008
17
0
0
45
evo sve sam vas lepo saslusao! pa vas lepo molim kao sagovornike i istomisljenike evo iz srbije sam imam dete znam da volim hvala unapred neka mi neko da svet gde da se javim da mi stigne da ija malo aktiviram botaniku hvala do neba ako treba
 
08.01.2008
17
0
0
45
powerpeak je napisao(la):
Prvi put pokusavam da uzgajam biljcice.Posadjene su pre tacno mesec dana.Sada su u posudama od oko 4 litre.Juce sam pokusao da ih presadim u vece posude ali kad sam video koliki koren imaju odustao sam.U koliku posudu da ih presadim. Stablo im je debljine palca a u proseku su visoke oko 40 cm.Problem mi je sto su donji listovi poceli da dobijaju zutu boju.Ph je ok,vlaga prostorije je oko 60-65%,temp 23-26 stepeni.ventilacija ok,ubacujem svez vazduh 24 hi i aspirator rdi 24h imam osam biljaka po sijalici HPS Grolux Sylvania 600w i pod svetlom su 18 h.Gde gresim..imate li koji koristan savet..da li da ih prihranjujem nekim sredstvima??
druze brate pomagaj vidim po pisanju da si iz srbije! molim te mi ispostuj nekog da narucim seme hvala!
 
08.01.2008
17
0
0
45
braco rastamani pomozite slepom coveku da naruci seme u srbiju da mi dojde lolo joj dojde
 
08.01.2008
17
0
0
45
pozdrav zdrav iz srb! koristim kapi svakodnevno pusim evo sad mi keva rece kolko si para bacio na 'nju' mogao sam kupiti sebi nesto,stacu kad je volim ko sebe,uostalom braco neka mi neko napise kako da dodjem do semena hvala do neba pozdrav UKOPNIK
 
08.01.2008
17
0
0
45
zlazem se sa otvorenom temom pa zar 10 godina crncimo za nekog neka mi neko ovde kaze gde da se obratim u vezi semewna da se prosvetlim nakon 10 god box ima sve ima ja bih jedno 3-4 semencice da mi rode lepe devojcice hvala svima koliko nas ima i da iz srbije sam
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ovo su njegovi postovi iz razlicitih tema, u samo zadnja dva dana, one koji su na mjestu nisam dirao, a ove sam morao obrisati jer su teški offtopic, pa eto, umjesto brisanja napravio sam malu kolekciju. Evo rekao bi promatrač pa ovi sa vutra.org nisu normalni, nece da pomognu momku u problemu. I ja bi to rekao da mu nismo odgovorili na njegovo pitanje vec nekoliko puta kroz razne teme. I ako slučajno ovo čitaš UKOPNIče moram te priupitati; Pa dobro koji ti *****?????
 
08.01.2008
17
0
0
45
pa brate ja nemam neke skole neznam engleski ali sam kupio cerci komp pa malo saram net ali pusim od kako znam za sebe a ovde se vozam ko na ringispilu dal zbog sto sam ja nadu il sto ve vi muntate hvala braco na podrsci eto mene kosta svaki drugi dan 600 din a nemora i tako to kad sam vide sajt5 ja sam progledao treba mi kontakt za unutra
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ne mogu ti preporučiti neki sajt na 'našem jeziku' jer ne znam da postoji neki u srbiji koji bi prodavao sjemenke. Probaj uzgojiti od sjemena koje dobiješ u kesi od dilera, za početak. Može ispasti odlično, a može ispasti sranje, nikad ne znaš sa tim 'divljim' sjemenom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.