Ukratko o spajanju ventilatora i ostalih trošila

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
11.07.2019
58
94
18
Ima t rješenja al ne na plinskim dimnjacima jel vjerovatno postoji mogucnost da ti se ugljicni monoksid vrati kroz box pa se svi potrujete,odnosno da vas vise ne bude.
Kod mene u zgradi ne smijemo koristit ventilator u kupaoni zbog mogucnosti povratka dimnih plinova jel stvara podtlak..
da, ovo razumijem zbog ventilatora u kupaoni, srecom bojler je u spajzi (ostavi) a htio sam iskemijat da bude i box...
isprike na doublepostu... oce li biti ok, ako probijem priključak na dimnjak ispod bojlera ... ako sam u prizemlju, dimnjak i tako vuce dim prema gore, (ne pada), kao i ventilacija?

287244

Poslednja izmena:

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
578
2.870
163
O te ideje odustani ,nije vrijedna kockanja. Nisam majstor,naprotiv daleko sam od toga,al to je plin. Kupaonski vent,napa kuhinjska,vjetar...,dimnjak funkcionira i tako da temperatura dimnih plinova je veca od okoline pa dimnjak bolje vuce. Sama ta nova rupa i sve nabrojano mozda sj podtlak,sta ako ti npr vent crkne koji gura u dimnjak itd... Ne znam di si ,stan ili kuca,sta ces kad dimnjacar dodje i vidi novu rupu...

Poslednja izmena: